Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Katastrofa samolotowa


kaśka maciej

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Serdecznie współczuję rodzinom ofiar, ich przyjaciołom, znajomym.

 

Choć to nie był mój ulubiony prezydent, to bardzo mi szkoda tych wszystkich ludzi.

 

Znów Katyń zabrał Polaków.

 

P.S. Moje młodsze dziecko ma dzisiaj 3 urodziny, ale nie mam nastroju na dmuchanie świeczek, choć torcik czeka w lodówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka godzin, a ja ciągle uwierzyć nie mogę. To jak zły sen, z którego chcę się obudzić... Niestety to nie sen, to straszna rzeczywistość. Antypatie odsuwamy na bok, tu liczy się każde istnienie. Ból nie do opisania po stracie tych wszystkich osób. Edytowane przez Ola i Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy wpółczucia, najbliższym ofiar katastrofy i wszystkim Polakom.

 

P. S. Wczoraj wyslalem mail do Andrzeja Przewoźnika (sekretarz generalny Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa) z prośbą o propagowanie "pociagów katyńskich" w polskiej prasie za granicami kraju. Wielu Polaków odwiedza kraj co roku i wielu byłoby zaszczyconych wziąć udział w uroczystościah w Katyniu, nawiasem mówiąc wszyscy Polacy powinni odbyć taką podróż przynajmniej raz w życiu.

Za późno Andrzej Przewoźnik był w tym feralnym samolocie, może ktoś inny przeczyta mój mail.

 

P. S. 2 Wczoraj przeglądałem rozkład lotu samolotu (Ty-154 ?) do Katynia, ale nie miejsce tutaj pisać o tym teraz bo wyszło by "a nie mówiłem".

Wspomnę, tylko że zawsze byłem przeciwnikiem latania samolotami całych rodzin (rodzice i dzieci), co wywoływało burzliwą dyskusję o przeznaczeniu o losie itd itp.

 

P. S. 3 To jedni z najlepszych ludzi jakich Polska posiadała.

Bo kto pojedzie do Katynia, wrogowie Polski?

Edytowane przez Bogdan_905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...