Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślimy z mężem jeszcze nad tymi - proste, nowoczesne, neutralne, na pewno kryształowa w jadalni bardzo by przy nich zyskała, bo te nierzucają się w oczy :yes:

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/maxlight-orlando-kinkiet-scienny-bialy-5103w-wh-czarny-5103w-bl.jpg

 

Co myślicie? Iść w bardziej stylizowane? :o:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten lamplus to nie w Polsce??

prawde powiedziawszy to mi się te bardziej stylizowane podobają, ale do was (to znaczy do tego stylu o jakim na początku pisałaś) bardziej mi pasują proste, kanciaste - chyba najlepiej ten cienki patyczek ;)

a ten link do sklepu ze sieną widziałaś, czy może ona już odpadła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Venus, nawet jak bym chciała, to nie mogę doradzić:(

ja osobiście wybrałabym Orlando i to na matowej nóżce:rolleyes:, ale gdybym miała wybrać na glamurowego wnętrza, to wg mnie ta lampa w ogóle nie pasuje...

Będę się odzywać, jak będę miała coś konstruktywnego do napisania:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ja za to jestem do niego coraz bardziej przekonana :) jeszcze pooglądam, ale to co mam raczej na bank zwracamy

 

Venusku... coś Ci powiem... to jedna z tych rzeczy, która dziś sie podba - jutro już nie... podobnie jak z tym, oświetleniem, które zwracasz;) Typowe, współczesne lampy... niby oryginalne, niby niepowtarzalne, a jednak jakieś tak banalne, że za pół roku wkurzają...

 

Oczywiscie to jest moje zdanie... znasz moje klimaty i możesz uznać, że ja nic innego nie uznaję;) - dlatego się czepiam... Ale uwierz mi - ja umiem docenić ładne nowoczesne formy... umiem dostrzec w nich piękno... to nie jest jedna z takich form:no:

Mam wrażenie, że dość szybko Cię rozczaruje...

 

Ale oczywuście - Ty tu (u)rządzisz;) Ja tylko wypowiadam swoje zdanie - chyba mogę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta jeszcze jedna kwestia - szał zmian :lol2:

 

Co myślicie żeby zamiast szkła między szafki górne a dolne dać...kafle Magdaleny Zet? :) Wiem, wiem wymyślam..ale jakoś nie chcą mi wyjść z głowy :yes: Kafle białe kładzione bezfugowo lub z minimalną fugą (trochę boję się czyszczenia) i z jednym dekorem (jak u Magdy, tylko nad płytą). Magda zabijesz mnie? :)

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/e941c1a2000c56a7cb60daa6e3d7-43866452_d.jpg

 

Moje nieudolne wizu na szybcika...w realu na pewno duuuuuużo lepiej :)

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/Screenshot_10.jpg

 

Mężowi pomysł się podoba cenowo, mi wizualnie na pewno :yes:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Podoba mi się.

Jedyne zastrzeżenie jakie bym miała, to brak symetrii wokół kafla z dekorem. Wiesz, ten ucięty po prawej.

Ale ja mam świra, więc można to zignorować :lol2:

 

A propos tego, co napisałaś u Magdy ;)

Aż ja się zaczęłam zastanawiać czy nie zgapić i dać je zamiast szkła...ale wtedy musiałabym ściągnąć litery :o

Nie wydaje mi się ;)

Ale zawsze możesz mi je oddać! Chętnie przygarnę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha :) a tak sobie o tobie myślałam i tak wymyśliłam, że jak robisz takie zmiany w oświetleniu to fajnie by było żeby tej szyby nie było (raz ze stylistycznie do tych zmian ta szyba jakoś nie bardzo, a dwa tyle ludzi już ją robi ze az zaczyna mnie to osobiscie trochę drażnić). nie miałam jednak jakoś odwagi by z takim czymś wyskakiwać, zwłaszcza, ze bylas do nich przekonana.

 

co do plytek super. dekor swietny, pierwszy raz taki widzę. jedyny minus to, to o czym pisze narendil. a nie da rady go gdzies indziej dać.

 

napewno to orlando? mi tez on jakos nie pasuje, no i ta widoczna śrubka pod spodem, jakoś wszystko mało szlachetnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil dzięki :hug: literki powędrują gdzieś indziej...a na te półki już mam plan jakby co :lol2:

 

Pszczółko mi osobiście nie przeszkadza czy coś co ja chcę ma 100 osób czy 2. Szyba jest dobra w czyszczeniu i moim zdaniem wygląda schludnie :yes: Wiem, że robię szał zmian w ostatniej chwili, ale może właśnie tyle czasu potrzebowałam żeby dojrzeć do najbardziej oczywistej opcji - kafelków w kuchni :yes:

 

Narendil wizu jak wizu, starałam się zachować jakieś minimalne fugi żeby się nie nakręcać, że byłoby gładko a tu nagle położy mi je jakiś pan Kazio i będę płakać, że są. W każdym razie kuchnia jest ustawiona tak a nie inaczej względem okna. Miejsce na dekor (a on musi być, inaczej nie chcę nawet rozważać płytek) jedynie słuszne nad płytą. Płytki mają wymiary 30x60 (podłogowe 60x60), kuchnia standardowa 60. Też wolałabym zachować symetrię, ale jak widać wszystkiego mieć nie można :yes:

 

Pszczółko orlando to na razie jeden z typów...ale dociera do mnie co piszecie i będę szukać jeszcze czegoś bardziej szlachetnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba ja jestem taka zboczona ;) niestety tak juz mam ze nawet jak coś bardzo mi się podoba (praktyczności nie podwazam), a widzę to wokoło to następuje przesyt i zaczynam mieć dość. tak od miłości do nienawiści :)

 

a dochodzę do wniosu, że ta nasza kuchnia jest dość trudna. przez te 2 okna ciężko wszystko poustawiać, a o symetrii to napewno trzeba zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...