Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam chyba podobne poglady jak Sosnowiec. Na codzien rekuperacja, a jak mam ochote przewietrzyc pomieszczenie to otwieram na chwile okno i juz. Wszystko ma swoje wady i zalety. Reku dobrze filtruje powietrze - bedac alegikiem latwiej sie zyje, poza tym mniej owadow sie do domu dostaje - szczegolnie uciazliwe komary, tym bardziej jak sie mieszka w okolicy jakiegos zbiornika wodnego. Tak jak Sosnowiec wspominal, ma sie kontrole nad wymienianym powietrzem, i nie ma tak, ze w zime grawitacja chodzi tak ze kratki swistaja ;) a w lato sie niemalze powietrze w nich cofa ;) A jak ktos nie ma potrzeby codziennie wietrzyc domu otwierajac okna na osciez to i mozna zaoszczedzic pare groszy. A jak juz ma sie GWC (gruntowy wymiennik powietrza) to juz w ogole bajka, w zime leci cieplejsze wstepnie ogrzane przez ziemie, a w lato chlodniejsze :)

Oczywiscie kazdy ma swoj poglad na ta sprawe, i to jego swiete prawo :) Wazne zeby w to wierzyc, co by sie pozniej dobrze spalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

artcook: to bardzo ogolne pytanie, wszystko zalezy od ilosci i rodzaju czujek (czy na oknach tylko czujniki otwarcia, czy tez wibracyjne), jaka chcesz centrale, czy chcesz miec dodatkowo np. czujnik dymu, gazu usypiajacego, powiadomienie sms'em, podlaczenie do ethernetu (mozna wtedy np. uruchamiac alarm z telefonu) i inne szmery i bajery :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś możliwość ściągnięcia projektu 3D w trybie offline? U mnie na różnych przeglądarkach ALEKSANDRA nie idzie, natomiast mogę ściągać inne projekty w trybie offline. Jeśli się komuś uda to prosiłbym o przesłanie na adres [email protected]. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałam lustrzane odbicie zwiedzić, ale takiej opcji nie znalazłam :( jeśli da się i ktoś sprytniejszy wie jak, to się podłączam z prośbą o instrukcję :rolleyes:

 

Ma może ktoś możliwość ściągnięcia projektu 3D w trybie offline? U mnie na różnych przeglądarkach ALEKSANDRA nie idzie, natomiast mogę ściągać inne projekty w trybie offline. Jeśli się komuś uda to prosiłbym o przesłanie na adres [email protected]. Z góry dziękuję.

 

Mon&Paw jak dasz instrukcję jak się ściąga to mogę spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...