Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

a tośmy się dogadały:) - grunt, że jest porozumienie!

O kuchenną mi chodzi:)

A jak wysoka jest bateria, i czy jest wygodna?

 

Na tą chwilę nie powiem, bo jestem w pracy, jak nie zapomnę to w domu zmierzę :) pewnie ok 50 cm lub trochę więcej. Jest bardzo wygodna, zależało mi na wygodnym sterowaniu ruchomą wylewką.

 

jest info o łazience...to juz nie musze pytac o umywalkę :-) Mam jeszcze pytanko o ta szarą część przy fornirze ten"blat" ...z czego jest wykonany??? Fornir idealnie mi pasuje własnie z tą szarościa....

 

Ivy blat jest z płytek podłogowych, ale jak pisałam nie mam pojęcia jaka to firma. 1,5 roku i wszystko zapomniałam :lol: pamiętam tylko że kupiłam je w Galerii Venis za 115 zł za sztukę, kolor Antracite, struktura lapatto, na pewno płytki gresowe to są.

 

A takie szpary to ile mają? Rozumiem, że nie narusza to zasad gwarancji, tylko gdzieś kiedyś słyszałam, że to niedobrze i skraca to żywotność sprzętów w dalszej perspektywie - a te jak wiadomo zawsze psują się już po gwarancji. Byłam ciekawa czy też mieliście taką wątpliwość. A mnie właśnie też takie rozwiązanie chyba najbardziej pasuje...

 

Hmn...u nas szpary boczne były zależne od otwierania się drzwiczek, więc widoczne jest 4 cm z każdej strony i 4 cm na górze. Natomiast z tyłu jest 20 cm, bo u nas ta zabudowa ma 80 cm głębokości ,a lodówka 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozumiem Venus Twoją wizję, Ty znasz moją, dlatego wiadomo, że moje zdanie nie może mieć żadnego wpływu na Twoje decyzje :no: Ja bym taką łazienkę urządziła właśnie nowocześnie, bo taki styl "czuję", widząc zwłaszcza ten piękny fornir :yes:, ale Ty chciałaś mieć inaczej, dlatego przebieram nogami w oczekiwaniu na ostateczny efekt, bo eklektyzm bywa bardzo ciekawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus - i bardzo dobrze! Kiedyś był taki odcinek w "Przyjaciołach", jak Rachel w kilka dni urządziła mieszkanie, skupując meble z jednego sklepu i wmawiając Phoebie (nie wiem, czy tak się pisze to imię :oops:), że wszystko wyszukała na targu staroci - salon wyglądał jak wystawa sklepowa, którą może mieć każdy :sick:

A jaką masz frajdę - tego Ci nikt nie zabierze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...