Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My po obejrzeniu łazienki Czarka odwróciliśmy sytuację. Tzn. okno zasłaniane jest gumowaną roletą + parawan i odpływ w podłodze. I w ten sposób powstał prysznic z płytek na końcu łazienki. Wucecik po środku, a przy drzwiach umywalka. W ten sposób wydaje mi się, jest wrażenie większej przestrzeni.

 

 

Macie może zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My też mamy tak jak "gospodarz" prysznic z płytek, szklane drzwi, wc na śroku i umywalka przy drzwiach. Jutro postaram się dodać fotkę. W oknie nie mamy żadnej specjalnej rolety tylko z płytek parapet, woda na okno nie leci. Jedynie co to nie mamy kaloryfera w łazience i obecnie jest chłodno (jest podłogówka i kaloryfer na prąd jako suszarka do ręczników). W górnej łazience też mamy tylko podłogówkę a jest cieplutko, dolna łazienka chyba za mała powierzchnia podłogówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

1 - pieknie prezentuje się Twoja Maryśka od frontu :) ach, kiedy u nas tak będzie....

Teraz u nas przed domkiem jeszcze masakra :) ale jesteśmy na etapie wykańczania i problemów z tym zwiazanych.

Powiedzcie proszę jakie otwory drzwiowe zrobili Wam wykonawcy? W projekcie piszą 90x2100 - to wymiar przed wylewkami? czy po wylewkach powinno być 2080? tak mieliście? U nas po wylewkach wysokość drzwi 2100 i jest oczywiście za duża. Czy mam podstawę żeby domagać się poprawy ich wysokości od wykonawcy stanu surowego? Czy moze my źle czytamy projekt? jak to jest?

Drugie pytanie-jakie macie oświetlenie w kuchni? halogeny? ile? lampy ile? tak aby było dostatecznie jasno?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 -

Powiedzcie proszę jakie otwory drzwiowe zrobili Wam wykonawcy? W projekcie piszą 90x2100 - to wymiar przed wylewkami? czy po wylewkach powinno być 2080? tak mieliście? U nas po wylewkach wysokość drzwi 2100 i jest oczywiście za duża. Czy mam podstawę żeby domagać się poprawy ich wysokości od wykonawcy stanu surowego? Czy moze my źle czytamy projekt? jak to jest?

Drugie pytanie-jakie macie oświetlenie w kuchni? halogeny? ile? lampy ile? tak aby było dostatecznie jasno?

pozdrawiam

 

Cześć,

wymiary powinny byc tak jak w projekcie ale juz po wykonaniu tynków i wylewek, zbyt mały otwór = kucie , problem z montażem ,futryn drzwi i okien,lepiej jak jest troche wiekszy ,niz ma być za mały.

Co do oswietlenia kuchni, to jesli nic nie kombinowaliście z oknami (tzn.likwidacja jednego okna) to okna spokojnie zaopatruja kuchnie w świało.Co do oswietlenia w nocy , ja mam jedna lampa i dwa halogeny , ale zawsze to Wy podejmucie decyzje ile chcecie miec oswietlania.

 

Pozdrawiam

Czarek

P1090344.jpg

Edytowane przez 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam :) tez jestem milosniczka maryski.

Zakupilismy projekt w 2010r niestety nasz architekt ponad rok czasu go "adaptowal" i przez to wyszedl mu projekt indywidualny :rolleyes:

wiec obecny jest juz nam niepotrzebny kto jest zainteresowany proszę o kontakt: [email protected] (prosilismy o zgode -1doprojektowanie ganku(bo wiatrołap bardzo malutki i 2zmiany w ukladzie scianek konstrukcyjnych wewnatrz budynku (aby powiekszyc parter i zrobic wielka przestrzen)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...