Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Mirelka cieszę się, że udało wam się przekonać kotka do Barfa chociaż to słowo dla mnie to nadal czarna magia :lol: ale słowo szakal pasuje do tego zdjęcia...ja chcę żeby mój kotek chrupał suchą karmę i pił mleko i się oblizywał a później ocierał mi się o nogi :lol: czy ja dużo wymagam? :D :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mój kotek: mruczy codziennie rano mi nad głową, wciska się mi ciągle pod pachę, jak się kąpię to siedzi na skraju wanny, jak ... sikam ( :) )to siedzi mi na kolanach, tuli się ciągle, nie usiądę żebym go na sobie nie miała, bawi się, nosi w mordce myszkę pluszową, podrzuca nią, stojąc na dwóch łapkach łapie ją.

Nie pije mleka (choć wyjada resztki z niezamknietej zmywarki), wylizuje mi zupę jak zapomnę przykryć garnek, stoi pod szybą prysznica i prosi miaucząc żebym już wyszła.

A wszystko to robi ... pomimo tego, że wcina surowe żołądki, mięso i rozgryza niemal wszystkie kości. Jedno drugiego nie wyklucza. Nasze koty to ... drapieżniki. I nie ważne czy kosztowały 100 pln czy 4.000 pln.

 

 

ps. a widziałaś na wnętrzach w pokojach dziecięcych jak śpią moje "szakale" z Sonią ?

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiaj to była wycieczka :)

 

Stacja 1 - Bed&Breakfast, z początku przestraszyłam się tego miejsca widząc wjazd, jakoś dziwnie pomieszało mi się, że będzie to coś na rodzaj większości sklepów z allegro gdzie wchodzi się w jakieś rudery i szuka sklepu. Sklep piękny :yes: Kinkiety hmmm tylko się utwierdziłam, że najbardziej podoba mi się Delhi którego akurat nie było, ale była podobna Diva..chyba jeszcze ładniejsza. Akita na ekspozycji ściany wyglądała super, ale ją odpuścimy na pewno. Wydaje nam się jednak za prosta. Koniec końców, mężowi na żywo najbardziej spodobały się pochodnie :lol: sam doszedł do wniosku że do ascetycznych korytarzy i nowoczesnych drzwi będą one elementem przełamującym ;) Poszukam jeszcze, ale chyba stanie na krótszej wersji Delhi :wiggle:

 

Stacja 2 - zakupy na Senatorskiej, nic specjalnego poza chlebem włoskim :lol:

 

Stacja 3 - Chińskie na Rakowieckiej, wołowinka z imbirem :yes:

 

Stacja 4 - Blue City i TK - dokupiłam komplet szmatek/podkładek w kuchni SIA

 

Stacja 5 - BRW - napatrzyłam się na swoje zasłony w paski i uznałam, że do niczego nie będą pasować.

 

Stacja 6 - Castorama - Oddaliśmy wszystkie kinkiety italux magic :wiggle:

 

Stacja 7 - LM, płytki Bon Appetit :) AHHHHHhhhhhhhhhh....:rolleyes: Mężowi się podobały, doliczyłam się u nich 4 wersji dekorów, ale Magdowy najbardziej mi się podoba. Generalnie w poniedziałek molestuję projektantkę z pytaniem o te płytki ;)

 

Stacja 8 - Tesco, żwirku best cats nie było :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie :no: :lol2: Ja jak się przyzwyczaję do jakiegoś miejsca to nie chcę iść do nowego. A tą knajpę z winkiem mam już upatrzoną...mejbi walentynki, 3 razy z rzędu nawet takiemu uparciuchowi jak mi nie chce się iść do Bar A Boo czy jakoś tak ;)

 

Magda podobnie tak nie do końca ;) Kilka elementów nas łączy. Myślimy jeszcze ewentualnie nad szarym szkłem i żeby przed lakierowaniem od wewnątrz odbić (nie wiem jak to się nazywa) taki motyw starych sztućców...zobaczymy co projektantka powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie :no: :lol2: Ja jak się przyzwyczaję do jakiegoś miejsca to nie chcę iść do nowego. A tą knajpę z winkiem mam już upatrzoną...mejbi walentynki, 3 razy z rzędu nawet takiemu uparciuchowi jak mi nie chce się iść do Bar A Boo czy jakoś tak ;)

 

Magda podobnie tak nie do końca ;) Kilka elementów nas łączy. Myślimy jeszcze ewentualnie nad szarym szkłem i żeby przed lakierowaniem od wewnątrz odbić (nie wiem jak to się nazywa) taki motyw starych sztućców...zobaczymy co projektantka powie ;)

 

Też fajny pomysł:lol: A to powinno być stosunkowo proste do zrobienia;) Są takie firmy, co na każdej tafli szkła wydrukują ci dowolne zdjecie, motyw itp...

 

A w Bar a Boo co? Walentynki spędzaliscie? To teraz się tam nawet nie wbierajcie;) bo tam stołówę teraz zrobili:o - zestawy obiadowe po 14 zeta;) A szkoda - taka pyszna pizza była:( Lubiłam tą knajpkę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Magda właśnie w A Boo już ostatnim razem zmienił się kucharz chyba :| gnocci paskudne :no:

 

W sprawie szkła na pewno się zorientuję, muszę poszukać czegoś takiego w vectorze, poproszę kolegę żeby wyciął mi na ploterze i będę robić przymiarki :)

 

Hazelku - Anioł, nie anioł, w Tikeju to patrzył na mnie jakby chciał mnie zabić, w BRW powiedział że muszę zrobić sobie prawo jazdy :lol: a do Tesco prawie siłą go zaciągnęłam. Minutę temu wyprosił mnie żebyśmy położyli się spać, bo mi o 22:30 zachciało się sprzątać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil :lol2:

 

MAM!!:D 12 sztuk pierścieni na serwetki :wiggle:

 

Chciałam dokupić jeszcze serwetki, ale 15 zł za zwykłą białą to przesada, wiem te serwetki mają być zwykłe a nie niezwykłe :lol: ale oburzyłam się tą ceną za sztukę :mad: Dojeżdżając do domu przypomniałam sobie, że mam przecież piękne białe z jednym rogiem z koronki ahhhh mama mi oddała, bo dostała kiedyś ze Stanów od teściowej na prezent ślubny i jakoś nigdy nie było dobrej okazji żeby ich użyć (widocznie czekała na przyjazd Królowej Angielskiej:lol:). Żartuję :) Zrobiłabym fotki, ale jedziemy dziś do naszego świadka i przyszłej żony w odwiedziny na nowe mieszkanie :wiggle: ciekawe czy się napatrzę na dobry design czy tylko najjem :lol2:

 

Zapomniałam!!! Już niedługo będzie nowa odsłona dolnej łazienki ;) Pan Artur dzwonił, że już ma gotową dla nas szafeczkę i płytę :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...