Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy E&J


JAC-11

Recommended Posts

mmms Witam, witam miłego gościa. Cieszę się, że wpadłaś z odwiedzinami.

 

Nasz jorczek, jak tylko siadam przy komputerze zaraz wskakuje mi na kolana, potem na biurko i depcze po klawiaturze :) wychodzą mi nieraz świetne teksty. A co do wielkości, trudno mi porównać z waszą Mikunią, ale mam wrażenie, że są podobnej wielkości. Nasz Roki dopiero w kwietniu skończy rok. Jak go kupowaliśmy mówiono nam, że to miniaturka :), od tego czasu trochę urósł i raczej do miniaturek nie należy, co ani trochę nam nie przeszkadza. Jak sama piszesz, jest co kochać :D

 

zapraszam do odwiedzin i też słoneczka życzę

Edytowane przez Ela04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam....fajnie, że już po tynkach....troche mało zdjęć...a jakie robiliście i ile za metr....przeraża mnie ta ilość...nam mają policzyć jutro ile ich zdaniem jest metrów...

a jakie macie plany co do przeprowadzki?

 

Cześć Aniu, ze zdjęciami się poprawię, muszę zabrać aparat na budowę :) tynki liczyli nam po 19zł/m2. To dobra cena, ale po kieszeni poczuliśmy :( taka dola inwestora... o nawet mi się trochę rymło :p

co do przeprowadzki chcielibyśmy załatwić to w w wakacje, zobaczymy co z tego wyjdzie?:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No gratulki ,my wyleweczki lejemy w piątek ,mieliśmy wczoraj bo panu zwolnił się termin ale padło nam autko a mąż miał jeszcze sprawdzić szczelność podłogówki założyć odpływ w prysznicu i skończyć kanalizację w naszej łazience i musieliśmy panu odmówić i wziąć termin ustalony w tamtym tygodniu ale w piatek już będą a w niedziele będę chodzić już po wyleweczkach a nie rurkach .Po ile masz metr wylewek ceny poszły w górę przez to ,że paliwo drożeje ,2 tygodnie temu jak sie pytaliśmy chcieli 10 złm a teraz podnieśli się na 11 zł sami układaliśmy styropian .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulki ,my wyleweczki lejemy w piątek ,mieliśmy wczoraj bo panu zwolnił się termin ale padło nam autko a mąż miał jeszcze sprawdzić szczelność podłogówki założyć odpływ w prysznicu i skończyć kanalizację w naszej łazience i musieliśmy panu odmówić i wziąć termin ustalony w tamtym tygodniu ale w piatek już będą a w niedziele będę chodzić już po wyleweczkach a nie rurkach .Po ile masz metr wylewek ceny poszły w górę przez to ,że paliwo drożeje ,2 tygodnie temu jak sie pytaliśmy chcieli 10 złm a teraz podnieśli się na 11 zł sami układaliśmy styropian .

 

Cześć Reniu :)

:eek: to macie super cenę za wylewki. My płacimy 28 zł/m (materiał+robocizna) na gotowo. Straszna różnica. Trzymam kciuki za wylewki. Pochwal się swoim domkiem w wiosennym wydaniu. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Reniu :)

:eek: to macie super cenę za wylewki. My płacimy 28 zł/m (materiał+robocizna) na gotowo. Straszna różnica. Trzymam kciuki za wylewki. Pochwal się swoim domkiem w wiosennym wydaniu. Pa

 

Jak tylko pokaże sie słonko to pstryknę zdjęcie .Dzisiaj zrobione zostały wylewki panowie zjawili się 8.20 porozkładali się i o 9 .00 zaczeli zmagania firma super .U nas 11 zł to tylko robocizna styro folie ,cement ,piach i włókna,plastyfikator , kupowaliśmy sami.Jeśli płaciłaś 28 zł i nic nie kupowałaś to super tanio masz u nas to wychodzi ok 34 zł metr ale mamy 15 cm styro na dole i 5 na górze i mąż jakąś grubą folię z certyfikatami kupował na podłogi .

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No to u mnie ciut taniej wychodzi bo jak sobie za folię i styro doliczysz to więcej ci wyjdzie niż 28 m2 .My właśnie podłączyliśmy do domku kanalizację można siku robić tylko stelaż musimy założyć .Jutro zaczynamy z mężem murek oporowy pod taras robić .Ocieplenie poddasza sami robicie czy firma ? My już ociepliliśmy czekamy jak odparuje woda z wylewek i będziemy zakładać płyty .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba weźmiemy firmę do ocieplania poddasza z powodu chronicznego braku czasu. U nas chwilowy zastój w pracach - przerwa świąteczna, a przy okazji tynki i wylewki sobie schną. Potem mam nadzieję ruszymy z kopyta :)

Reniu wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych -zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba weźmiemy firmę do ocieplania poddasza z powodu chronicznego braku czasu. U nas chwilowy zastój w pracach - przerwa świąteczna, a przy okazji tynki i wylewki sobie schną. Potem mam nadzieję ruszymy z kopyta :)

Reniu wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych -zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.

 

My ocieplaliśmy sami i też tylko mogliśmy wygospodarować 2-3 dni w tygodniu po 2-3 godziny ocieplenie trwało oj trwało chyba z 2,5 mc ale 5 tys w kieszeni kupiliśmy za to wkład do kominka i płyty g-k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj poświątecznie!

Reniu podziwiam Was, że sami zrobiliście ocieplenie. 5 tys. w kieszeni to jest argument. :) Mój mąż też ma takie plany, ale mnie przeraża właśnie to, że będziemy się z tym strasznie długo bawić, bo po pracy zostaje nam niewiele czasu. Zobaczymy jeszcze, jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...