Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Krzemi fajny domek :)Kiedy sie wprowadzacie?

 

Napewno do konca pazdziernika. Dol prawie zakonczony, brakuje tylko kuchni ktora ma przyjechac 2.10 Z gora sie nie spieszymy bo tzw motywacji brak.

Wczoraj zakonczyli nam podloge w salonie i pokoju na dole.

 

http://images36.fotosik.pl/202/bf8c774c335b6d1fmed.jpg

 

http://images45.fotosik.pl/345/384fc5e2ce967df6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no no tylko pogratulować marek1976

 

Mam pytanko Marek, jak jest z utrzymaniem czystości kafli na wysoki połysk? Podobno łatwo się brudzą i wszystko widać na nich??

i drugie jak się żyje bez wiatrołapu???

 

P.S. ale stron na naszym forum, a przedwczoraj było tylko 28 :) W takim tempie do końca tygodnia dobijemy do 100 :)

Edytowane przez chef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no tylko pogratulować marek1976

 

Mam pytanko Marek, jak jest z utrzymaniem czystości kafli na wysoki połysk? Podobno łatwo się brudzą i wszystko widać na nich??

i drugie jak się żyje bez wiatrołapu???

 

P.S. ale stron na naszym forum, a przedwczoraj było tylko 28 :) W takim tempie do końca tygodnia dobijemy do 100 :)

 

Kafle latwo sie myje jedynie co to oczywiscie trzeba je wypolerowac zeby nabraly polysku ale efekt super

a co do wiatrolapu no bez polbruku to bylo troche uciazliwe -chodzi o wnoszenie piachu a jezeli chodzi o uciekanie ciepla jest to minimum przeciez nie stoje przy drzwiach i nie otwieram ich co 5 minut ale kazdy musi wybrac nam zalezalo na przestrzeni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafle latwo sie myje jedynie co to oczywiscie trzeba je wypolerowac zeby nabraly polysku ale efekt super

a co do wiatrolapu no bez polbruku to bylo troche uciazliwe -chodzi o wnoszenie piachu a jezeli chodzi o uciekanie ciepla jest to minimum przeciez nie stoje przy drzwiach i nie otwieram ich co 5 minut ale kazdy musi wybrac nam zalezalo na przestrzeni .

Witam.Ja też chciałam przestrzeń,lecz wygrał mój mąż i mamy wiatrołap,ale go powiększyliśmy kosztem łazienki.W tym miejsku gdzie ucięliśmy łazienkę planowałam zabudowaną szafę dla gości,ale już widzę,że okienko jest za blisko i muszę inaczej kombinować.

P.S. Chef dopisuję parę słów,więc znowu trochę rozwiniemy nasze forum>pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafle latwo sie myje jedynie co to oczywiscie trzeba je wypolerowac zeby nabraly polysku ale efekt super

a co do wiatrolapu no bez polbruku to bylo troche uciazliwe -chodzi o wnoszenie piachu a jezeli chodzi o uciekanie ciepla jest to minimum przeciez nie stoje przy drzwiach i nie otwieram ich co 5 minut ale kazdy musi wybrac nam zalezalo na przestrzeni .

 

dzięki marek, u nas wiatrołapu lub przedsionka (jak kto woli) w przedpokoju brak i też się zastanawiamy czy wpadający wiatr nie będzie ciągnął po nogach w salonie, a po za tym zaopatrzyliśmy się w super nowoczesny kominek, który rozgrzewa wnętrze marysi :)

 

http://images40.fotosik.pl/331/750abbf063769a98med.jpg

 

Pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chef

Kominek rewelacja :-)

U nas tez przedsionka brak. A czy bedzie ciagnac po nogach to sprawdzimy juz 14 paz.

 

Podejrzewam że już dawno nie widziałeś swojej marysi krzemien125?? Tylko 10 dni zostało. Daj znać jak będziesz. Mnie też tęskno za domkiem.

 

Pati25 ale u nas wysoki próg w drzwiach wejściowych, będzie oki...

 

P.S. W wizzair można zabrać aż 32kg bagażu + podręczny, nieźle co:)

Edytowane przez chef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...