Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Katastrofa samolotowa


kaśka maciej

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ten straszny Katyń, będzie chyba na zawsze wpisany w tragedię polską - tę historyczną jak i współczesną.

Powiesiłem flagę z czarną wstążką przed firmą - tyle mogę jedynie.

 

i edit jeszcze:

zginął mój prezydent - wykształcony, z zasadami, wierzący i bezwzględnie wielki patriota - którego nigdy nie bolał "goleń" w ważnych dla Polaków momentach

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto1.m.onet.pl/_m/cdaf89afc72adc82e9d96ef6faacd751,10,19,0.jpg

 

 

Łączę się w bólu z Rodzinami tych ,którzy zginęli.....

Czy aż takiej tragedii trzeba było,żeby wreszcie świat zrozumiał że Katyń był.....i nadal będzie...?

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/8ede0b222404ad657219c6f663bfb9e0,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciężko uwierzyć, to prawda. Żal, nie polityków, ważnych osobistości, księży - żal ludzi, bez względu na to, czy się ich jako pełniących określone funkcje lubiło i szanowało.

 

[*]

Od rana minęło już dużo czasu, więc po pierwszym szoku pewnie każdy ma już jakieś przemyślenia na ten temat. Na przykład, że tylu ważnych dla państwa ludzi nie powinno lecieć jednym samolotem (nieważne czy wysłużonym czy nowym).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie byłam zwolenniczką prezydenta Kaczyńskiego, to jednak był mój (nasz) Prezydent. Był przede wszystkim dobrym, prawym człowiekiem. Bardzo żałuję jego, jego żony i wszystkich, którzy zginęli w tej katastrofie. Cały dzień nie potrafię sobie znaleźć miejsca, łzy same cisną się do oczu.

Ogromna strata, potworny ból, żal...

Serdecznie współczuję rodzinom i łączę się z nimi w tych trudnych chwilach.

 

[*]

[*]

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...