Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Paprotka - dom z nadzieją


Recommended Posts

No właśnie chodzi o tą symetrię - jakoś mi tak nie leży i nie wiem co z tym zrobić...

A odnośnie samotności to :hug:

Zegar to prezent od taty. On ma taką pasje. Kupuje, remontuje i obwiesza mieszkanie. Nie podoba mi się to. Mnie wystarczy jeden :)

 

Nelli - może Ty pomożesz... Byłaś i widziałaś naocznie. Co z lustrem: wiatrołap czy ściana przy drzwiach do łazienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z szafkami i lustrem troszkę się sytuacja rozjaśniła - lustra w wiatrołapie nie będzie! 1. Z lustrem jest za ciasno, 2. Lustro obok hemnesów nie za ładnie się prezentuje, 3. Symetrii mówię nie! Jak poustawiać szafki na razie nie bardzo wiemy - trzeba złożyć drugą. Miejsca jest na tyle, że i trzecia by weszła, ale nie za szczególnie podoba mi się ten pomysł. Myślę, że stanie na dwóch i wieszaku. Prawdę powiedziawszy to jakoś leży mi na sercu taki wieszak gięty w białym kolorze...

 

A tak na marginesie to głęboko się zastanawiam co się dzieje z forum, bo zniknął całkowicie wątek betib... Na początku został przeniesiony w jakieś dziwne miejsce a teraz w ogóle go nie ma. O co chodzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ane3ko, sama betib szukałam wczoraj - nie wiem co się dzieje.

Słuchaj, a jakąś odkrytą szafkę na buty planujesz? Bo te zamykane szafki do mokrych butów się nie nadają, a w naszym klimacie przez pół roku jest mokro. Ja mam po przeciwnej stronie odkrytą półkę na buty i wieszaki. Wygląda tak sobie - ale mimo, ale u nie praktyk krzyczy głośniej niż esteta.

Co do lustra, to chyba w katalogu IKEA była stylizacja taka, ze dwie szafki obok siebie, nad nimi prostokątne lustro. Bardzo mi się to podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waderko... co do wątku betib to coś się chyba strasznie pomieszało na forum. Ja mam taki nałóg przeglądania moich ulubionych wątków a wczoraj to mi ktoś pod....dzielił mojego "papieroska" :) Wątku szukałam też przez google i po kliknięciu na link wyświetla się komunikat coś o nieokreślonym temacie i zgłoszeniu się do administratora. Ciekawa jestem czy betib coś więcej na ten temat wie. Bo jakby jej wątek zniknął na dobre to byłoby mi bardzo :(

 

Co do szafek... Odkrytej szafki na buty nie planuję. U mnie w tym wiatrołapie w ogóle jest mało miejsca więc coś dodatkowego to byłby już tłok. Troszkę marzy mi się wieszak gięty i krzesło Starcka ale ciężko byłoby to wszystko upchać. Ale wracając do butów - te codzienne będą sobie po prostu stały, straszyły i inne na "s" :D (np. szpeciły). U mnie z praktyką różnie bywa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej nieobecności już jestem, niestety tylko na chwilkę :(

Więc, jeśli o mnie chodzi, to ja (tylko ja) dałabym dwa hemnesy obok siebie, a lustro na ściankę obok łazienki :) W ogóle uważam, że te białe hemnesy u Ciebie to rewelacyjny wybór, będą na tej prześlicznej tapecie leżały jak ulał, tylko nie rozdzielaj ich ;) Ale pamiętaj, to tylko moje zdanie. Ty ustaw tak, jak tobie będzie najwygodniej, bo to Twój dom i ty masz się w nim dobrze czuć :)

Ewentualnie dałabym jeszcze jedno lustro nad hemnesy właśnie, jak na inspiracji wspomnianej przez waderkę ;)

Pozdrawiam serdecznie!

 

Uciekam szkropać dechy tarasowe. Są już położone, ale mają dosłownie tak ohydny, sraczkowaty kolor, że zdzieram farbę z wielką pasją, przypominając sobie wszystkie wściekłości, jakie kiedykolwiek mnie dopadły, bo to jest niezła okazja, żeby się wyżyć o nikogo przy tym nie zahaczając ;)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, z szafkami na buty jest zadecydowane, że nie będziemy ich rozdzielać

 

Joanno, witam Cię u mnie i zapraszam

 

Postanowiłam wrzucić kilka zdjęć - dolnej łazienki werbenowej, która w zasadzie jest już skończona. Brakuje jej tylko lustra, elementów do powieszenia ręcznika i papióra, podłączenia prysznica oraz solidnego mycia. Łazienka prezentuje się mniej więcej tak

 

http://lh4.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIal2kIdI/AAAAAAAADmU/bnhE5x8AlEk/s512/DSCN4247.JPG

 

Szafka pod umywalkę

http://lh6.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIb_5ZJGI/AAAAAAAADmY/p3aosCeGM-c/s512/DSCN4250.JPG

 

Sieny :)

http://lh6.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIdFSwLzI/AAAAAAAADmc/o3sLPaAtYIw/s512/DSCN4251.JPG

 

I bimbały w szczególe

http://lh5.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIefp695I/AAAAAAAADmg/nGZcrbWXVws/s512/DSCN4255.JPG

 

Górna łazienka ma już swój pierwszy zarys...

Fugę w końcu zmieniliśmy na oliwkową - cieszę się, że czasem ślubny się przy czymś uprze, bo wyszło bardzo ładnie (tzn. jak na mój gust)

http://lh3.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIWKX1NNI/AAAAAAAADmE/6UnK1RVKloE/s640/DSCN4242.JPG

 

Wanna czeka na osadzenie

http://lh4.ggpht.com/_OPK8PoAILUE/TFnIXUbpRHI/AAAAAAAADmI/-jLPjRiQ-RE/s640/DSCN4243.JPG

 

Na podłodze planujemy deski dębowe. Nie wiem jak się sprawdzą, ale trudno. Zaś estetyka wygrała nad praktyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:Wszystko jest zarąbiste!!! Mozaika wygląda cudnie!!! :)

Kładź dechy dębowe, jak planujesz, olej praktykę ;) Zresztą, dlaczego w praktyce miałyby się nie sprawdzić? :) Aniu, jest cudnie!!! Uśmiechnij się! :)

Bo zwykle drewno + woda nie wróżą nic dobrego :)

Uśmiecham się :D - w szczególności Nelli do Ciebie. I dziękuję za komplementa

Edytowane przez ane3ka1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

estetycznie jesli chcesz jasny efekt to wg mnie pasowałby bardzo teak. Da efekt zblizony do dębu a jest bądz co bądz bardziej wygodny w użytkowaniu łazienkowym. Na dębie jak nie przypilnujesz olejowania mogą sie pojawic czarne smuzki albo plamki od wody. Iroko jest jeszcze dośc jasne, takie koniakowe, ale nie zółte i delikatne i tez by mu było z zielenią do twarzy.

Mam dąb olejowany w domu przy akwarium i wiem jak koło niego latamy z suchą scierą. rozważ temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arniko i Magdala - bo chyba pierwszy raz u mnie gościsz.

 

Arniko - co to za pytanie z tym czekaniem. Lubię jak ktoś tu czasem zajrzy i doradzi :)

W kuchni mam Puny Ascota.

Pozdrawiam!

 

 

 

Co to jest? Jak firma...

Muszę zajrzeć w google :( a tak tego nie lubię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...