Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

reni, dziękuję!

 

yokasta, a mnie się kamień przy drzwiach podoba, choć nieco zlał się z drzwiami. Trochę mniej podoba mi się kamień z daleka, bo wygląda jakby tam był sam styropian i dom był nieskończony. Ale wiesz, ja jestem zdania, że dobrze, że jednym się podoba a innym nie. Wyobraź sobie jak byłoby beznadziejnie nudno, jak wszyscy mieliby tak samo! A swoją drogą myślę, że jak przyjdą lampy to też będzie inaczej.

 

Nelcia, Ty nie marudź, bo Wasz dom jest cudny i jedyny w swoim rodzaju. A taki kamień jak masz na kominie nie mógłby być na cokole?

P.S. Ja też czekam i się stresuję... najbardziej w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yokastaA swoją drogą myślę, że jak przyjdą lampy to też będzie inaczej

Dokładnie to miałam napisać. Lampy dodają jeszcze większego uroku :) Matko, jaki ten kamień C-U-D-N-Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)

Nelcia A taki kamień jak masz na kominie nie mógłby być na cokole?

Mógłby i Paweł chce, ale ja nie:sick: Bo mi sę nie podoba jak są takie szerokie fugi, bleeeeeeee

Wiem, wiem, można prawie bezfugowo, ale przy kamieniu tak do końca się nie da (chyba?)

No i dlatego nie mamy jeszcze nic :cry:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja tylko mam nadzieję, że mi się też tak poszczęści jak Tobie:)

 

Aniu a skoro Ty jeszcze tu jesteś, to gdzie kupowałaś swoje białe drzwi? Przeleciałam znowu początek Twojego wątku, ale nie było.. Gdzieś podobne w necie znalazłam i znowu zgubiłam..grrr.. dalej mam mętlik

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka ale przeciez jakby wyskoczyla cesarka to anestezjolog musi byc w szpitalu, nie ma mozliwosci ze szpital jest bez anestezjologa

 

ja się nad tym bardzo głęboko zastanawiałam... Jest tam ktoś jeszcze ale nie wiem o co chodzi, że nie chcą robić znieczulenia na zawołanie. Na pewno nie o kasę, bo to akurat jest ustalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy od punktu widzenia ;) Dla rodzącej to nagły wypadek, no bo w końcu nie rodzi codziennie. Dla położnych i lekarzy to codzienność. Ja bardzo bym chciała zachować jak największy spokój, w końcu to coś naturalnego.

OK, dość już o tych porodach... Życie pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to nie jest nagły wypadek, to prawie zawsze natura i fizjologia:)

Nagły wypadek jest wtedy, kiedy zagrożone jest życie lub zdrowie człowieka.

Wyobraź sobie , że jest 1 anestezjolog na dyżurze, który pokrywa wszystkie emergency i robi również ZOP-y na porodówce.

Jeden ZOP prosty zajmuje mi ok 30 min. Bo trzeba się umyć, trzeba przygotować zestaw , a także na koniec opisać. Wyobraź sobie, że w tym momencie przywożą kogoś umierającego, którego natychmiast trzeba intubować, a ja jestem w połowie drogi..

W polskich realiach do robienia tych znieczuleń potrzebny jest wg. mnie drugi anestezjolog. A to już droga impreza dla szpitala, dlatego tak niewiele szpitali oferuje taki serwis.

 

Koniec o porodach.

 

Baaaardzo dziękuję za namiary na drzwi:) Stać nas i ładnie są:):) A skoro Wy jesteście zadowoleni, to my też będziemy. A zamawiałaś z montażem?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...