Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

Aniu, czuję się jak skrzyżowanie słonia z Fioną ze Shreka. Ciężko. Najbardziej doskwierają stopy i zgaga. A poza tym ok. Staram się nie myśleć negatywnie i powoli załatwiam formalności. Dziś widziałam się z ordynatorem szpitala w którym chcę rodzić. 30 lat temu przyjmował mnie na świat. Niestety twarzy sobie nie przypominał ;) Dostałam kilka wskazówek co robić i jak się przygotować. I powoli do przodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, dziękuję za miłe słowa, ale ta "wymuszona" pralnia jest naprawdę najzwyklejsza, zrobiona własnymi siłami, niewielkim kosztem i niestety z uwagi na wysokość trochę niewygodna. Ale jest gdzie schować rzeczy, których goście nie muszą oglądać no i jest poukładane. Tak jak lubię. A ja naprawdę mam trochę nie bardzo. Ostatnio się cieszyłam, że kupione soki mają takie same korki i ładnie będą wyglądać w szufladzie.

Po dzisiejszych zakupach w Castoramie i Ikei, w pralni doszła jeszcze półka nad pralką.

W Ikei kupionych trochę dupereli. Jestem niepocieszona bo wycofali uchwyty Hedra z oferty (te z mebli Hemnes), a ja właśnie chciałam przemalować długą szafkę z pokoju Stasia, zmienić uchwyty i zabrać ją do siebie. A tu d... blada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, ja mam tę samą megakomodę Hemnesa i właśnie do niej chciałam pomalować szafkę na biało i dobrać te uchwyty, ale uchwytów w Ikei już nie mają. Swoją drogą nie rozumiem tego wycofywania niektórych, zupełnie fajnych produktów.

A komoda ta...

100_5926-1.JPG

uchwyty

http://resources.shopstyle.com/sim/f4/77/f47726b78561b626077df66c9637846c/ikea-home-hardware-hedra-knob.jpg

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo!

 

Olszynko, piszę teraz to sobie przeczytasz (w pracy :) ). Zostałam dziś wzięta z zaskoczenia, ale Was przyłapałam :razz: Bardzo, bardzo żałuję, że nie weszliście. Miałabyś okazję jako pierwsza zobaczyć pokój Stasia (niekompletny, ale już jest zarys). Jak będziecie następnym razem w okolicy to wstąpcie - ZAPRASZAM! Ja prawdopodobnie zjawię się w poniedziałek w pracy to może na chwilkę do Ciebie podejdę :) Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...