Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

drenaz opaskowy 150zl/mb + material


majkii

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witam

Wlasnie dostalem oferte za wykonanie drenazu wokolo budynku + kanalizacja deszczowa+ styropian na fundamenty

robocizna 150zl / mb +material ok 50zl/mb

 

Jak wygladaja ceny na poludniu Polski? Przyznam szczerze ze szczeka mi opadla jak zobaczylem cene...

 

pozdr.

 

Slask , robocizna 120zl /mb + material (calosc okolo 40mb)

tez mi szczeka opadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 6 months później...
  • 2 years później...
Witam. Jakiś czas temu musiałem wykonać drenaż 'na swoim podwórku'. Kolega polecił mi firmę Pana Kozery. Jeśli chodzi o wymienioną firmę, nie zawiodłem się (pełen profesjonalizm oraz brak opóźnień). Oto strona firmy własnie ów Pana, http://www.fhukozera.pl . Polecam wykonawcę robót każdemu, kto chce mieć robotę zrobioną raz, a porządnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu musiałem wykonać drenaż 'na swoim podwórku'. Kolega polecił mi firmę Pana Kozery. Jeśli chodzi o wymienioną firmę, nie zawiodłem się (pełen profesjonalizm oraz brak opóźnień). Oto strona firmy własnie ów Pana, http://www.fhukozera.pl . Polecam wykonawcę robót każdemu, kto chce mieć robotę zrobioną raz, a porządnie.

 

ile jeszcze razy się będziesz rejestrował na forum aby robić auto reklamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

domek.jpgdomek.jpgWitam. Panowie zamierzam zrobic drenaz opaskowy... wokół wychodzi ok. 70 mb

Ile musze dać studzienek i jakie? tak to wyglada... i pytanie spadek bedzie jak na zdjeciu od lewej do prawej pomozecie?:) moze jsa jakies rozwiazania nowe.\ dodam ze chce tez odprowadzi wode z 10 rynien do jakiegos zbiornika. czy moge polaczyc jednoz drugim tzn zbiornik jeden na wszystko?

 

 

opisze krótko od lewej strony chce zaczac kierujac sie do prawej roznica miedzy drogą a poczatkiem mijej działki 35 cm. a miedzy poczatkiem działki a koncem po prawej 40 cm. nie mam zadnego rowu ani studzienki.

moze zbiornik z betony plus dorobis do niego rozsaczanie....?

Edytowane przez yarkakc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...