Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ilonka :hug:

 

Marta nie, kotki są z hodowli pod Warszawą, opuszczają mamę mając 12 tygodni. Ja biorę pod uwagę tylko rodowodowe ;)

 

Te też są z rodowodem, moja dobra koleżanka-weterynarz, zajmuję się psami, kotami i końmi wszystko z najwyższej półki;)

Ma swoją klinikę i pracuję jako lekarz, a oprócz tego hodowla:rolleyes: Ona to w ogóle świruska zwierzakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś z odwiedzających wątek żony miał może styczność lub coś słyszał o Hiszpańskiej firmie TATAY ?

Mają ładne akcesoria łazienkowe i zastanawiam się nad ich jakością.

 

http://de-elco.pl/serie-akcesoriow-lazienkowych-seria-design-c-84_59.html

http://www.tatay.com/products/bath/combined-collections/design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

dzis znalazłam Twój dziennik i ... praktycznie cały przeczytałam (końcówke raczej obejrzałam, ale przyznaj, ze i tak jestem dzielna :D)

Bardzo podoba mi się Twoja szafa z przedpokoju - czy mogłabym prosić Cie, o namiary na osobę, która ją wykonała?

Bedę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj brytyjczyk piękny będzie!czekam na zdjęcia!!! co do przytulania to ciężko mi to stwierdzić, gdyż znajomi mają brytyjczyka,strasznie bojaźliwe toto jes, ale ich 2gi rasowiec też strasznie bojaźliwy więc pewnie kwestia wychowania. Choć brytyjczyk i tak odważniejszy niż te drugi.

 

Nasz Nadia - rudzielec dachowiec właśnie zaliczył operację. Pani wet się nim zachwycała że ma taką piękną barwę i jest umięśniony etc. ale strasznie mi żal go było i jest po zabiegu. Choć koncówka 1go dnia po zabiegu jest już ok.

Ale taka mała kuleczka - ehhhhh super sprawa!!!! i ciesz się nią bo kurcze szybko te zwierzaki rosną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh dziś a w zasadzie już wczoraj :lol: ostatecznie rozliczyliśmy wszystkie koszty wesela, niestety ale usługa wideofilmowaia przedłużała się niemiłosiernie i stąd ten poślizg. Dostałam też kolejną porcję zdjęć ślubnych od nich mieliśmy tzw 2in1 wideo + foto oraz oddzielnego reportażowego ślubnego fotografa ;) Śmiano się z nas że prawie jakby celebryci ślub brali :lol2: Zdjęcia te dodatkowe...no cóż szału nie ma, gdyby te były nasze jedyne to bym ciężko rozpaczała a tak...mam kilka ładnych portretowych w sam do ramek :D

 

Mam nadzieję że koszta się zwróciły.

co do fotografa to zaiste tak jest że po czemuś tylko część retuszują i obrabiają i że to tylko te na początku przesyłają :)

ale warto mieć trochę tych obrobionych właśnie do ramek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu obięcuję że kicia nie zostanie przeze mnie zagłaskana do czasu zrobienia fotek :D

 

Nicol ja się trochę boję tej sterylizacji kotki :( ja chyba będę z nią leżeć cały dzień i rozpaczać jaki z niej mały biedak. Będę się nią cieszyć na pewno bo na razie nie pracuję, ale to dobrze bo takiego maleństwa szkoda mi zostawić w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ulicę Senatorską :lol:

 

Dziś jadąc specjalnie na cały dzień do pracy męża (żeby miec czas pobiegac po centrum - TK MAXXX :D ) zajechaliśmy jeszcze na chwilę na wyżej wspomnianą ulicę. Kupując pieczywo (w najlepszej piekarni ever!! "galeria wypieków P. Lubaszki" POLECAM) i owoce obok tak od niechcenia weszliśmy do sklepu POL-SZKŁO. Byłam tam w okresie przedświątecznym i był taki tłum że wybrzydzałam. Dziś byliśmy na otwarcie więc sami, chociaż ruch cały czas był w sklepie. Kupiliśmy śliczny klosz-paterę na owoce do kuchni - wiem wiem lepsza byłaby jakaś fajna kompozycja ale mi akurat ta patera do tego potrzebna. Patera kosztowała jakieś śmieszne 52 zł, jest na nóżce. Szkło dosyc cienkie, ale na owocy wystarczy. Oczywiście wypatrzyłam sobie też bombonierę/słoik z Krosno z matowym prawie niewidocznym napisem MARMOLADE za 25-30 zł nie pamiętam już ile. Kupiliśmy, bo obok owoców będą cukierki, drogo w porównaniu do patery ale jakośc też inna, bo bomboniera ciężka i masywna :D ale się cieszę!!!! :D

 

Jak tylko wrócimy na wieczór biorę się za schowanie miski z parapetu i ustawienie wszystkiego tak jak trzeba - wypełniacze są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyjdą po ciemku to jasne, jak nie to jutro z rana wstawię ;)

 

:popcorn: sama się nie mogę doczekac:popcorn: Małymi kroczkami zbliżam się do stylu mieszanego w kuchni - bo do tej pory było raczej bardzo nowocześnie, a przecież nie tak chciałam :no:

 

Obserwuję właśnie aukcję z retro wagą kuchenną, jak dla mnie może byc zepsuta byleby wyglądała :D

 

Zamówiliśmy sobie pojemniki do kuchni - bo te które mamy na herbatę jednak nie są wygodne. Wszystkie smakowe i tak mamy w zamkniętej szafce, więc puszka na herbatę czarną mocną potrzebna nam jedna, a na cukier i kawę też się przyda.

