Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

A jaką dziś piękną suszarkę do naczyń w Tikeju widziałam, oczywiście nie kupiłam bo kolejka + mąż uważa że wymyślam. Mamy taki najtańszy badziew z LM i mówię badziew nie dlatego że jest z LM ale jest badziewiem :lol2: Co prawda wszystko myję w zmywarce, ale ta suszarka mega szpeci...a ta była taka ładna ciężka i pasowała do stojaka na ręcznik :o tylko kosztowała 75 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

venus - trafiłam do Ciebie z watku o kuchniach :) Jeszcze nie "przeleciałam" całego Twojego dziennika bo od razu "kuchennie" nasunęło mi sie jedno pytanie. Chodzi mi mianowicie o klamkę w oknie. Juz piszę o co mi chodzi..... Jak zamawiałam swoje okna (orzech) to padło pytanie o kolor klamki - pani zasugerowała "złotą" no bo najlepiej się komponuje z brązem. Ja natomiast zgłosiłam kategoryczne veto bo te klamki byłyby jedynym "złotym" elementem w moim domu. Planuję biele, szarości, beżoszarości..... Jeżeli będą jakieś dodatki to zdecydowanie "srebrne" - zreszta tak jak u Ciebie - elementy hokera, okap w kuchni, lodówka, sprzęt agd.... Klamki w oknach (przynajmniej w kuchni ) masz jednak "złote" . Powiedz mi proszę czy one Cie nie drażnią? Nie myślałaś o tym żeby je wymienić? I nie odbierz prosze tego jako atak - absolutnie nie mam takich zamiarów :no: Ja po prostu jak ostatnio zagladnełam do pudełka w ktorym oczekują moje klamki to dopadły mnie wątpliwości czy to była słuszna decyzja...:confused: Czy nie będą się świecić jak psu j.... ? No ale przecież brązowy plastik odpada....:(

 

Ps.kuchnia przepiękna ! Resztę oglądnę zaraz ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada witam ;)

 

Absolutnie się nie gniewam, klamki wybrałam złote bo na tamtą chwilę to był dla mnie jedyny słuszny wybór. Przy wybieraniu brązowe plastiki były tandetne...złote nie postarzane jeszcze bardziej a srebrne...no przecież nie pasują! Oczywiście o tym srebrze to z ironią, bo teraz dałabym wiele żeby te klamki były srebrne :)

 

P.S. Wiesz z doradztwem sprzedających bywa różnie. Pamiętam jak szukałam parapetu z konglomeratu w kolorze okien, a wszyscy sprzedawcy jakby tego nie rozumieli na złość chyba proponowali mi krem żeby się odciął. Jeżeli planujesz szarości i srebra to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz srebro, złota będziesz żałować jak ja. I na koniec aż mnie to nie razi, ale jak na nie spojrzę to nie wiem jak mogłam tak wybrać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a o jakim "srebrze" klamek wy mówicie? Że niby się świecą jak psu jajka? Ja mam brązowe okna (jeszcze parę;)) i do nich "srebrne" klamki, ale to nie jest chrom czesany, ani szczotkowany:no: To raczej taki mat, satyna... i są super:lol: Pasują i do brązowych i do białych po przemalowaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że ja nie mogłam kilka nocy spać przy wybieraniu kuchennej baterii - przecież z chromem będzie okropnie. Kupiliśmy satynę i na drugi dzień oddaliśmy bo wolałam chrom. Wtedy dla mnie to była sprawa życia i śmierci, dziś już wiem że zawsze znajdzie się jakaś rzecz która wykończeniem metalu nie będzie taka sama jak np oświetlenie :lol:

 

P.S. Pamiętam Magda jak kiedyś napisałaś, że nie dobierasz do siebie metali i się złapałam za głowę...ale to był etap baterii satynowej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada, ja mam orzechowe okna i metalowe klamki-jak chcesz zobaczyc, jak to wyglada, moge wkleic fotke u siebie-coby Venusikowi nie zasmiecac.

Venusek, rozbroilas mnie tym dopasowywaniem koloru metalu...az przelecialy mi przed oczami wszystkie drobne metalowe elementy, ktore planuje, czy a by na pewno sie zgraja...:D

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus, cieszę się, że reklamacje pozytywnie rozptrzyli. Szkoda tapety, bo ładna, ale wykończenie nie do przyjęcia. Teraz tylko swoje musisz (ponownie) odczekać.

 

Co do klamek, to ja się uparłam na srebrne a wszyscy wokół patrzyli jak na wariatkę co się na kolorach nie zna;) W pewnym momencie prawie im uwierzyłam, ale na szczęście się opamiętałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agalind wiesz każdy doradza jak uważa, że będzie najlepiej ;)

 

Hazelku możesz wklejać u mnie nie ma problemu ;) Łatwiej będzie, ponieważ tutaj toczy się o tym dyskusja.

 

Przypomniałam sobie jak kiedyś mąż się na mnie zdenerwował, bo zaparłam się w sklepie że mi karnisz nie pasuje do mocowania lampy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny jak ja sie cieszę że nie tylko ja bede miała srebrne klamki do brązowych okien :wave:

 

hazeleyes1982 - wklejaj u mnie kobieto, może się utwierdzę w przekonaniu, że słusznie wybrałam ;) Choć ja przyszalałam i do części reprezentacyjnej domu (czyt.salon, jadalnia i kuchnia ) wybrałam inne niz te zwyczajne secustic - piszę inne bo wtedy (kiedy zamawiałam okna) wydawało mi się że ładniejsze a teraz to jż nie jestem pewna :sick:

Jak znajdę zdjęcia gdzieś w necie to też wkleję

Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...