Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

no właśnie :lol2:

 

Emilko tak okien nie myliśmy jeszcze :yes: ale kurde....przed przyjazdem Oli było dobrze, a tu taka niespodzianka na same wejście ...już nic nie mówiłam, bo przecież nic dodać nic ująć :rotfl:

 

Dziewczyny szukam strony w necie gdzie można znaleźć swoją paletę barw, w sensie jakie kolory ze sobą łączyć...pokazywało kilka kombinacji...help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Dziewczyny :)

 

miałam weekend jak Reni... non stop coś .

 

Wkurzyłam się bo odkąd mieszkamy nie wyregulowała nam firma okien ( a montowane były w 2010 roku grudniu) i brakuje osłonek na zawiasy, te plastiki z przodu i inne dupsy... i się zastanawiam teraz ile mnie skasują... bo pewnie gwarancji już na nie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :)

 

miałam weekend jak Reni... non stop coś .

 

Wkurzyłam się bo odkąd mieszkamy nie wyregulowała nam firma okien ( a montowane były w 2010 roku grudniu) i brakuje osłonek na zawiasy, te plastiki z przodu i inne dupsy... i się zastanawiam teraz ile mnie skasują... bo pewnie gwarancji już na nie nie ma.

 

co kupiłaś do domku a co dla siebie, prosze się tu wyspowiadać:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupiłaś do domku a co dla siebie, prosze się tu wyspowiadać:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

hehe NIC ani tu ani tu:)

 

w sobotę okna myłam, łazienki szorowałam szczoteczką, pościel, pranie, prasowanie - w niedzielę na obiadku później z dzieckiem na rowerku, w pilkę pograć, na spacerku:D

jedyny sklep, który odwiedziła to Biedronka a tu wiadomo tylko jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...