Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pompa powietrze woda TYLKO do cwu


marcin-r

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Albo jesteś taki gł......adki albo to drugie ?

Wiem co napisałem !

 

I ja wiem.

Masz tryb rozumowania 5cio letniego dziecka. Nie swiadczy to dobrze o takim duzym chlopcu :)

Dla mnie jestes co najwyzej "odwaznym gł....osem" ktory ryzykuje zdrowiem swoim i rodziny, a nie przykladem do nasladowania. Sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyxis musi mnieć w tym jakiś interes może sprzedaje jakieś urządzenia z grzałką do przegrzewania zasobników raz w tygodniu :lol2:

 

I szczoty do czyszczenia nawiewnych kanałów WM:P

Ogólnie on ma chyba psyche zrytą na punkcie bakterii i grzybów. Ser pleśniowy to ostatnia rzecz jaką znajdziesz u niego w lodówce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczoty do czyszczenia nawiewnych kanałów WM:P

Ogólnie on ma chyba psyche zrytą na punkcie bakterii i grzybów. Ser pleśniowy to ostatnia rzecz jaką znajdziesz u niego w lodówce:D

 

Liwko, mam nieodparte wrazenie, ze kotuzja dotyczy nie tylko reki, ale tez siega sporo powyzej szyi. Ostatnio poziom Twoich "dowcipow" jest, ze tak powiem..... niegodny. A szkoda... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyxis musi mnieć w tym jakiś interes może sprzedaje jakieś urządzenia z grzałką do przegrzewania zasobników raz w tygodniu :lol2:

 

Aj tam od razu interes.

Zainwestowałw nową grzałę pod koniec września to teraz szuka sam przed sobą uzasadnienia dla tego wydatku :lol:

 

 

Pyxis, jak to jest z tym co miesięcznym przegrzewaniem zasobnika u Ciebie, skoro jeszcze miesiąc nie upłynął od montażu tej nowej grzałki

Zeby nie bylo, ze temat umarl. Oj nie :smile:

 

Zamowilem flansze montowana w otwor rewizyjny na dole zbiornika z gniazdem na grzalke 6/4". W nia wkrecona zostala grzaleczka 6kW bez termostatu. Miejsce po poprzedniej grzalce z termoststem w srodku wysokosci zbiornika zaslepione "gustownym" korkiem.

 

Coś konfabulujesz kolego w temacie walki z mikkroorganizmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wiem.

Masz tryb rozumowania 5cio letniego dziecka. Nie swiadczy to dobrze o takim duzym chlopcu :)

Dla mnie jestes co najwyzej "odwaznym gł....osem" ktory ryzykuje zdrowiem swoim i rodziny, a nie przykladem do nasladowania. Sorki.

Czyli z twoje strony nic .

Argumentów brak !

No dawaj .......kiedy i gdzie mnie zaatakuje ile jeszcze mam czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 7 lat nie "sprztales" Animus swojej instalacji CWU, to moze posciel tez widlami raz na rok zmieniasz? ;-)

 

Czytałeś mało uważnie ,niestety przegrzałem kilka razy w ciągu tych 7 lat .

A z tymi widłami to da się ?

nie znałem tego ,kto Ciebie nauczył tak operować widłami?

i może jeszcze na poszewkach guziczki zapinasz nimi ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Jani_63;5568444

Pyxis, jak to jest z tym co miesięcznym przegrzewaniem zasobnika u Ciebie, skoro jeszcze miesiąc nie upłynął od montażu tej nowej grzałki

Coś konfabulujesz kolego w temacie walki z mikkroorganizmami.

 

Ech odkrywco rzeczy oczywistych. Przeciez link to tego watku podawalem ze 3x :-)

A niby co konfabuluje? Zmyslam, ze przystosowalem u siebie instalacje do skutecznej walki z legionella i zamierzam taka dezynfekcje przeprowadzac co miesiac? Przegrzalem zaraz po zamontowaniu i zrobie to znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech odkrywco rzeczy oczywistych. Przeciez link to tego watku podawalem ze 3x :-)

A niby co konfabuluje? Zmyslam, ze przystosowalem u siebie instalacje do skutecznej walki z legionella i zamierzam taka dezynfekcje przeprowadzac co miesiac? Przegrzalem zaraz po zamontowaniu i zrobie to znowu.

 

a jak to wyglądało u Ciebie przed przystosowaniem instalacji do skutecznej walki z legionellą ?

nie kąpaliscie się?

Pewnie żyłeś w stresie i mocno chorowaliście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech odkrywco rzeczy oczywistych. Przeciez link to tego watku podawalem ze 3x :-)

A niby co konfabuluje? Zmyslam, ze przystosowalem u siebie instalacje do skutecznej walki z legionella i zamierzam taka dezynfekcje przeprowadzac co miesiac? Przegrzalem zaraz po zamontowaniu i zrobie to znowu.

Czyli Ty się dopiero szykujesz na wojnę.

Z Twoich wypowiedzi poniżej nie wynika że masz zamiar dopiero tak robić, tylko można odnieś wrażenie, że czynisz już tak od jakiegoś czasu i dlatego tak autorytatywnie nalegasz aby wszyscy tak postępowali bo stoi za Twoimi słowami bagaż doświadczeń.

A tu kicha.

 

Ja mowie o comiesiecznym grzaniu calej objetosci zbiornika do 70-75*C i taka wode wystarczy przez kilka sekund puscic na punktach biorczych (z wlaczona ki kilkanascie minut wczesniej cyrkulacja). To bedzie skuteczna dzeynfekcja. Lepiej zrobic tak 1x w miesiacy niz do 60*C co tydzien. Jasne?

Ja u siebie na takie przelanie wody we wszystkich 6 punktach (tez mam ich tyle) poswiecilem ostsatnio 6-7min cennego czasu (ale ja mam cyrkulacje).

 

PS

To że link do swojego wątku podawałeś nie znaczy zaraz że wszyscy tam pobiegną.

Takim guru forum to jeszcze nie jesteś i jak przypuszczam po tonie Twoich wypowiedzi nigdy nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...