Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ale z tego co piszesz, to ogród już będziesz miała - bo sadzisz już sobie roślinki?

ja chciałam posadzić tuje, ale potem się pogoda popsuła, i całe szczęście bo jak widzę co oni teraz z działką zrobili to :sick: nic by się nie uchowało

zastanawiam się czy jak będzie stan surowy z dachem ale bez tynku, podjazdu to już opłaca się coś robić tzn. sadzić roślinki, trawnik zaprowadzać?

a nie ciągnie Cię już do swojego domku? no bo rok to jednak jeszcze, jeszcze

już by te święta były tak prawie na horyzoncie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wykończeniówka to chyba najgorsza

powoli zaczynam się już przyzwyczajać do myśli że jak będzie SSZ to budowa to będzie pobojowsko

nie wiem czy jak to jednak zobaczę na żywo to dam psychicznie radę :cool:

ja lubię mieć wszystko poukładane, zaplanowane, a jak patrzę po budowach to już mi się chce płakać

teraz nie muszę się martwić bo jest ekipa, która postawi dom

ale później nie wiadomo za co się zabrać - jest tyle rzeczy do zrobienia

mąż też już się deklarował, że położy płytki w całym domu - ale ja nie wiem, czy my jeszcze tyle będziemy żyli :lol2:

jemu się wydaje że jak w mieszkaniu położył 18 m kw. płytek w pokoju - i to przy pomocy kolegi - to w całym domu 200-stu metrowym da radę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roślinkami to tak podejrzewałam, że jednak najlepiej na samym końcu

szkoda :(, my mamy działkę narożną, jedna część ogrodu właśnie od strony ulicy, więc trochę czasu zajmie zanim to zarośnie

a u Ciebie na tak dużej działce wszystko masz rozplanowane, czy raczej większość to trawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał, to będziesz miała takie prawie rancho

no ale tak dużą działeczkę to fajnie w jakiś ciekawy sposób zagospodarować - troszkę pracy pewnie przy tym będzie, ale pewnie to lubicie

ja się do tego nie nadaję, jestem na to za bardzo leniwa, już widzę u nas podział obowiązków, ja na leżaczku a mąż z kosiarą

ale widzę, że on to lubi, na działce się realizuje, ja nawet nie lubię kontaktu z ziemią - muszę mieć rękawice

za to w domu sytuacja odwrotna - ja sprzątam, gotuję, piorę, robię zakupy, a mąz zalega przed TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się odsłona gościnnego baaardzo podoba, a tapeta wcale nie dlatego, ze lubię brązy.:D

Po prostu całość się bardzo dobrze komponuje:yes:

Venus, Ty masz kolorystykę wnętrz dokładnie odwrotną niż u nas- u mnie dominują brązy, a szarość jest w dodatkach, a u Ciebie sporo szarości, a brązy w dodatkach- tak, czy coś pokręciłam?:lol:

 

Lecem dalej- miłego weekendu:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł :bye:

 

Głowa mnie boli bo lataliśmy pół dnia z mamą kupić wszystko co do remontu potrzebne ;)

 

Narendil chodzi o to, że nie rozmawiamy o Twojej czy o kogoś innego gamie kolorystycznej tylko o mojej w moim domu i dlatego nie lubię jak ktoś piszę, że się mu nie podoba bo brązów nie lubi (bo co to niby zmienia? :p ) :hug:

 

Agawi dokładnie :yes: cieszę się, że mamy i szarości i brązy bo obie kolorystyki bardzo lubię i ciężko byłoby mi się zdecydować się na jedną. W sypialni i gościnnym mam tą samą tapetę, w łazience kolorystyka ta sama, to samo w komputerowym i kiedyś w dziecięcym :) Dół ma więcej szarości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil chodzi o to, że nie rozmawiamy o Twojej czy o kogoś innego gamie kolorystycznej tylko o mojej w moim domu i dlatego nie lubię jak ktoś piszę, że się mu nie podoba bo brązów nie lubi (bo co to niby zmienia? :p ) :hug:

 

Rany, Justyś, to był żart :p

I jak widać, żart, który się nie sprawdził w słowie pisanym. To jest właśnie minus wypowiedzi na forum.

Na przyszłość załączę chyba zdjęcie swojej twarzy albo filmik :rotfl:

I powtarzam, nigdzie nie napisałam, że jest źle. I nie napisałam, że mi się nie podoba, bo jest brązowo. Bo taki komentarz, jak piszesz, nic by nie wniósł.

O tym, że nie lubię brązów napisałam na pytanie Tosi.

Chciałaś mieć brązową tapetę w pasy, to masz. Ja nie, to nie mam :D

 

Skończmy temat :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja wczoraj miałam bardzo pracowity dzień na budowie :) sprzątanie przez pól dnia; mamy już ścianki fundamentowe, a w przyszłym tygodniu stan zerowy

już dawno się tak nie narobiłam, dzisiaj mnie wszystko boli i sobie odpoczywam, chociaż dzisiaj jeszcze ładniejsza pogoda niż wczoraj, ale chyba mam zakwasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...