Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa, nie sądziłam że tak wielu osobom nasza balustrada przypadnie do gustu. Nad jej wyglądem spędziliśmy naprawdę masę czasu aby idealnie wyważyć proporcje - nawet makietę zrobiliśmy :lol2: (kilka! ), tym bardziej miło jest czytać tak pochlebne komentarze :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem od czego to zależy ,ale u mnie to samo z Htrią i Rocą.W poprzednim domu z rocą było przez lata ok,a teraz :(

 

Venus co do holu na schodach i zegara,to wydaje mi się ,że tam jak dasz zegar będzie pusto,chyba dałabym obrazki lub lustro z ramką coś na kształt okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, klatka schodowa wygląda niepowtarzalnie, super efekt.

Jeśli chodzi o karnisz, to zależy mi na zdjęciach, na których widać kolor (masz inox, jeśli dobrze pamiętam) i jakość (np. łączenie zakończenia i rury). Czy Wasze karnisze mają średnicę 19 mm? Byłam w sklepie firmowym, ale porażka, nic co mnie interesowało nie zobaczyłam, bo mieli towar typowo na eksport na Wschód.

A i na przyszłość, jaką średnicę mają Wasze abażury w kinkietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :bye: Został mi ostatni tydzień w pracy, pewnie wiecie ile to roboty, a ja nie mam czasu się podrapać po głowie :lol:

 

nie wiem od czego to zależy ,ale u mnie to samo z Htrią i Rocą.W poprzednim domu z rocą było przez lata ok,a teraz :(

 

Venus co do holu na schodach i zegara,to wydaje mi się ,że tam jak dasz zegar będzie pusto,chyba dałabym obrazki lub lustro z ramką coś na kształt okna

 

Basiu u nas Roca Hall na dole i sprawuje się naprawdę super. Dziś przyszła deska, trochę zmienili jej kształt w ciągu tych 3 lat, najpierw uznałam że te zaoblenia jak do przedszkola, a po chwili było mi już wszystko jedno, w końcu to tylko deska :lol:

 

Dużo z Was głosuje za obrazkami, nie wykluczam tego rozwiązania jednak warto pamiętać, że na dole przy ścianie z cegieł mamy już galerię (którą zamierzam zmodyfikować jeżeli się da), kombinowanie w toku :p

 

Ja w miejscu, gdzie obecnie wisi zegar widziałabym obraz - najlepiej duży. Nie wiem jaką lubisz sztukę:confused:, ale klasyczny wystrój przełamałabym czymś nowoczesnym :yes: Taką mam wizję:D

 

Yhym chciałam kiedyś obraz przestrzenny, ale zacna forumowa kuliżanka Barbi mi ten pomysł wyperswadowała. Jednak kierunek myślenia mamy taki sam, skłaniam się ku nowoczesności :yes:

 

Venus, balustrada jest przepiękna! Idealnie pasuje do całej reszty. Nie mogę się napatrzeć! :yes:

Uwielbiam takie ciemne akcenty do bieli i drewna :).

 

I kolor schodów mi się niezmiennie podoba. Jakie to wybarwienie?

 

Dziękuję bardzo :) To dąb lakierowany mieszanym kolorem orzech + palisander.

 

ja tam widzę na cegle jakiś dobry obraz np. 100/100 , może coś sensualnego Magdaleny Kwapisz Grabowskiej? sama mam fioła na punkcie jej sztuki.:yes:

 

Widziałam :lol: Myślę jednak, że chwilowo na sztukę przez duże S to nas nie stać ;)

 

lub czarno-białe zdjęcie (może być gospodarzy:D ) w ramie z luster ( są teraz na Westwing) lub w BBHOME tylko 2 razy drożej:o

 

O tak BBHome to ma zawsze rewelacyjne ceny :mad: :lol: Rama z luster raczej na pewno na górny holl, na klatce schodowej wydaje mi się, że byłoby za blisko lustra na dolnym holu.

 

Venusko -piękna balustrada! B. elegancka, Ty ja widzę twardo zmierzasz ku NYS :)

 

Natalia dziękuję :hug:

 

Veni na ścianie widzę barrdzzoo duże biało-czarne zdjęcie lub lustro-okno:yes::yes:

 

:hug: co postanowisz to i tak będzie pięknie jak znam Ciebie:yes::yes:

 

Aniu :hug: Lustro na pewno odpada, raz sąsiedztwo, dwa maleńka klatka z dużym lustrem = bałagan w odbiciu :lol:

 

Jesteśmy w kontakcie dziewczyny i dziękuję, że tak licznie się stawiłyście i doradzcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzustaa pominęłam Cię w odpowiedzi gigancie :hug:

 

Tak karnisz to 19 mm Aspen, zakończenie Bella. Kolor inox to na żywo nikiel :yes: Wygląda dokładnie jak kinkiety. Łączenie karnisza na długości robi się takim specjalnym mocowaniem od środka - trzeba użyć siły, aby wcisnąć do środka, jest bardzo dyskretne. U nas w ogóle go nie widać, ponieważ dokładnie w tym miejscu należało zastosować ramie trzymające.

 

Średnica abażurów to ok 20-21 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutinka :o :hug: hej, co tam jak tam?

 

Dżusta jasne, pstryknę, nie wiem czy coś będzie widać :)

 

Przychodzę też z fotkami, które musiały swoje zwyczajnie odczekać, jak to u mnie :lol: Tyle razy dopytywałam o szare donice zewnętrzne, dzięki Ilonie kupiłam je w OBI - u nas wyglądają tak:

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/dom-w-mirabelkach-archon-drzwi-zewnetrzne-szare-donice3-463x700_zps21b63663.jpg

 

Mamy też oświetlenie zewnętrzne kupione po okazji :rolleyes:

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/oswietlenie-zewnetrzne-kinkiet-latarenka-braz-istanbul-463x700_zpsfc90a70f.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/oswietlenie-zewnetrzne-latarnia-braz-istanbul-700x463_zps924a88cb.jpg

 

I meble tarasowe - poduch już nie było, więc albo w kolejnym kupimy gotowe, albo zlecimy do szycia.

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/dom-w-mirabelkach-kostka-libet-taras9-700x463_zps6a5fd792.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/dom-w-mirabelkach-kostka-libet-taras4-700x463_zps078e9abb.jpg

 

Trzymajcie się, miłego łikendu :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te donice. Meble tarasowe również :)

Będę musiała znaleźć trochę czasu, zeby poczytać, co u Ciebie. Bo jak na razie to jedynie ostatnie kilkanaście stron przejrzałam ;)

 

U mnie nic ciekawego :) W domu niewiele się dzieję, wiecej w ogrodzie. Zresztą napisałam parę zdańw swoim dzienniku ;)

Swoją drogą , gdybyś wyraziła swoje zdanie, co do koloru moich przyszłych mebli, to byłabym wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...