Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak zupełnie z innej beczki...

 

Czy ktoś mi może powiedzieć co się stało z wątkiem Anetki (anety s)???

Nie mogę go znaleźć a jak sobie wygugluję to wyskakuje informacja "Temat nieokreślony. Jeśli wszedłeś na nieprawidłowy link, proszę powiadom administratora"

Czyżby kolejny wątek wcięło, tak jak kiedyś wątek betib???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj atika - chyba jeszcze u mnie nie gościłaś.

Nie wiem, być może zabrzmiało to tak jakbym chciała się wtrącać w czyjeś życie prywatne. Po prostu było miło czasem zajrzeć i wrócić do zdjęć Anetki, do jej skandynawskich klimatów. Nie wiedziałam o decyzji Anetki. Szkoda... trudno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt zdjęcia i inspiracje można było u niej ładne pooglądać i jej dom też mógł nie jedną osobę na forum zainspirować.

Nie pisze już, a szkoda. Ale moim zdaniem wątek mogła zostawć dla innych - tylko zaznaczyć że już nie będzie odpowiadać na pytania. ie wiem może się tak nie da? Mam tylko nadzieję, że nic złego się nie stało w jej życiu i teraz po prostu cieszy się nowym domem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj atika - chyba jeszcze u mnie nie gościłaś.

Nie wiem, być może zabrzmiało to tak jakbym chciała się wtrącać w czyjeś życie prywatne. Po prostu było miło czasem zajrzeć i wrócić do zdjęć Anetki, do jej skandynawskich klimatów. Nie wiedziałam o decyzji Anetki. Szkoda... trudno :(

 

Nie, nie tak nie zabrzmiało. Chciałam tylko napisać, dlaczego anetka zamknęła wątek.

 

A ja już w Twoim wątku sie witałam ;) ale dość dawno temu.

W każdym razie jak gdzieś umknęło to jeszcze raz sie witam ;) :wave:

Śliczy domek budujecie. Szara elewacja wyszła super. A pokoik Stasia cudny. Emanuje z niego ciepło. Będzie w nim się super czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamknęła Aneta wątek... oj szkoda.... I przepraszam, że u Ciebie piszę... może kiedyś i Ona to przeczyta i się odezwie jak zdrówko i jak okruszki, no i jak się mieszka.... Szkoda......

A Tobie ile zostało? Już pytałam, ale zapomniałam :oops: Ja to dopiero mam kłopoty z pamięcią..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już za momencik :)

Mam nadzieję, że spakowana już jesteś...

No z resztą po co się pytam, pewnie już daaawno :)

To będę zaglądać , nie koniecznie piszę, ale będę czekać.... No i koniecznie pokaż nam zdjęcie Stasia... Ja jak będziesz wyjeżdżać do szpitala to kliknij, że jedziesz....

Bo tu tyle cioć kibicuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko, spakowana jestem. Zostanie tylko zabrać dokumenty. Mam jeszcze wizytę u lekarza na 20 lipca - zobaczymy.

Nie wiem czy będę miała głowę do klikania na forum jak zacznie się coś dziać. Ale mam telefon do Nelki i jak będzie już po wszystkim to dam jej znać, to może coś tu napisze. A zdjęcia pewnie będą jak wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...