Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no właśnie ten balkon, nie mieszkam jeszcze, ale wydaje mi się, że był to niepotrzebny koszt (jeszcze zafundowałem sobie na całą szerokość domu)

 

Zadaszony taras, masz rację jest potrzebny, ja chyba za parę lat (jak kasa jakaś bedzie) zamiast zadaszenia zrobię sobie porządną, dużą altanę (tak przynajmniej planuję)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ten balkon, nie mieszkam jeszcze, ale wydaje mi się, że był to niepotrzebny koszt (jeszcze zafundowałem sobie na całą szerokość domu)

 

Zadaszony taras, masz rację jest potrzebny, ja chyba za parę lat (jak kasa jakaś bedzie) zamiast zadaszenia zrobię sobie porządną, dużą altanę (tak przynajmniej planuję)

Tinek twój balkon jest zadaszony więc możliwości wykorzysytania więcej. Ja mam balkon bo widziałam siebie w wyobrażni z książką na balonie o zachodzie słońca.... No cóz marzenia trzeba spełniac. Teraz marzę, ze pod balkonem zrobię kącik różany ze stolikiem na poranna kawę, bo rano jet tam słońce a nie na tarasie.

 

Też myślałam o altance a raczej przedłuzeniu dachu szopki w bok tak by zrobić zadaszenie ale po kilku latach mieszkania wiem , że to nie będzie w moim przypadku to. Twój taras jest przynajmniej częściowo zadaszony a myślę, że łatwo mógłbyś go zadaszyć gdybyś uznał że tego ci trzeba.

 

pozdrawiam

 

Tinek twój balkon jest zadaszony więc możliwości wykorzystania więcej. Ja mam balkon bo widziałam siebie w marzenich z książka na balkonie o zachodzie słońca..., teraz marzę , ze pod balkonem będzie kącik różany ze stolikiem na poranna kawę bo rano jest tam słońce a na tarasie cień.

 

Jesli chodzi o altanke w moim przypadku to nie to. Po kilku latach mieszkania wiem, ze taras musi być zadzaszony. Tinek ty masz cżęsciowe zadaszenie po balkonem i może to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, ślicznie!!! wszystko dopasowane kolorystycznie (zwracam na to uwagę, bo u mnie mały zgrzyt w tym względzie wystąpił ;)

Andrzejko - jeszcze raz - serdeczne pozdrowienia!!!!

Tinek i Andrzejka, my zacieniamy taras dużym solidnym parasolem - a w zimę jest ok (no w słońcu widać czasem niedociągnięcia w szybach ;)

 

a altanki tez chyba nie potrzebujemy i nie będziemy potrzebować.

Jedyna wada - dla mnie - to wiatrołap i brak szafki na buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)dziekuję za miłe opinie :)

Ave jak tam twoja kuchnia?Powstała już :)

Własnie dzis byłam u znajomej dom bardzo podobny do naszych i taras zadaszony w salonie...moim zdaniem zacienił salon i to bardzo...tez myślimy o zadaszeniu naszego ale czymś co w czesci przepuszcza swiatło albo coś zdejmowanego na zimę..ciekawa jestem jak takie ogromne parasole z noga na boku sie sprawdzają ....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia i owszem, miałam moment.... niezadowolenia z kuchni, ale dziś już jest ok - jest ergonomiczna i ... oswojona została ;)

co do parasola - my taki mamy, co prawda gdy są duże wiatry trzeba go składać - bo jednak się buja. Ale w czasie upału spełnia swoje zadanie.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parasol to zależy od potrzeb, u mnie się nie sprawdza, bo trzeba biegać i go zamykac bo wiatr przewraca a od deszczy nie osłoni a ja lubie jak desczyk kropi i można sie schować pod daszkiem ....

