Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety nikt z budujących nie wyraził chęci pokazania projektu w realizacji. Mimo, że wśród forumowiczów wielu buduje w okolicach Warszawy. Wydawało mi się, że dobrze trafiłem i że to forum służy integracji i wymianie doświadczeń między zainteresowanymi budową aleksandry. Zaczynam budowę na wiosnę i nie będę miał nic przeciwko pokazaniu mojego projektu w realizacji. Zapraszam zainteresowanych. Sam nie miałem okazji zobaczyć domu na żywo a może to być bardzo pomocne przy adaptacji projektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem czy widać moja wiadomość to napisze raz jeszcze. Myślę, że to nie zależy od chęci tylko od częstotliwości przebywania na forum w zimę. Jeżeli masz ochotę zobaczyć Olę w stanie surowym otwartym teraz w lutym zamkniętym to zapraszam do nas. Budujemy pod Warszawą od strony Mińska Mazowieckiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt z budujących nie wyraził chęci pokazania projektu w realizacji. Mimo, że wśród forumowiczów wielu buduje w okolicach Warszawy. Wydawało mi się, że dobrze trafiłem i że to forum służy integracji i wymianie doświadczeń między zainteresowanymi budową aleksandry. Zaczynam budowę na wiosnę i nie będę miał nic przeciwko pokazaniu mojego projektu w realizacji. Zapraszam zainteresowanych. Sam nie miałem okazji zobaczyć domu na żywo a może to być bardzo pomocne przy adaptacji projektu.

 

Zapraszam na Śląsk

tel 690 518 025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nie wiem czy widać moja wiadomość to napisze raz jeszcze. Myślę, że to nie zależy od chęci tylko od częstotliwości przebywania na forum w zimę. Jeżeli masz ochotę zobaczyć Olę w stanie surowym otwartym teraz w lutym zamkniętym to zapraszam do nas. Budujemy pod Warszawą od strony Mińska Mazowieckiego

Witam, kiedy mógłbym podjechać żeby zobaczyć budowę? Bardzo zależy mi na jak najszybszym spotkaniu bo właśnie stoję przed decyzją co do ewentualnych zmian w projekcie. Proszę o kontakt. [email protected] z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Naszego domu razem z żonką postanowiliśmy zakupić kominek akumulacyjny firmy Waeme24 www.warme24.pl[/url]., Doradzili nam bardzo Ciekawe rozmieszczenie w domku z dostępem z 3 stron :) Jak już będzie zainstalowany dam znać :) .

Mam jednak jeszcze jedno pytanko : Ile zapłaciliście za docieplenie dachu w modelu klasyk , oraz czym docieplaliście.

kominek warme24.jpg

Celsjus HE (W24 Kunden).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki uprzejmości Michała udało nam się zobaczyć Olę na żywo, co rozwiało większość naszych wątpliwości. Takie krótkie spostrzeżenia dla tych co się wahają. Uważam za bardzo trafione dodanie okna w salonie. Na podstawie zdjęć wydawało nam się, że miejsce między schodami a jadalnią tworzy wąskie gardło, tymczasem salon jest widoczny również z kuchni. Ogólnie przestrzeń na dole robi wrażenie. Dom pięknie doświetlony. Jeszcze raz dziękujemy Michałowi i pozwolimy sobie jeszcze zajrzeć, żeby zobaczyć dalsze postępy i posłuchać cennych wskazówek. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się własnymi osiągnięciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...