Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Teraz daliscie mi do myslenia. Malo jest fotek w necie z wykonczeniem przysciennym innym niz kafelkowe, ewentualnie mozna znalezc przy polaczniu kafli z drewniana podloga. Podpatrujac brytyjskie domy prawie w kazdym z nich sa wysokie, biale listwy przyscienne bez wzgledu na kolor scian i podlog.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam

 

Się we wątku nic nie dzieje, to ja się pochwalę, ze balustrada w mojej Marysi się pojawiła (Marysia trochę z tej strony inna niż wszystkie)

Mała rzecz a cieszy :D

 

 

http://img692.imageshack.us/img692/2931/forum1nm.jpg

 

 

Mam pytanko odnośnie poszerzonego salonu pod balkonem. O ile szerszy jest budynek po rozbudowie salonu pod balkonem? Pytam bo myśleliśmy o czymś podobnym i nie wiem jaka jest minimalna szerokość balkonu, żeby było na nim w miarę wygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati masz rację, spora ta moja Marycha, "salon" ~42m2, ale to akurat mnie się podoba, chciałem duży "salon" z jadalną.

 

No, przeprowadzka na Euro 2012 koniecznie :D

Mamy wszędzie kafle, gdzie nie ma kafli są panele (pokoje na poddaszu), w poniedziałek odpalono kotłownie, jest już ciepło.

W grudniu malowanie, w styczniu montaż schodów i mebli kuchennych, drzwi jeszcze nie zamówione.

Grudzień/styczeń chcę biały montaż w łazienkach zamontować.

Chciałbym na maja na swoje 44 (fajna cyferka ;) ) urodziny już mieszkać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40m salonu...wow ogromny :)To widze ze pieknie przyspieszyliście :)To prawie mieszkac mozna ha ha ha...ja zamieszkałam jak tylko w salonie podłoga była i ściany pomalowane w salonie a i jeszcze łazienka bez drzwi ha ha ha

 

Pati,

skoro już mieszkasz w swojej Marysi może mogłabyś podrzucić mi fotki jak to wszystko wygląda już po wykończeniu. Chodzi mi głównie o kuchnie, holl, wiatrołap, łazienkę na dole i pokoje na górze ale reszta też może być?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

jesteśmy aktualnie na etapie ocieplania poddasza, piec już działa, elewacja zrobiona, wewnątrz elektryka i hydraulika również.

W grudniu zabieramy się za obie łazienki, potem kuchnia, więc będzie co robić:) Dokonaliśmy kilku zmian w projekcie, m.in. poszerzyliśmy garaż o 1 metr, dzięki temu na górze powstały dwa równe pokoje. Podwyższyliśmy ściankę kolankową o jeden pustak, ponadto sufity są na dole na wysokości 2,7m, zaś na górze w najwyższym miejscu w pokojach mają 2,8.

Link do albumu to http://www.sp22.pl/private/budowa

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich budujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za miłe opinie .

Piszesz ze pokój nad kotłownia? W naszym wypadku nie nie szło by tam spać...nie wiem jak u was ale u nas słychac w garderobie jak piec a znaczy podajnik pracuje..mieli groch.itd itd...Mozna by było zrobic tam łazienkę ale pokój..odradzam...no chyba ze tylo u nas tak słychac w garderobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pokój nad garderobą ma być pokojem biurowo komputerowym, będzie stało biurko, szafa i to wszystko, nikt tam nie będzie spał mam nadzieję że nie będzie za bardzo słychać:) Pati czy mogłabyś mi wysłać link do swojego albumu na pw byłabym bardzo wdzięczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osób, którzy budowali lub chcieli budowac dom wg projektu Marysia HB Studio http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/marysia/45/rzuty, ale nanieśli pewne zmiany. Otóż chciałbym na parterze wydzielić dodatkowy pokój (kosztem salonu), ale w ten sposób musze zrezygnowac z kominka - a też chciałbym go mieć. Nie wiem jak ten problem rozwiązać. Pomyślałem o zmianach - ale nie wiem czy nie będą one zbyt kosztowne. Otóż pomyślałem żeby zamienić kuchnię z małym pokojem na parterze (jednocześnie troszkę ją zmniejszając i w ten sposób będzie ciut wiekszy salon). W miejscu dotychczasowej kuchni byłby pokój, ale jednocześnie przeniósłbym łazienkę na ścianę sąsiadujacą z salonem (dzieki temu łazienka i salon miałyby wspólną ścianę, i mógłbym w tym miejscu postawić komin - rozwiązałoby to problem kominka (w salonie) i wentylacji (w łazience na dole). Tylko czy to nie jest zbyt kosztowne? Bo jak inaczej mozna to rozwiązać? Oczywiscie na poddaszu musiałbym zrezygnować z balkonu w pokojach bo ścianka musiałaby być przesunięta (ze względu na komin). Jakby ktoś miał jakiś inny pomysł - będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...