Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze nie tylko styropiankowe


Recommended Posts

Cześć Morleno.

 

Bardzo cieszę się, że udało Wam się znaleźć wymarzony domek. Bardzo fajnie, że mieliście okazję zobaczyć juz gotowy, skończony domek. Ja mam straszne problemy z wyobrażeniem sobie tego co widzę na rzucie projektu.

Życzę Wam bezproblemowej, bezstresowej budowy.

Będę śledzić Wasz dziennik i Wasze losy. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Morleno,

bez paniki:)

Inwestor niech się zastanawia, ale dziennik jest i to dobrze, na pewno niczego nie zapeszył:)

ja też w zeszłym tygodniu miałam takie przeboje w kwestiach budowlanych, że mi się odechciewało, a o zaglądaniu na forum nawet nie myślałam, a jakoś się wszystko rozwiązało i idzie do przodu.

U Was też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Dzięki! Tyle czasu poświęciliśmy na jego dopracowanie, że nie ma innego wyjścia, trzeba się cieszyć. Przed nami etap o wiele trudniejszy, oby wystarczyło determinacji....

Zwłaszcza kiedy Główny Inwestor rozwija raczej zawodowe niż domowe skrzydła.

A Wasza budowa rozwojowa bardzo! Miło patrzeć. Będę Was odwiedzać na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Z okazji Świąt, które już tuż, tuż za rogiem życzę serdecznie i z całego serca utonięcia w atmosferze rodzinnej radości, ciepła, spokoju, wytchnienia od codzienności, marzeń, zapachów i smaków.... jednym słowem czerpania pełnymi garściami z magii Bożego Narodzenia.

http://lh5.ggpht.com/_A0A2CO3ZnuI/TRRF0xtF8aI/AAAAAAAAAuQ/OpanAHdhavM/s720/DSC02708.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

I ja do Ciebie zaglądam! Dziękuję za pozostawienie śladu w naszym Dzienniku:)

Bardzie ciekawy projekt domu, taki inny, niestandardowy.

Niestety nie mogę otworzyć katy projektu:( Czy możesz podać aktualny link? Bo mi tu piszą, że strona nie istnieje:(

Dzięuję i pozdrawiam i ogromnej wytrwałości i nieustępliwości życzę na kolejne miesiące:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...