Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy E&J


JAC-11

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

 

W te święta magiczne,

życzenia ślę liczne.

Pachnących jodełek z ogromem światełek.

Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką

Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.

Dużo jedzenia na stole,

NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował(a) zamek

duzo szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia i aby troski życia zaginęły w mroku, podczas nadchodzącego Nowego 2011 Roku.

:hug:
:hug:
:hug:
:hug:
:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował(a) zamek

duzo szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia i aby troski życia zaginęły w mroku, podczas nadchodzącego Nowego 2011 Roku.

:hug:
:hug:
:hug:
:hug:
:hug:

 

Edytko jak zwykle jesteś niezawodna!!!

Dziękuję za piękne życzenia.

A ja już drugi dzień siedzę nad rozliczeniem vat-u. Jak ci zazdroszczę, że masz to już za sobą.

Ambitnie postanowiłam, że sama sobie poradzę... i już kręćka dostajęhttp://img834.imageshack.us/img834/9145/kreckadostal.gif

może jutro skończę :) wypadałoby przecież przygotować się do sylwestra. Nowy Rok będziemy witać z naszymi przyjaciółmi.

A co ty porabiasz w sylwestra? Mam nadzieję, że będziesz się szampańsko bawiłahttp://img137.imageshack.us/img137/8546/szampan.gif WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! NA ZDROWIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elunia , a dlaczego z Jac -11 stalas sie Ela04 ?????? Znudzil Ci sie poprzedni NICK ??? to bylo pytanie w kwestii formalnej ...... a teraz dalej ......

Swiateczne przygotowania u Ciebie bardzo mi sie podobaly .... nie ma to jak wlasnorecznie upieczone ciasto , czy nietuzinkowa kartka lub ozdoba zrobiona " TYMI RECAMI " http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance4.gif ....... jesli chodzi o VAT to pewnie gdybym byla w Polsce sama zajelabym sie jego rozliczeniem , a tak ...... zrobila to za mnie Pani Ksiegowa ..... moja pelnomocniczka wydzwaniala i uzupelniala PKWiU na fakturach , a mialam ich do rozliczenia 35 szt ....... Elu postaraj sie zlozyc to rozliczenie jeszce w tym roku ( moze uda Ci sie do piatku !!!!! ) bo na drugi rok bedzie zmniejszona cena 1m2 powierzchni uzytkowej budynku mieszkalnego, ktora jest przyjmowana na potrzeby obliczen i wtedy tracisz duzo na calym rozliczeniu ......

W Sylwestra pracuje do pozna jak na sylwestra bo bede w domu okolo 18 godzinki ..... tradycja stalo sie to , ze Nowy Rok witam z jedzonkiem z KFC + truskaweczki z bita smietanka + drink gazowany ( nie musi byc szampan ) ...... bede sie fajnie bawila , a najwazniejsze to to , ze sobote i niedziele w tym roku bede miala WOLNE !!!!!!!

Buziaczki przesylam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Edytko zmieniłam NIC, żeby nie było wątpliwości, kto pisze - chłop czy baba.:p to tak na marginesie.

 

Nie wiedziałam, że w nowym roku będzie zmniejszona cena 1m2 powierzchni uzytkowej budynku mieszkalnego. Dzięki za info. Postaram się skończyć. Zostało mi jeszcze 20 faktur, w tym jedna big faktura 143 pozycje - wszystko do sprawdzenia. :x

 

PS.

Truskawki z bitą śmietaną, mniam... to jest to, co tygryski lubią najbardziej:yes:

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Edytko zmieniłam NIC, żeby nie było wątpliwości, kto pisze - chłop czy baba.:p to tak na marginesie.

 

Nie wiedziałam, że w nowym roku będzie zmniejszona cena 1m2 powierzchni uzytkowej budynku mieszkalnego. Dzięki za info. Postaram się skończyć. Zostało mi jeszcze 20 faktur, w tym jedna big faktura 143 pozycje - wszystko do sprawdzenia. :x

 

PS.

Truskawki z bitą śmietaną, mniam... to jest to, co tygryski lubią najbardziej:yes:

:bye:

 

 

Tak tak .....

Podobno mniej o 600 zl. na m2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu i co zdazylas ???? zlozyc rozliczenie ......

 

Uff......... dosłownie na ostatni dzwonek, godzinę przed zamknięciem US. :wave:

Jeszcze dziś kserowaliśmy faktury (58 faktur), niektóre po kilka stron, potem tylko wszystko poukładać, podpiąć faktury korygujące i tyle...

dzięki Tobie mam to już za sobą.... :lol2:a miałam już zamiar odłożyć to na nowy rok.

http://img571.imageshack.us/img571/7299/roza.gif http://img571.imageshack.us/img571/7299/roza.gif http://img571.imageshack.us/img571/7299/roza.gif to dla ciebie. Mam nadzieję, że lubisz róże :)

Pa, do Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elunia uwielbiam roze ........ :hug::hug::hug:dziekuje

Bardzo sie ciesze , ze zlozylas to rozliczenie ...... czyli z nowym licznikiem zaczynasz kolejny roczek

 

http://img189.imageshack.us/img189/5686/happynewyear2011wallpapv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Buziaczki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam...ale fajne tempo prac:) i skrzyneczka identyczna jak moja...tylko moja jeszcze nie zlozona... na waszym zdjęciu mąż zobaczył że ona jest pod jedną różnicówke a on chcial dwie...to nie wiem czy zostanie...mam nadzieje, że tak...juz większej nie zniosę:)

-jeszcze co do wiosny to też mam nadzieję ze jest już blisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...ale fajne tempo prac:) i skrzyneczka identyczna jak moja...tylko moja jeszcze nie zlozona... na waszym zdjęciu mąż zobaczył że ona jest pod jedną różnicówke a on chcial dwie...to nie wiem czy zostanie...mam nadzieje, że tak...juz większej nie zniosę:)

-jeszcze co do wiosny to też mam nadzieję ze jest już blisko:)

 

Cześć Aniu! Cieszę się, że do nas zaglądnęłaś. Rozmawiałam z mężem i z tego co zrozumiałam, to mamy podłączony prąd trójfazowy i na każdej fazie jest założona różnicówka (wyłącznik różnicowoprądowy) w sumie trzy, to co wzięliście za różnicówkę jest zabezpieczeniem przed przepięciami typu : od pioruna, zwiększony przepływ prądu z sieci elektryczne. Jest to zabezpieczenie instalacji i urządzeń przed przepaleniem (ogranicznik przepięć). Można zrobić jeden wyłącznik różnicowoprądowy, ale zabezpieczenie całej instalacji domowej (wszystkich obwodów) tylko jednym wyłącznikiem nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo jedno uszkodzenie pozbawia prądu cały dom.

Pozdrawiam i zapraszam do zaglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...