Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirela czy cytat pod Twoim awatarkiem to prowokacja? Bo teges, aż się nad nim zawiesiłam:o

To są jak najbardziej serio głoszone poglądy św.Tomasza, podzielane przez wielu po dziś dzień.

Venus witam się u Ciebie, wątek jakiś czas temu przeglądałam dość systematycznie. Bardzo eleganckie wnętrza, pełna konsekwencja, serdeczne gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :) :hug:

 

Mirela oczywiście, że możesz :)

 

Rany ja też zalegam z przepisami, ale nie mam ich kiedy nawet zrobić, a wolałabym dopisać wszystkie ewentualne uwagi jakie nasuną mi się podczas gotowania.

 

KA wyrabiałam kruche ciasto :mad: dla mnie to za wolno :lol2: wolę jednak ręką.

 

Kejt_R witam i zapraszam serdecznie :) za wszystkie miłe słowa dziękuję :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

piękny ten dom w mirabelkach:)

ja zaczynam w maju budowę domu w prymulkach, też z Archonu. Co prawda domek malutki, ale skorzystam z Twojej aranżacji łazienki na dole, bo choć metrażowo w projekcie mam trochę większą to mąż mi płacze że za mała i nic się nie da wstawić.

Czy masz dokładnie takie wymiary jak w projekcie czy coś było powiększane? Jeśli nie to świetnie się wszystko zmieściło i wydaje się że wcale ciasno nie jest:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sztuczne kwiaty w domu, już 2 osoby poprosiły mnie o sadzonkę i pytały gdzie kupiłam. Mam też jedną znajomą "dobra rada" zawsze musi sie do czegoś przyczepić i widziała gdzieś zdjęcia mego salonu i stwierdziła że moją palmę muszę wiecej podlewać bo mi podsycha (oczywiście palma sztuczna) :lol2: ale ogólnie chce się pozbyć sztuczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prymulka witam i dziękuję :hug:

 

Łazienka nie była powiększana :no: jednak jest to łazienka typowo dla gości, chociażby ze względu na wielkość umywalki - ja bym w takiej makijażu nie zmyła :rolleyes: Zapraszam serdecznie :bye:

 

Idę dziś jednak po mój stolik pomocnik :wiggle: wiem jak wygląda :p\\

 

Jutro mamy wolne więc śpię do 11-stej.

 

Mirelka u Hazelki się widzimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

Ucałuję, ucałuję :hug: :yes:

 

Byliśmy po stolik i nie kupiliśmy :lol2: okazał się za szeroki, a w dodatku...nie potrzebny :lol2: Szkoda, że przez 2 lata mąż się upierał, że on musi mieć tu stolik a jak przyszło co do czego to znalazł chwilę na przemyślenie, że jednak nie.

 

Dobra wiadomość jest inna ;) W tym miejscu będę mieć lampę podłogową :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...