Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

ze skanem będzie problem, bo wszystko na papierze ma konstruktor.

Może uda mi sie opisać. trochę zmodyfikowałam okna w pokoju hobby i u góry w łazience, dlatego stworzyłam małe pomieszczenie - kotłownię za garażem i tam będę miała piec i wyprowadzony komin (ja mam gaz ziemny). Natomiast ten z pokoju obok garażu jest przeniesiony w róg po lewej stronie wejścia do łazienki na dole (pomiędzy drzwiami wiatrołapu i łazienki. U góry wychodzi w garderobie pomiędzy sypialniami (ja mam Modern B lustro - nie wiem czy to coś zmienia). Je z tej garedroby rezygnuję i robię tam pomieszczenie - graciarnię na zapasowe krzesła i inne graty, dlatego mi nie przeszkadza. Na dole nie jest to rewelacja, ale wolę mieć zabudowany narożnik koło łazienki, ale więcej miejsca przy wejściu na buty, płaszcze gości, szafę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas cały czas nurtuje to pomieszczenie gospodarcze, a mianowicie to że jak zrobimy piec dwufunkcyjny np na eko-groszek to że może się brudzić do wiatrołapu i chyba zamurujemy wejście z wiatrołapu do pomieszczenia gosp. i zrobimy tam wejście od strony garażu, jak wam się to widzi, czy faktycznie jest dużo bałaganu przy takim piecu? czy faktycznie aż tak się moze brudzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Ponieważ każdy prosi się o zdjęcia założyłem na Gmailu pocztę:

 

[email protected]

hasło aleksandra2011

 

teraz każdy może się zalogować i w zakładce zdjęcia dodać fotki ze swojej budowy.

Poniżej przesyłam również link do albumu

 

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=horyzontaleksandra&target=ALBUM&id=5594448893113369489&authkey=Gv1sRgCPj9zfqj7aPJcA&feat=email

 

Może teraz będziemy mieli możliwośc podziwiania naszych dooków

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb, świetny pomysł. Nie wiem czyje to zdjęcia Aleksandry w stanie surowym zamkniętym, ale dzięki. Zastanawialiśmy się czy nie zlikwidować okien narożnych i odstąpiliśmy od tego pomysłu, ale po obejrzeniu zdjęć... pewnie powrócimy do tematu... W ogóle to świetny pomysł na inne rozmieszczenie okien. Pytanie do osoby, która zamieściła ww zdjecia: jaką planujecie elewację do tych antracytowych okien i dachu?

Jak ja bym chciała być już na tym etapie... ;) nie mogę sie napatrzeć...

Edytowane przez ayna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam "zarzucić" jeszcze jeden temat, mianowicie: czy myśleliście w jaki sposób będziecie robić taras? Chodzi o to czy murowany, czy drewniany dostawiany do domu lub murowany wyłożony drewnem lub murowany wyłożony płytkami... itp. itd. Chętnie wysłucham propozycji i argumentów dlaczego właśnie taki sposób.

 

Sama nie mogę się zdecydować. Latem często chodzę boso i drewno byłoby lepsze, ale nie wiem jak z jego trwałością i późniejszym utrzymaniem, natomiast jeśli chodzi o płytki to wydaje mi się, że one po kilku latach "odskoczą" od podłoża... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz przyjrzałam się wizualizacji na stronie Horyzontu i okna są w kolorze szarym a nie antracyt. nie wiem skąd sobie ubzdurałam, że taki kolor został przez nich zaproponowany. my raczej będziemy brać antracyt zarówno na dach jak i okna, elewacja biała z płytami HP (kolor jeszcze do ustalenia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...