 

Wiem, że nikt nie pytał ale pokażę wam jeden z moich ulubionych portretów ślubnych zrobionych przez tą inną firmę z którą współpraca układała się baaaardzo różnie :)

 

niet

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i panowie jeżeli tacy tu zaglądają...zbliża nam się decyzja co do drzwi wewnętrznych. Najpierw miały byc z szybką na środku bez ramiaka jak np ma Marjelka, później z szybką na boku. Ja już od długiego czasu mam chęc na białe drzwi, ale obiecałam mężowi że drzwi wewnętrzne będą drewniane i takie jakie się jemu podobają. Mąż absolutnie nie chce słyszec o drzwiach białych i ja to rozumiem, bo przecież na moje widzimisię też przystawał. Nie twierdzę, że modele nowoczesnych drzwi przestały mi się podobac, bo nie...ale jakoś z tesknotą i pewną stratą jeszcze nie poniesioną patrze na te klasyczne białe drzwi :(

 

Mam na myśli takie np:

 

http://www.grupasolo.pl/content/oferta/drzwi_wewnetrzne/ps_drzwi_malowane/fiord/min/fiord_MALE(1).jpg

 

Może to ja zbzikowałam, mąż twierdzi, że do nas nie pasują..a mi się wydaje że do wnętrz w stylu mieszanym właśnie pasują...może się wypowiecie? Wiem też, że jak bardzo będę rozpaczac to odpuści mi te brązowe drzwi, ale nie mogę sprawic by ten dom przynosił radośc tylko mi. Na moje szczęście i nieszczęście mąż bardzo dużą wagę przywiązuje do rzeczy którymi się otacza i pewnie dlatego ingeruje w kupno przeze mnie nawet najmniejszego świecznika :)

 

Moje pytania i sugerowane :lol2: odpowiedzi:

 

Czy te drzwi są ponadczasowe i będą pasowac nawet za kilka lat jak będziemy chcieli przemalowac ściany? Drzwi białe pasują zawsze, nie lubimy jaskrawych kolorów, a w towarzystwie kolorów pastelowych na pewno będą wyglądac dobrze.

 

Czy drzwi wewnętrzne muszą pasowac do stolarki okiennej tj byc identyczne? Nie, rozważaliśmy białe listwy i brązowe drzwi to dlaczego nie rozważyc brązowych okien i białych drzwi.

 

Czy te drzwi pasują do nas? Tak, są ponadczasowe nie mogą się znudzic i wbrew twierdzeniu mojego męża nie kojarzą się z korytarzem w biurowcu.

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus oficjalnie i dużymi literami :) piszę że przebrnęłam przez wątek :) - fajnie się Ciebie czyta i świetnie ogląda powstające wnętrza :yes:

Dom z z charakterem , niepowtarzalnym klimatem ;) i pięknym widokiem z jadalni ;)

Strasznie podobają mi się schody - kolor i jego uzyskanie mam już zapisane w notatkach :)

 

Mam 2 pytanka - co to za obraz z aktem kobietki?

- spodobała mi się szafa z wiatrołapu - czy stolarz który ją wykonał robi tez kuchnie? mogę poprosić o namiary na niego?

 

dzięki długiej dyskusji u Ciebie na temat klamek do okien zorientowałam się że w ogóle nie pomyślałam o moich :jawdrop:

i bym się obudziła z ręką w nocniku - czyli z białymi - a tu tyle możliwości :rolleyes: - także dziękuję za dokształcenie w tym temacie :lol:. Telefon już wykonany - mam dostać wzory na jakie mogę nasze wymienić.

 

Jeśli chodzi o drzwi - ja też od kilku lat zarzekałam się że będą białe klasyczne (takie jak pokazałaś) i sama zastanawiam się czy będą pasować do takiego mieszanego stylu - i moja odpowiedź brzmi - TAK. Sama jeszcze będę szukać i nie wiem do końca czy nie wybiorę czegoś nowocześniejszego. Zaraz poszukam czegoś w moich inspiracjach - może coś Ci wpadnie w oko :)

 

Acha i cieszę się niezmiernie że się na Twoje zdjątko załapałam :wiggle:

Bo czytam, czytam wątek - przewijają się posty już bez Twoich zdjęć ślubnych :( a tu tak mnie niespodzianka na koniec spotkała :wiggle:

 

Zdjęcie oczywiście śliczne :)

 

 

........się upisałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę Admete, że pracę domową odrobiłaś :lol2:

 

Obraz to obraz przestrzenny, szukaj na allegro, w TK MAXX mają takie podobne z biżuterią np ;) Ten który ja wskazałam kosztuje ok 800 zł.

 

Kuchnia i szafa to 2 inne firmy, 2 inne regiony. Zaraz wyślę Ci pw z namiarami na p. Artura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...