Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czekałam, kiedy użyjesz "korpo" argumentu.:lol2:

Od ponad 15 lat pracuję a różnych korporacjach, których właściciele mają siedziby poza granicami Polski. W zasadzie 90% produkowanych przeze mnie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych nie jest po polsku.

Być może za kilka lat mnie zrozumiesz. ;)

Żeby było jasne - jestem ogromną miłośniczką kultury brytyjskiej. Ale jednym z przejawów tego faktu jest również poszanowanie dla własnej tradycji, w tym języka. Tak, w pracy też jestem "kosmitką". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile razy muszę się powstrzymywać aby nie użyć słowa patterny w normalnym zdaniu? ;) P.S. Załamałabyś się słysząc korpo mowę :sick: :lol2:

 

Haha, korpo mowę przerabiam od niedawna z siostrą :lol2: Aż uszy bolą, mimo żem anglistka i ten język jest mi bardzo bliski ;)

 

Koc bardzo bardzo :yes:

Fajnie gra z poduszkami (i z Fionką) :D

Fajnie, że jest taki puchaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprout wobec tego zwracam honor :lol2: korpo mowa jest okropna :sick:

 

Dropcia hej :hug: fajnie, że zajrzałaś, dzięki za kocyk :)

 

Duś wszystko nie może być mocnym i charakterystycznym akcentem, przynajmniej nie w naszym salonie :no: Mnie właśnie w kocyku jego bladość i subtelność pociąga (ale zabrzmiało) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotko :hug: Planuję również zaktualizowanie fotek salonu, póki co nadal rozgrzebanego :p

 

Sprout dlatego napisałam "można nazwać" ;) Co ciekawe zwróciliście kiedyś uwagę, że parkiet ułożony w jodełkę to tak naprawdę chevron? :rolleyes:

 

Zgadzam się z Sprout , parkiet w jodełkę to parkiet w jodełkę :) Jeszcze parkiet w jodełkę francuską może przypominać szewron, ale to nadal jest jodełka francuska :p

 

Co do "korpo-mowy" - u M. w pracy używa się m.in. słowa "forwardnąć". Ja nawet nie potrafię go wymówić, a M. za każdym razem udaje głupka i dopytuje co to znaczy. Ostatnio, jak znowu udawał debila, usłyszał od przełożonego "Ty to masz szczęście, ze jestem takim wyrozumiałym szefem. Prześlij mi tego maila" :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłam kubki w empiku w chevron'a haha :p:P Niech się nazywa jak chce, fajny ten wzór i tyle. A przyznam się Wam ze wstydem, że jak jeszcze dobrych kilka miesięcy temu, moja siostra mieszkająca w USA pokazała mi jakie sobie kupiła poduszki (z tymże wzorem) to ja jeszcze wtedy nie wiedziałam, że on tak się nazywa oraz że jest tak popularny :p:p (taka moja siostra modna, albo druga strona medalu, że my tak zacofani :p) Fakt, że tutaj w PL to ja o nim ciągle czytam od dobrych kilku tygodni, chyba że jestem nieoświecona -ale jako członek FM, nie uważam się za taką :lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...