Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyciągnęliśmy schody poza obrys budynku tym samym zyskaliśmy jednocześnie duży korytarz na dole i na górze co pozwoliło nam zrobić dodatkową garderobę u góry https://picasaweb.google.com/lh/photo/9gmTDo0F7-0JTLdsZ1Cbh24r8jKqQtlBSBbcUFlAd-E?feat=directlink no i mamy dużą spiżarnię pod schodami Edytowane przez olaipawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oswietlenie tak jak w projekcie .Maż sam robi instalecje el. i stawierdziliśmy ze tak jest ok...

 

Mieszkajac rok stwierdzam ze jest naprawde ok .

 

Nas stołem czescią jadalniana mam lampe taka z 3 zwiasajacymi punktami świetlnymi...nas naroznikiem i ławą mam identyczna lampę z 2 zwiśnietymi punktami świetlnymi

i na komodzie w tym samym stylu stoi lapa z 1 punktem świetlnym :)

Wszedzie żaróweczki energooszczędne o ciepłym żółtym swietle i jest super :)Uwazam ze jest wystarczajaco...

 

 

A u nas po staremu....ja obsadzam ogród ..w domu dochodzą nowe przedmioty w kuchni 2 nowe hokerki dzis zawieszam firany:)Super sie zrobiło z tymi hokerkami ..oczywiscie musiałam je przemalować tapicerke zmienić ale wyszło ok :)

Mąz coś napomyka by kominek wstawić...nie wiem po co...w sumie komin juz jest wszystko przygotowane w wylewce....a niech ma niech sie cieszy...hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati25 - jeśli mogłabyś, to poproszę kilka fotek waszego domku i ogrodu. Czytam i czytam m.in. Twoje wpisy na tym forum i moja wyobraźnia zaczyna wzbijać się na wyżyny:-)))

OlaiPawel - u nas oświetlenie salonu jest rozwiązane następująco: podobnie jak Pati25 - nad stołem w salonie mamy zawieszoną lampę z 3-ma zwisającymi punktami świetlnymi. Na środku salonu również punkt świetlny oraz dodatkowo 2 kinkiety - 1 na ścianie po lewej stronie kominka i 2-gi na ścianie pomiędzy wejściem głównym do salonu a wejściem do kuchni. Oprócz tego w rogu pokoju stoi duża ozdobna lampa:-)) U nas przy takim rozwiązaniu światła zupełnie wystarczy:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kuchnia wyszła super, podoba mi się zwłaszcza to rozwiązanie krzesełek pod oknem. Właśnie jestem na etapie zamawiania kuchni, może cos podpatrze. Ja również poproszę Pati25 o link do zdjęć. Obiecuję że niedługo zamieszczę fotki, ale jak narazie jestesmy w wielkiej rozsypce, a chcemy w listopadzie się wprowadzić. Wykańczanie w środku to dopiero "wykańcza". Na wszystko są długie terminy oczekiwania, także na początek będziemy chyba bez kuchni i drzwi. Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysle linka :)Dziekuje za miłe opinie .

Ja mam blaty nie standardowe ponieważ są wyższe:) Był to zamierzony cel blat mam na coś 93cm...I fajnie sie przy niej pracuje bo plecy nie bolą .Kilka osób juz korzystało z mojej kuchni i zauważyli korzyść z tego ów faktu :)Takze polecam takie rozwiązanie..zreszta na forum polecali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe Maryskowicze. Z czego macie zrobione listwy przypodlogwe w przedpokoju. Bardzo prosze o fotki, najlepiej ze zblizeniem. Kupilismy kafle do przedpokoju ale bez zadnowych specjalnych kafli przypodlogowych i teraz mamy rozkmine co by tu zrobic. Czy zwykle pociete kafle beda okej czy moze jakies specjalne listwy kupic??

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

u nas wszędzie na dole są takie same - chyba "plastikowe" - typowe. Fakt, że terakotę na całym dole mamy taką samą (z wyjątkiem łazienki) A drewniana wyspa jest oddzielona od ściany kaflem także. Zapomniałam hasła do fotosika (jesli chcesz, przyslij adres na priv, to Ci przeslę zdjecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...