Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

:no: raczej nudno;)

Ja takich komplecików nie lubię... lepiej kupić łądne młynki na s/p i pasujące, ale jednak inne butelki na oliwę... w tikeju jest tego pełno.

 

Hihi, no ja tak mam, że lubię zestawy, nawet w szafce z mąką, cukrem i innym sypkim ustrojstwem mam identyczne słoiki ustawione w dwóch rządkach :oops: Kiedyś usłyszałam, że symetria jest estetyką głupców i nie powiem - ubodło mnie to :sick:

 

Chociaż oczywiście tutaj nie miałam na myśli "kompleciku", a jedynie - podobnie jak Venus :) - dopasowane do siebie pojemniki :yes:. Źle się wyraziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hihi, no ja tak mam, że lubię zestawy, nawet w szafce z mąką, cukrem i innym sypkim ustrojstwem mam identyczne słoiki ustawione w dwóch rządkach :oops: Kiedyś usłyszałam, że symetria jest estetyką głupców i nie powiem - ubodło mnie to :sick:

 

Cóż... W takim razie jestem głupcem :rotfl:

Chociaż wolę powiedzieć o sobie: My name is Poirot, Hercules Poirot :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z mężem robiliśmy burzę mózgów na docelową sypialnię. Na bank tapetujemy ścianę pokoju gościnnego i ścianę garderoby w sypialni tą samą złoto-brązową tapetą w paski. Ja się cieszę, że pomieszczenia służące wypoczynkowi będą spójne, a sypialnia dodatkowo będzie pasowac do górnej łazienki. Mierzyliśmy też abażury na oświetlenie górne - jest super :) Nareszcie udało mi się przekonac męża na łóżko tapicerowane gotowe a nie jak większośc u nas ;/ robione na zamówienie (wcześniej tapicerowana na zamówienie miała byc cała ściana pod skosem). Szukam stolików nocnych w stylu NY, głównie poszukuję chromowanych nóg w kształcie X od przodu...pewnie skończy się robieniu na zamówienie :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh dziś a w zasadzie już wczoraj :lol: ostatecznie rozliczyliśmy wszystkie koszty wesela, niestety ale usługa wideofilmowaia przedłużała się niemiłosiernie i stąd ten poślizg. Dostałam też kolejną porcję zdjęć ślubnych od nich mieliśmy tzw 2in1 wideo + foto oraz oddzielnego reportażowego ślubnego fotografa ;) Śmiano się z nas że prawie jakby celebryci ślub brali :lol2: Zdjęcia te dodatkowe...no cóż szału nie ma, gdyby te były nasze jedyne to bym ciężko rozpaczała a tak...mam kilka ładnych portretowych w sam do ramek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam jeszcze, że chyba stopniowo będziemy zaczynać żyć jak normalni ludzie, jutro elektrycy ciąg dalszy nadal niestety gniazdka. Moje żyrandole coraz bliżej :wiggle: no i zamawianie drzwi wewnętrznych bliżej jak dalej, szkoda że mąż na białe nie chce się zgodzić...hmn...pomyślmy czemu...może dlatego że ja przez 3 lata w mieszkaniu wynajmowanym stanowczo odmawiałam czyszczenia białych drzwi? :lol2: W sobotę po drodze do rodziny wstąpimy w celu dogrania szczegółów z drzwiami...mnie najabrdziej interesuje wybarwienie drewna oczywiście więc jadę z kawałkiem schodów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta w pasy - wiesz która ;) Klasyczne łóżko tapicerowane z wysokim zagłówkiem, biała - jednak :lol2: pościel, stoliki z chromowanymi nogami http://www.furniturehomedepot.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/0/20_1_12.jpg jak te np, tylko to akurat siedzisko :D

 

NY to ja aż tak dobrze nie znam, kojarzy mi się z apartamentowcami :) Wszelkie sugestie mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...