 

Pokażcie co macie na ścianie naprzeciwko drzwi łaziekowych na dole. Bo ja sie zastanawiam nad szafą zabudowaną ale jakoś nie do końca jestem przekonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy komodę tylko, a wierzchnie... właśnie w wiatrołapie - ale nas jest dwójka w porywach trójka.

To jest wada maryśki. (brak miejsca - nie liczebność ;) )

U nas też dwoje dorosłych + 1 sztuka młodego człowieka. Na rzeczy codzienne mamy wieszak w wiatrołapie i wieszak w przejściu między domem i garażem (spiżarnia pod schodami). A poza tym cała reszta jest w garderobie. Po podwyższeniu ścianki kolankowej pomieszczenie zrobiło się bardzo duże. Także dodaliśmy tam okno dachowe i zrobiłem dwa poziomy rur na wieszanie ciuchów i wstawiłem kilka regałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witam wszystkich budujących tak jak my Marysię. Czytam forum od dłuższego czasu szukając odpowiedzi na pytania nas nurtujące. Budujemy na Śląsku i jesteśmy na etapie surowym prawie zamkniętym.W marcu mają być okna i potem działamy dalej. Piszę z prośbą o zdjęcie łazienki na dole. Wiem że było tu fajne rozwiązanie prysznica z zielonymi lukswerami ale nie umiem go znaleźć. Jeżeli możecie to wskażcie mi numer strony na której oo jest zamieszczone. Nasze zdjęcia dostępne na http://forum.domzesnow.pl/viewtopic.php?f=9&t=35 .

Szukam każdej podpowiedzi, inspiracji jak wykończyć domek więc proszę o każde zdjęcia np na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witam wszystkich budujących tak jak my Marysię. Czytam forum od dłuższego czasu szukając odpowiedzi na pytania nas nurtujące. Budujemy na Śląsku i jesteśmy na etapie surowym prawie zamkniętym.W marcu mają być okna i potem działamy dalej. Piszę z prośbą o zdjęcie łazienki na dole. Wiem że było tu fajne rozwiązanie prysznica z zielonymi lukswerami ale nie umiem go znaleźć. Jeżeli możecie to wskażcie mi numer strony na której oo jest zamieszczone. Nasze zdjęcia dostępne na http://forum.domzesnow.pl/viewtopic.php?f=9&t=35 .

Szukam każdej podpowiedzi, inspiracji jak wykończyć domek więc proszę o każde zdjęcia np na priv.

 

Obejżałam twoja Maryskę. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z prośbą o zdjęcie łazienki na dole. Wiem że było tu fajne rozwiązanie prysznica z zielonymi lukswerami ale nie umiem go znaleźć. Jeżeli możecie to wskażcie mi numer strony na której oo jest zamieszczone.

 

Witam,

teraz wyglada tak (ale może nie o te zdjęcie chodziło)

 

Pozdrawiam

Czarek

P1100604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to o to zdjęcie chodziło. Andrzejka, Czarek -dzięki wielkie.

Bardzo fajne rozwiązanie jak na nietypową łazieneczkę w naszej Marysi. Ciekawe jak się sprawdza? Czy coś byś w niej zmienił? czy coś moze nie pasuje? czy wszystko ok? Mam wielką ochotę zrobić ją taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to o to zdjęcie chodziło. Andrzejka, Czarek -dzięki wielkie.

Bardzo fajne rozwiązanie jak na nietypową łazieneczkę w naszej Marysi. Ciekawe jak się sprawdza? Czy coś byś w niej zmienił? czy coś moze nie pasuje? czy wszystko ok? Mam wielką ochotę zrobić ją taką samą.

 

My po obejrzeniu łazienki Czarka odwróciliśmy sytuację. Tzn. okno zasłaniane jest gumowaną roletą + parawan i odpływ w podłodze. I w ten sposób powstał prysznic z płytek na końcu łazienki. Wucecik po środku, a przy drzwiach umywalka. W ten sposób wydaje mi się, jest wrażenie większej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...