Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam jeszcze prośbę, ile was kosztuje dach z dachówki ceramicznej. Wiem, że taka kwota padała, ale nie mogę odnależć :(

 

Ja dostalem wycene na 3 rozne dachowki plaskie (ponoc bardziej problematyczne od innych, bo trzeba idealnie dach wyrownac...) ceny otrzymalem od 39 tys. zl (Tegalit), poprzez 47 tys. zl (Domino), do 51 tys. brutto - (Actua)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wycenili bez daszku nad garażem bo bede mial taras

dachówka płaska NIBRA G10 - 20.362 zł

oczywiście bez położenia

 

Beess-ja mam podpisaną umowę na SSO z dachem z dachówki na 46000zł brutto

co do materiałó to bede mógł powiedzieć za około miesiąca

jak narazie jestem na etapie stropu wydałem 55 tys zl ale juz mam materiały na strop bez betonu i ściany do dachu

 

jutro zamawiam więźbe którą wycenili mi na około 7500zł brutto bez łat i kątrłat

 

mam nadzieje że w 100 sie zmieszcze - wiec twoja cena jest troszke zawyżona chyba że się niczym nie interesujesz i wszystko oni załatwiają. i oczywiście zależy z czego budujesz - ja buduje z porothermu 25 profi (szlifowany).

Pozdr

Edytowane przez wandrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayna

Przemysl te okna

Ja do salonu wybralem HS dzielony na pol

Normalnie bajka

Chodzi bardzo lekko

Przy jadalni zrobilem normalne otwierane bo sporadycznie bede z nich korzystal

Jak bedziesz nastepnym razem w Szczecinie zapraszam na budowe

W tym tygodniu zaczynaja strop

Faktycznie jak byly tylko fundamenty pomieszczenia wydawaly sie male ale jak stoja scianki jest fajnie

Pozdrowionka dla wszystkich budujacych Ole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayna

Jak bedziesz nastepnym razem w Szczecinie zapraszam na budowe

Seb, trzymam za słowo. Następnym razem będę na początku czerwca, tak więc na pewno się odezwę, bo aż mnie "skręca" - tak bardzo chciałbym zobaczyć SSO.

Pozdrowienia i powodzenia na budowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson,

działka musi być taka, żeby dom się na niej zmieścił. Minimalne wymiary działki masz podane na stronie Horyzontu, jak masz większą to lepiej. Dobrze jak działka jest "prawidłowo" (to pojęcie jest akurat bardzo subiektywne, dla każdego z nas będzie inne) zorientowana do stron świata. W przypadku odchyleń od ustawienia preferencyjnego, można jeszcze "pomanewrować" z oknami na budynku, co powoduje, że zazwyczaj można dopasować dom do działki.

Edytowane przez ayna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie,

W przyszłym tygodniu będę w Poznaniu.

Potem będę wracał przez Wrocław na śląsk.

Czytałem że jest Aleksandra w Kiełczowie pod Wrocławiem.

Czy można tam sobie podjechać i ją zobaczyć na żywo ?

Jak pamiętam to ta osoba kiedyś się odezwała na forum :)

Też zaczynam budowę w tym roku i chciałbym zobaczyć mój przyszły domek.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam, widziałam.. :) kuchnia taka jak się spodziewałam, jadalnia na żywo jest zdecydowanie większa no ale salon.... jest troszeczkę za wąski ale jak odpowiednio ustawi się wypoczynek to będzie ok. generalnie tak sobie właśnie wyobrażałam Aleksandrę.. (no może w mojej głowie była troszeczkę większa ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pooley-Michał, doskonale to wygląda na fotkach, tylko pozazdrościć, ja jeszcze w polu bo postanowiłem od sąsiada "dobrać" sobie jeszcze trochę ziemi i część formalności musieliśmy uruchomić od nowa (podziały, mapki, geodeci, notariusz etc.) ale już bliżej nam do końca i prawdopodobnie pod koniec czerwca ruszymy (oby:-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie,

W przyszłym tygodniu będę w Poznaniu.

Potem będę wracał przez Wrocław na śląsk.

Czytałem że jest Aleksandra w Kiełczowie pod Wrocławiem.

Czy można tam sobie podjechać i ją zobaczyć na żywo ?

Jak pamiętam to ta osoba kiedyś się odezwała na forum :)

Też zaczynam budowę w tym roku i chciałbym zobaczyć mój przyszły domek.

 

Pozdrawiam.

 

Zgadza się, Aleksandra stoi w Kiełczowie /k Wrocławia, byłem dziś jest SSZ, buduje ją podobno jakiś developer, tak dowiedziałem się w Horyzoncie. Kilka fotek mam ale nie wiem czy bez zgody właściciela można wrzucić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adambujak widze ze ciezko skontaktować sie z inwestorem z kiełczowa też już probowałem

ja jestem na etapie stropu - zapraszam jeżeli byś był zainteresowany - buduje w Bogdaszowicach gmina kąty wrocławskie pod Wrocławiem

Pozdr

 

oj oj, no to witam sąsiada, w takim razie 2 aleksandry będą niedaleko siebie. My planujemy start w czerwcu w Pietrzykowicach gmina Kąty Wrocławskie :):) Pewnie będę się wpraszał na oględziny i postępy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...