Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzymam za łazienkę :). A wentylację do kanalizacji macie pociągniętą ?

A co do qupali kotów ... mamy 2 kuwety i jak w jednej bandzior zrobi grubszą sprawę, to młody tam już nie wchodzi - wtedy korzysta z drugiej :). Koty to swirym jak sobie coś obmyślą to koniec.

Np wczoraj nie mogliśmy czytać z mężem, bo była regularna bitwa (2 bite godziny !!!) o nowy fotel. Tłukły się, goniły, maiuczały, beczały, skakały po nas o fotelu nie mówię (mąż drętwiał na ten widok). Po 2 godzinach się uspokoili i zasnęli ... przytuleni w fotelu do siebie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn...czy ktoś wie gdzie można kupić łóżko bez zagłówka? Pisałam już do wielu firm, ale w porozumieniu z technologiem produkcji każdy model który wybierałam stwarzał komplikacje bez instalacji zagłówka.

 

Najpier zagłówek tapicerowany miał być na całą ścianę...później całe łózko miało być tapicerowane z równym zagłówkiem. Teraz i chyba ostatecznie zdecydowaliśmy że zagłówek będzie równy z łóżkiem robiony na zamówienie i szukamy samego łóżka bez zagłówka do kupienia, jak nie znajdziemy to jak zawsze...pewnie na zamówienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn...czy ktoś wie gdzie można kupić łóżko bez zagłówka?

 

O, też*się kiedyś*napaliłam na zagłówek na zamówienie i poległam kiedy nie mogłam znaleźć*samego łóżka :lol:

 

ja też mam taki plan do sypialni, ale nie wiedziałam że jest problem z samym łóżkiem :lol2:

 

Także Venusku ja też czekam co tam wykombinujesz :yes:

 

I trzymam kciuki za łazienkę i zaaklimatyzowanie sie kici w domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusku a jak tam tapeta? położyliście już?

A gdzie będziecie mieć zrobione wejście do kotłowni? Tak jak u Psosin na przeciwko wejścia do gabinetu czy jak w projekcie na tej ścianie co są drzwi do łazienki?

 

A ta rama do łóżka ma być jakaś specjalna? Spójrz tu http://tablica.pl/oferta/rama-do-lozka-drewnianego-lity-dab-lozko-drewniane-IDfAsT.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany pszczółko idealne jest!!!!! dziękuję!! :D

 

tapeta się położy po rozwiązaniu problemu z łazienką, tapeta jest bardzo ciemna i boimy się, że jak osiądzie na niej gips to wyjdą nam smugi nie do wyczyszczenia, także jeszcze trochę.

 

Monia szkoda, łóżko macie super ale 4,2 bez docelowego materaca na razie poza naszym zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus,uwielbiam wracać do Twojego dziennika i z niecierpliwością czekam na zdjęcia futrzanego mieszkańca. Co do kocich zabawek plastikowe jajko z kinder niespodzianki (to ze środka) udowodni Ci, że kociak jest lepszy w piłkę nożną niż cała drużyna Barcelony big lol Edytowane przez Dzustaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...