Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie tam u Was:cool:

Podoba mi się ,i te kolorki fajowe. W kuchni tez panele? A macie ogrzewanie podłogowe?

I przed domkiem też ogrodzenie jest :yes:

Fajnie fajnie. :)

Powiedz czy na klatce schodowej jest dość widno od tego małego okienka?

 

Co do kominka to przecież w normalnym użytkowaniu nie pali się pozostałościami z budowy ;) Więc syfu chyba mniej by było ale zawsze to coś tam się nabrudzi.

Ile kosztowało Was CO??

Edytowane przez marcek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ogrzewania podłogowego.Panele w kuchni miałam tam gdzie wcześniej mieszkaliśmy i byliśmy zadowoleni .

Co do kominka to drzewo z budowy to nie drzewo?Kupując drzewo do kominka też trzeba pociąć pociupać...Jesli zdecydowała bym sie na gaz to kominek z płaszczem wodnym był by napewno ale w ramach oszczędności tylko.... jak za scianą tzn w kotłowni mam piec z dodatkowym paleniskiem wiec po co mam syfić sobie w salonie..Mam komin do kominka i pod podłoga ten kanał co dostarcz świeże powietrze do kominka teraz budując dom wogole bym tego komina tam nie dała została by kasa na cos innego ..teraz zamurowaliśmy otwór na kominek ....Ale to tylko moje zdanie nie musi mi sie podobać to co większości...Osobiscie uważam ze świetnym miejscem jak już ktos chce go mieć jest ściana w salonie co oddziela przedpokój od salonu ale nie wiadomo czy by sie tam dało...ewentualnie róg salonu ale tam pewnie tez nie mozliwe...

A o cene CO to pytasz w całości z instalacją piecem kaloryferami?

Dziękuję za miłą opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko zaglądam ostatnimi czasy na forum, bo i "maryśkowicze" niezbyt aktywni :)

Pati, marysia - jak to marysia - śliczna: u Ciebie bardzo miło i ładnie podziwialiśmy SZCZEGÓLNIE: schody - ładne, w kuchni torebkę na" torebki" koło lodówki tez mamy....., poczuliśmy się więc jak u siebie XD. Poza tym ładne kolory, panele całkiem udanie się prezentują (u nas na dole w wiekszości terakota - bo i podłogówka i taras zdecydowanie niżej) gdybyś jeszcze mogła pokazać górną łazienkę :)

gratulacje i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave górna łazienka nie była w naszych planach na wykonczenie na ten rok ....teraz nie ma co pokazywać stoi tam pralka,suszarka i tyle...

 

;) to tak jak u nas .... w trzecim roku mieszkania przyszedł czas na górna łazienkę - (też - jeszcze stoi suszarka pralka....) juz zamówione kafelki i za dwa tyg ok ma wkroczyć pan kafelkowy :)) - tyle, że u nas kolor całkiem odlotowy XD

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Betinko XD jak iskiereczka :) ?

 

Marcek:

schodki mam ..... tyle, ze u mnie jest nieco inne rozwiązanie: zamiast dwóch pokoi nad kuchnią i jadalnią mam jeden duży z garderobą a równo z łazienką mam ... rodzaj antresoli. Tak więc schodki zmieściły się miedzy (o rany! już zapomniałam jak się nazywają te grube belki na których leży strych i wisi sufit!) tym co w nawiasie ;) Wchodzi się wygodnie, bo mamy miejsce na ich rozłożenie. Nie wiem więc czy przyda Ci sie zdjęcie. Jeśli chcesz, to na priv najprędzej. Bo zapomniałam haseł do fotosika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Betinko XD jak iskiereczka :) ?

 

Marcek:

schodki mam ..... tyle, ze u mnie jest nieco inne rozwiązanie: zamiast dwóch pokoi nad kuchnią i jadalnią mam jeden duży z garderobą a równo z łazienką mam ... rodzaj antresoli. Tak więc schodki zmieściły się miedzy (o rany! już zapomniałam jak się nazywają te grube belki na których leży strych i wisi sufit!) tym co w nawiasie ;) Wchodzi się wygodnie, bo mamy miejsce na ich rozłożenie. Nie wiem więc czy przyda Ci sie zdjęcie. Jeśli chcesz, to na priv najprędzej. Bo zapomniałam haseł do fotosika ;)

 

U mnie układ też nie jest taki jak w projekcie i dlatego podpytuję :)

Jak możesz to daj zdjęcie ;) A te belki to Jętki

Masz antresole? Czy to znaczy ,że w tym miejscu nie ma stropu i z dołu jest widok po sam dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...