Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dianka ale dawno Cię nie było :hug: dzięki. Navy to faktycznie był strzał w 10 :rolleyes: z cegłą gra bardzo fajnie, jednak prowizorka z tv nie pozwala mi na pokazanie większej części póki co. Powoli ale do przodu, cieszę się, że będzie balustrada bo po niej to już tylko zabudowa ściany tv, szafa pod schodami (która będzie raczej na szarym końcu) i wtedy już tylko dekoracja okien na dole i zewnętrza :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelka dzięki :hug: Tylko tłusta ta nasza bambaryła :lol2: nie wiem ile waży, dowiem się w weekend, bo moja waga przekłamuje :p

 

Dianka ja myślę nad dołożeniem navy do sypialni, ale to się chyba nie uda :no: nie mam jeszcze pomysłu jak to rozegrać i czy w ogóle. U was zmiany super (chociaż przyznaję, że też dawno nie byłam), to co widziałam na Święta super :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałam przypomnienie o przepadnięciu punktów paypal. Nigdy nie zwracałam na to uwagi ale trochę się uzbierało. I za free mi przysłali wagę elektryczną. Już nie musze kotów ważyć na kuchennej (jednego pakowałam w wełnianą siatkę (lubi tak więc szło go zważyć) a drugiego... atawiałam na blaszce do ciasta (musiał stać na własnych nogach). Ale ważenie było cięzkie. Teraz mam luksus :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ven - ja bym o przepis na tartę chciała prosić ..........

Mam gadzieś super przepis na torcik........... bazyliowy. Pychota :) Na słodko oczywiście, trochę jak sernik smakuje :).

 

jak bys znalazła przepis to chętnie wypróbuje bo od czasu jal zjadłam lody bazyliowe to ten smak za mna chodzi w innej wersji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zeskanuję albo spiszę. Bo tego przepisu nigdzie na necie nie potrafiłam odszukać.

Ale ni elicz na smak bazyli, choc daje się tam cały pęczek to czuć jekki słodki serniczek (bo i taką konsytencję ma). Jest pyszny, słodko kwaśmy. Ja go upiekłam bo ładnie wyglądał, ale smakiem mnie też powalił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, masz może jakieś ciekawe tapety w kolorach granat lub navy? Szukam czegoś do sypialni za łóżko.

 

nie wiem, jaki styl cię interesuje, ale przepiękne granaty ma eijffinger.

ich zdjęcia bardzo wiernie oddają to, co na ścianie.

 

(sama posiadam grant z linii grand cru classe - nr nie pamiętam, ale to ten bardziej chabrowo-niebieski niż granatowo-niebieski)

 

Właśnie chciałam wskazać Dusiową tapetę :yes: piękna. Zobacz tutaj - bardzo dobra obsługa. Sam kolor oczywiście najlepiej wybrać na miejscu w katalogach. Niestety wybieranie tapet wspominam jak koszmar :p

 

Ja ostatnio dostałam przypomnienie o przepadnięciu punktów paypal. Nigdy nie zwracałam na to uwagi ale trochę się uzbierało. I za free mi przysłali wagę elektryczną. Już nie musze kotów ważyć na kuchennej (jednego pakowałam w wełnianą siatkę (lubi tak więc szło go zważyć) a drugiego... atawiałam na blaszce do ciasta (musiał stać na własnych nogach). Ale ważenie było cięzkie. Teraz mam luksus :).

 

Ja znalazłam śliczną kuchenną wagę i waham się czy zamawiać czy zbierać na ściankę tv :p

 

jak bys znalazła przepis to chętnie wypróbuje bo od czasu jal zjadłam lody bazyliowe to ten smak za mna chodzi w innej wersji :-)

 

Jasne, zeskanuję albo spiszę. Bo tego przepisu nigdzie na necie nie potrafiłam odszukać.

Ale ni elicz na smak bazyli, choc daje się tam cały pęczek to czuć jekki słodki serniczek (bo i taką konsytencję ma). Jest pyszny, słodko kwaśmy. Ja go upiekłam bo ładnie wyglądał, ale smakiem mnie też powalił :).

 

Ja znam tylko ten przepis, tj. nie robiłam, ale czeka w kolejce do zrobienia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...