Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dałyście czadu nie ma co :lol2:

 

A nie lubię do Ciebie zaglądać :p Po 1 widzę jak masz ładnie (w przeciwieństwie do mnie), po 2 widzę, że Ci się chce (w przeciwieństwie do mnie) i po 3 widzę jaki masz CHOLERA porządek (w przeciwieństwie do mnie) ;) Żebyś chociaż brzydka była, kulawa, albo robiła kiepskie zdjęcia :rotfl:

 

Myślę, że jakbyś zobaczyła nasze braki zwłaszcza na zewnątrz to humor by Ci wrócił :lol2: nie rozumiem co u was jest nieładnie? Przecież macie świetny dom :) Pamiętaj, że póki co jest nas 2+2 może dlatego jest porządek.

 

Balustrada będzie ekstra już to widze

 

:yes: mam nadzieję :)

 

Też się zastanawiam hał kam? ;)

 

:p

 

No, no się dzieje u Ciebie. Z niecierpliwością czekam na efekty, zresztą wiadomo jak będzie - cudnie :)

 

Pożyjemy, zobaczymy :lol: niemniej czekam na nie z utęsknieniem i już zaczynam odkładać na ściankę tv.

 

Ileż mądrości w tym, co napisałaś :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Venusko: :hug:

 

Dzieje się pięknie u Ciebie!

 

Dzięki Kochana :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętaj, że póki co jest nas 2+2 może dlatego jest porządek.

Nas też jest 2+2 (też ssaki ;)) i myślę, że właśnie dlatego jest bałagan ;) No jakbym nie sprzątała, po godzinie śladu nie ma. Jak jedno miejsce ogarnę, to w drugim od nowa: nakruszone, rozlane, plastelina powgniatana, o zabawki się człowiek potyka i jeszcze różne części garderoby spotyka, bo same jakoś nie chcą się mężowi zanieść :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, my właśnie kupiliśmy. Niezbędny :yes:.

Raz, dwa i nakruszonej bułki nie ma. Za to bałagan jest non stop. Sprzątam kilka razy dziennie i efektu nie widać :no: (nawet moja mama, jak jej opowiadałam, że sobotnie sprzątanie zajmuje mi cztery godziny, podsumowała: "No tak, długo. Ale to dlatego, że nie sprzątasz na bieżąco!". Tylko się załamać :bash:. Albo olać :yes: ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, my właśnie kupiliśmy. Niezbędny :yes:.

Raz, dwa i nakruszonej bułki nie ma. Za to bałagan jest non stop. Sprzątam kilka razy dziennie i efektu nie widać :no: (nawet moja mama, jak jej opowiadałam, że sobotnie sprzątanie zajmuje mi cztery godziny, podsumowała: "No tak, długo. Ale to dlatego, że nie sprzątasz na bieżąco!". Tylko się załamać :bash:. Albo olać :yes: ;)).

 

Olać :yes:

A o jakim odkurzaczu mówicie?

 

Ven, jaką wysokość ma ten słupek, że tak wprost podpytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona no właśnie :lol2: a macie już taki chwytak na długim pręcie? Przydatny jak dziecko już samo biega po kanapie i wrzuca wszystko za :rolleyes: ja byłam u znajomych zachwycona tą prostą rzeczą :yes:

 

Emma a to trzeba jakoś szczególnie kombinować aby mnie o coś zapytać? :lol: Słupek ma mieć 105 cm i taki jest na zdjęciach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ven,

no ja za cholerę "nie widzę" przy Waszych obłędnych schodach żadnych barierek........

Ale może "odszczekam" powyższe, jak zobaczę?:D

 

Śliczna lampa.

I piękne zdjęcia robisz.

 

I Ankę popieram, żebyś kulawa była chociaż.........:rotfl: - ale to taki pozytyw, nie zazdrość, a podziw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia :hug: :hug:

 

Również życzę wam wszystkiego dobrego :hug: :bye:

 

I dzień świąt u nas, dlatego nie dam rady odwiedzić każdego z osoba, na dowód nasze słodkości :lol:

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/przepis-na-domowa-babke-makowa-wyjeta-z-formy-700x463_zps6289b184.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/przepis-na-domowe-pyszne-faworki-z-cukrem-pudrem-700x463_zpse212d1ec.jpg

 

Ściskam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...