Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dzięki :lol2:

 

Ona jest nie do końca biała, bardziej ecru i w takie złote delikatne ciapki że trochę połyskuje, będzie dobrze przy tapecie :yes:

 

Wiem, że jasna i będzie się brudzić, ale to gościnny ja do niego zajrzę raz na rok ;)

 

Monia hm :lol: Pisałam już kiedyś, że kanapę zamówiłam w Słomczynie na giełdzie, wybierasz na podstawie katalogów i zdjęć. Powiem tak jest to kawał mebla, ciężko ją przesunąć i za te pieniądze jest extra (1350). Gdybym płaciła za nią 3000 oczekiwałabym trochę innego standardu jak np to żeby była w foli, lub żeby skrzynia na pościel była w sosnie 1 klasy a nie 3 (widoczne czarne sęki brrrr). Do salonu chyba też u nich zamówię, bo co jak co ale jak mają się pojawić małe dzieci to ja nie będę wydawać ciężkich pieniędzy na coś co po 2 latach się zniszczy...jak nie szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurcze szkoda ze na zdjęciu dobrze nie widać materiału. do pokoju macie tam takie brązowe pasy mieć chyba?

 

mi to się jeszcze podoba ta twoja kanapa ale w wydaniu w kwiaty, całkowicie po skandynawsku :), ale raczej nigdzie mi nie wejdzie i nie przypasuje, a szkoda.

 

cena powalająca :):) my u siebie na mieszkaniu też zamawialiśmy u niedrogiego tapicera. mamy juz ja trochę, ja dużo na niej leże, siedzę :) i powiem szczerze ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie spytałam bo byśmy się nie wybrali do Arkadii wcale ;) a tak w h&y kupiłam wreszcie silnie poszukiwane pudełeczko do łazienki górnej na odżywkę do włosów :) i 2x świeczniki takie jak zawsze chciałam, narzuty były obłędne ale to niestety nie ten etap jeszcze :)

 

P.S. Venus z profilu męża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni,

nie przejmuj się, może wkrótce znowu zrobią taką akcję? Teraz jest już akcja wyprzedażowa.

A widziałaś ją na żywo? Na jaki kolor polujesz?

 

Widziałam, rozkładałam, macałam, głaskałam ;)

Jest piękna, mięsista, cudo ...

Ale

-nie pamiętam jakie miała wymiary, a zdecydowałam się już na łóżko 180x200

-właśnie kolory. Albo fiolet, albo beż. A ja chciałam szarą. Tyle, że ten beż jest właśnie taki szarawy, nie ciepły. I chyba tę bym brała :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczniki x2 - zdjęcie strasznie marne ale najlepszego z tego co udało mi się pstryknąć, ciężko po tym zdjęciu cokolwiek powiedzieć bo mało widać :D ale zarys ogólny pokażę.

 

W tym tygodniu znowu brudne prace, mam nadzieję, już po raz ostatni, zrobiliśmy porządki z oświetleniem - praktycznie wszędzie już skompletowane, jak już będzie czysto to ruszamy z montażem :D

 

Żeby nie być gołosłowną, świecznik z niezdartą ceną na spodzie :D

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_PA221982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...