Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Hej Aniu :hug:

 

Zobaczcie co ciągle chodzi mi głowie :rolleyes: nic nie poradzę, siedzę i marzę chociaż wiem, że te krzesła to trochę u nas jak rzeźba, bo przy stole siadamy jak mamy gości, na co dzień jemy w kuchni albo na sofie, ale i tak serce do nich mi bije :rolleyes:

 

http://static.wixstatic.com/media/2d0c0e_c136fc191e104bbc8cdf629cd40551bd.jpg_srz_p_400_400_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

 

Na szczyty stołu w jadalni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przy okrągłym stole ciężej się miesza, ale w przypadku prostokąta bardzo fajnie można właśnie zaakcentować szczyty i jednocześnie wyróżnić miejsca przy stole dla gospodarzy :yes:

Potwierdzam.

Bannerów nie będę ci odradzać, sama o nich myślę, tylko bez kołatek i chyba raczej nie szmaragdowe.

I żeby nie było, że zgapiam: sama mnie na nie namawiałaś jeszcze jesienią zeszłego roku, no to sobie wzięłam do serca i do pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotko już miałam posłać jakieś wściekłe emotki :lol2: ale dziś skręciliśmy korpus :wiggle: i przykleiliśmy listewki do pierwszej szuflady :cool: matko jaka ona cudna :eek: niedługo, niedługo :popcorn:

 

Jadę za chwilę po zasłony do sypialni :D

 

Dropcia eh eh jak żyć :lol2: kiedy ja tak bardzo chcę ;)

 

Dostaliśmy wycenę na taras i kostkę :sick: o matko :sick: sam taras w tym roku :yes:

 

Stolarz wysłał już próbki balustrady do akceptacji, także czekamy :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :wiggle: no to mamy 3,5 mln odwiedzin :wiggle: Dzięki wszystkim gościom oraz cichym podglądaczom :hug:

 

Przyszła próbka poręczy balustrady schodowej, super :cool: mamy zagwozdkę z kolorem, bo ten z próbki to nie jest to :rolleyes:

 

W połowie maja prawdopodobnie ruszamy z tarasem, w tym roku tylko taras. Ze ścieżkami się wstrzymujemy, nie wiemy jakie kolory, chcemy sobie przez to lato udeptać ścieżki żeby było wygodnie na lata :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałam lampę z Zary :wiggle: cudowna, tylko lekka jak wydmuszka, ale za tę cenę to masywności się nie spodziewałam, niedługo fotki :)

 

Taras, taras, taras.... :sick: sama już nie wiem jak. Wiemy na pewno, że taras będzie z kostki. Początkowo wybraliśmy Libet Imola, ale jednak zdecydujemy się na Via Trio w kolorze Pastello:

 

http://www.centrumkostki.com.pl/foto/akt_14/max/400_fot.-1-via-trio_mg_7644.jpg

 

Na pewno domieszamy pasek drobnej kostki np Picola, tylko nie wiem czy w kolorze Pastello czy Kasztanowym czy może z naturalnego granitu :yes: fajnie by nawiązało do kamienia na elewacji. Rozważałam przez krótką chwilę szarą kostkę z posypką jako ten pasek na tarasie, ale nie....wygląd jak dla mnie cmentarny :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...