Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Venus, masz zdjęcie tych swoich zasłon? Wybieram się dziś do BRW, to mogę popatrzeć.

 

A i jeszcze jedno. Cały czas zapominam Ci napisać :)

Szukasz po prostu zasłon w pasy? Czy masz jakieś konkretne oczekiwania?

Ja mam fajne, czarno-beżowo-szare. Znaczy się, fajne wg mnie.

Może Ci podpasują, to dam namiar.

To len z bawełną.

Tu je trochę widać: LINK

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus mam pytanie, ale az się boje bo nie wiem o jakiej rurze mówisz, a ja o rury chce pytać ;)

 

Jak idzie u was ta odpływowa z łazienki górnej? I gdzie macie tą skrzynkę z całym badziewiem od ogrzewania podłogowego? Macie oddzielną na górze i na dole?

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć jako, że żona łapie drzemkę ;) a i tak pewnie nie do końca pamięta co jak jest wykonane.

 

Po pierwsze PRIMO ;) tam gdzie w projekcie jest łazienka to u nas jest pralnia.

Po drugie PRIMO ;) łazienka u nas jest w pomieszczeniu nad wejściem.

 

Rozdzielacze do podłogówki są dwa, jeden w kotłowni, drugi w pralni.

 

Odpływ z łazienki górnej (zakładam, że chodzi Ci o pion kanalizacyjny) idzie po ścianie od klatki schodowej, na dole wychodzi w rogu przy drzwiach wejściowych i wchodzi w podłogę pod schodami i dalej do kotłowni.

Edytowane przez RL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barierka metalowa to jakiś koszmar kosztowy :mad:

 

Kiedyś na allegro normą było 300-350 mb, teraz najtaniej jest 450, 580 odrzuciłam bo już całkiem za drogie, a dziś dostałam wycenę na 700 zł mb :mad:

a ja myslałam że to u mnie wszystko najdroższe

miesiąc temu robilismy barierke do piwnicy za 430mb i mnie sie wydawało drogo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamawiałam moją tapetę pani obsługująca sklep internetowy obiecała, że tapeta będzie w ciągu 6 tygodni. gdy ten 6 dobijał, czyli jakoś koło 5 i pół tyg realizowania, wysłałam bardzo grzecznego maila na wybadanie czy zamówienie będzie zrealizowane na czas (ale takiego mega miłego, żadna nerwa i nic z tych rzeczy). na co następnego dnia pan właściciel czy kierownik przesłał mi bardzo przepraszającą wiadomość, że realizacja tak długo trwa i że on już natychmiast dzwoni do producenta czy transport poszedł i czy dystrubutor wysłał i w ogóle to przesłał mi zdjęcie rozbitego auta z przeproszeniem że nie odpowiedział na maila poprzedniego dnia, ale miał jakiś niedużą stłuczkę i musiał się zająć formalnościami (tego samego dnia dostałam też wiadomość, że wszystko będzie u nich następnego dnia i od razu wysyłają kuriera).

 

szczęka mi opadła, zrobiło mi się trochę głupio, że w ogóle dopytuję przed obiecanym terminem, podczas gdy wszyscy o mnie doskonale pamiętają i jest ordnung. poczułam się jakbym była ich takim mega ważnym klientem koło którego wszyscy skaczą jak się pojawia, a przecież bez tych wszystkich detali mogło się obyć i byłoby zupełnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja zgłaszając reklamację zostałam poproszona jedynie o przesłanie bardzo dobrej jakości zdjęc, nie musiałam pisac żadnego pisma reklamacyjnego. Tresc reklamacji zawarlam w mailu. Dzisiejszy telefon tak mnie zdziwił, że aż spytałam Panią: Czy ja dobrze rozumiem że reklamacja została rozpatrzona pozytywne? :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziękuję :hug:

 

Narendil te zasłony to i tak nie priorytet. Teraz jak tapeta wróciła na tapecie :lol: być może te zasłony nie będą pasować ;) Dziękuję

 

Madziu doceniam naprawdę ;)

 

Dziś byliśmy w tikeju, były patery duże i małe, ale kolejka długa niestety a ja niczego do zwrotu nie miałam. Dodam tylko że nie były tak ładne jak te o których dyskutujemy u MadziZZZ :D Kieliszki poezja, aż żałuję że my sobie w tym roku prezentów nie robimy.

 

Pojawiły się też ostatnio schowane przeze mnie ramki dla Magdy w kolorze brązowym, była też jedna czarna ale 3 i trochę zdezelowana. Ramki lustrzanki widzę za każdym razem ale z firmy Belle Maision (źle pewnie napisałam) które od środka mają jakby po całości taki jeden rząd cekinów/pereł? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...