Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

 

od jakiegos czasu obserwowałam Wasze posty w oczekiwaniu na pozwolenie na budowę.

Dostałam jest projekt Aleksandra Modern A - nasze marzenie:)

Tak więc będę miała tysiąc pytań - proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.:)

:sick:

 

a oto dwa pierwsze z nich : na jaką kwotę mieliście wyceny od budowlańców?

Czy ktoś buduje Aleksandrę w Trójmieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

od jakiegos czasu obserwowałam Wasze posty w oczekiwaniu na pozwolenie na budowę.

Dostałam jest projekt Aleksandra Modern A - nasze marzenie

Tak więc będę miała tysiąc pytań - proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

 

a oto dwa pierwsze z nich : na jaką kwotę mieliście wyceny od budowlańców?

Czy ktoś buduje Aleksandrę w Trójmieście?

 

 

 

Czy ktoś jeszcze pisze na forum???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ktoś jeszcze śledzi ten wątek :).

Ceny bardzo zależą od zakresu prac, czy z materiałami czy tylko robocizna no i oczywiście region Polski. Poszukaj dokładnie w tym wątku były już podawane ceny.

 

U nas melduję gotowy strop nad parterem! Wreszcie - mamy chyba szanse wygrać "konkurs" na najwolniej postępującą budowę - zaczęliśmy w kwietniu...

https://plus.google.com/photos/116065929540218191191/albums/5739154415785249777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi są firmy CAL malowane w kolorze RAL.

U nas już powoli wchodzimy w meblowanie.

DOmek jest naprawdę super gorąco polecam

 

Dziękuję bardzo za info.

My na początku zastanawialiśmy się nad dzrwiami adeco, ale cena trochę nas przetraziła i szukamy czegoś w miarę podobnego wizualnie, ale za mniejsze pieniążki:-)

Zazdroszczę tego meblowania, ale mam nadzieję że za jakiś czas też będę mogła się pochwalić że roboty wykończeniowe są skończone, my aktualnie mamy na tapecie podłogi i sufity. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi są firmy CAL malowane w kolorze RAL.

U nas już powoli wchodzimy w meblowanie.

DOmek jest naprawdę super gorąco polecam

 

Drążąc dalej wątek drzwi: macie sosnowe, czy dębowe i czy w przypadku, gdy są pomalowane na szaro widać strukturę drewna czy są w miarę gładkie??

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz o termoizolacji naszego dachu. Na fotkach widać już zaaplikowana pianę Selection 500. 10 cm tej piany odpowiada około 30 cm wełny/waty. Wszystkim którzy jeszcze nie docieplali dachu gorąco polecam. My jesteśmy zachwyceni. Nawet teraz kiedy nasz ciemny dach jest mocno nagrzany to w środku, na pietrze jest normalnie chłodno.

 

 

moje pytanie; dlaczego ocieplaciecały dach a nie strop ? czy inni tez tak to realizują ?

 

te nasze stychy a raczej stryszki nei wiele dają (gabaryty) a ilośc powo dachu vs pow stropu (sufity G-K) znacząca + oddychanie dachu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza... :)

 

W mojej galerii na samym końcu zamieściłem zdjęcie ogrodzenia, które widziałbym przed swoją Olą :) Czy ktoś może widział gdzieś w sieci takie gotowe elementy do kupienia?

 

 

OGRODZENIE_Z_BLOCZKOW_W_SYSTEMIE_LOOS.jpg

 

tu

 

coś podobnego tyle, że w mniejszym rozmiarze widziałam pod powyższym linkiem. Może Ci się przyda Prene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Aleksandrowiczów :)

 

Ja również zdecydowałam się na budowę właśnie Oli wersja A w Komorowie. Czytałam wcześniej, że jest ktoś z Grodziska Maz. pozdrawiam ciepło.

Jeśli chodzi o wycenę to SSO wyceniono mi na 200.000 z dachem opapowanym, materiałami i robocizną. Ta ostatnia sama wynosi 65.000.

Co do okien jeszcze się tym nie interesowałam ale jak tylko uzyskam jakieś info na pewno dam znać.

Mam pytanie czy ktoś może mi polecić dobrą ekipę, która na przykład budowała u Was i się sprawdziła? Jeśli tak to proszę na priv.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Aleksandrowiczów :)

 

Ja również zdecydowałam się na budowę właśnie Oli wersja A w Komorowie. Czytałam wcześniej, że jest ktoś z Grodziska Maz. pozdrawiam ciepło.

Jeśli chodzi o wycenę to SSO wyceniono mi na 200.000 z dachem opapowanym, materiałami i robocizną. Ta ostatnia sama wynosi 65.000.

Co do okien jeszcze się tym nie interesowałam ale jak tylko uzyskam jakieś info na pewno dam znać.

Mam pytanie czy ktoś może mi polecić dobrą ekipę, która na przykład budowała u Was i się sprawdziła? Jeśli tak to proszę na priv.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

hej sasiadka :-) moja ola stoi w Kaniach - etap SSZ

koszty na teraz okolo 240 000 z dachowka betonowa Brassa i oknami Schuco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...