Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

Witaj Venus_m :) Bloga i dziennik podczytuję już od dawna, ale to balustrada wyłoniła mnie z ukrycia! Piękna! Niezwykle elegancka! Będzie inspiracją dla moich schodów :D

 

A jeśli chodzi o ścianę na klatce schodowej - moim zdaniem zegar, idealny byłby ten który masz, ale w wersji maxi :)

 

P.S. Zdradzisz co to za kamień na elewacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Venus, zmiany u Ciebie ogromne, pięknie, barierka bardzo dodała smaczku.

Ja u siebie dumam co by tu wymyśleć .... I wiedziałam to od początku, że muszę gdzieś mieć cegłę. :cool: Po roku mieszkania już wiem gdzie. Chciałabym taką jak Ty masz. Napisz privka skąd, za ile, kolor itp .....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te donice. Meble tarasowe również :)

Będę musiała znaleźć trochę czasu, zeby poczytać, co u Ciebie. Bo jak na razie to jedynie ostatnie kilkanaście stron przejrzałam ;)

 

U mnie nic ciekawego :) W domu niewiele się dzieję, wiecej w ogrodzie. Zresztą napisałam parę zdańw swoim dzienniku ;)

Swoją drogą , gdybyś wyraziła swoje zdanie, co do koloru moich przyszłych mebli, to byłabym wdzieczna :)

 

Nie wierzę kto się odnalazł! Rutinka :) Nie przejmuj się też mieliśmy taki martwy okres, ale jak widać ruszyło z kopyta i mam nadzieje, że na tym torze nadal zostaniemy :yes: Za chwilę zobaczę co tam u Was :popcorn:

 

Witaj Venus_m :) Bloga i dziennik podczytuję już od dawna, ale to balustrada wyłoniła mnie z ukrycia! Piękna! Niezwykle elegancka! Będzie inspiracją dla moich schodów :D

 

A jeśli chodzi o ścianę na klatce schodowej - moim zdaniem zegar, idealny byłby ten który masz, ale w wersji maxi :)

 

P.S. Zdradzisz co to za kamień na elewacji?

 

Agulla witam i zapraszam :hug: Zegar lubię, ale rozmiar od początku było wiadomo, że to nie to ;) Gdybym znalazła taki maksi to spełniłoby się moje marzenie.

 

Kamień na elewacji jest z http://www.wszystkozkamienia.pl Był w bardzo dobrej cenie (100 zł za m2) i najbliżej naszemu chyba do tego: http://www.wszystkozkamienia.pl/pl/kamien-regularny-bezfugowy/90-kamien-regularny-bezfugowy/151-30-bpl-zloto-pustyni u nas kolory są wymieszane, szare z beżem :yes;

 

Hej Venus, zmiany u Ciebie ogromne, pięknie, barierka bardzo dodała smaczku.

Ja u siebie dumam co by tu wymyśleć .... I wiedziałam to od początku, że muszę gdzieś mieć cegłę. :cool: Po roku mieszkania już wiem gdzie. Chciałabym taką jak Ty masz. Napisz privka skąd, za ile, kolor itp .....:)

 

Dziękuję i okiej, zaglądam na skrzynkę :hug:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ven

eleganckie wejście, piękne masz drzwi wejściowe.

Zdradź mi pliss skąd masz to oświetlenie zewnętrzne, bardzo by mi pasowało takie :lol:

 

Vesi dziękuję bardzo :) ojej oświetlenie kupiłam oczywiście po okazji po 50 zł za kinkiet, to model Istanbul...chyba Massive?

 

Justyna jakby co to nic nie dostałam na skrzynkę :rolleyes:

 

Już już :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulla witam i zapraszam :hug: Zegar lubię, ale rozmiar od początku było wiadomo, że to nie to ;) Gdybym znalazła taki maksi to spełniłoby się moje marzenia. Kamień na elewacji jest z http://www.wszystkozkamienia.pl Był w bardzo dobrej cenie (100 zł za m2) i najbliżej naszemu chyba do tego: http://www.wszystkozkamienia.pl/pl/kamien-regularny-bezfugowy/90-kamien-regularny-bezfugowy/151-30-bpl-zloto-pustyni u nas kolory są wymieszane, szare z beżem :yes;

 

Bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Od razu można zauwazyc dbałość o najdrobniejszy szczegol:yes:

 

Dzięki :hug:

 

Ven proszę napisz skąd Ty masz rysunek tego konika morskiego?miłego wieczoru buźka

 

Krokodyla? :lol2: a gdzie robię najczęściej zakupy? :rolleyes:

 

Venus w całym domu masz te same kinkieciki? jakiej są firmy.A ta lampa na konsoli w salonie z Mint Grey?

 

Basiu tak kinkiety mamy jednakowe, kupione wieki temu na allegro. Ten model chyba już niedostępny. Szukasz czegoś konkretnego, może będę mogła pomóc? :)

 

Justyna, nie ma już potrzeby byś robiła to zdjęcie, ponieważ łączenie jest przy karniszach powyżej 240 cm, a u mnie będą 220 i 240 cm.

 

:bash: :bash:

 

Zapomniałam :cry: bardzo Cię przepraszam :cry: Po prostu mam urwanie wszystkiego we wszystkim :cry:

 

Vensu mozesz podzielic sie inforamcją gdzie kupowałaś swoją cegłę w holu i jak sie nazywala??

 

Kori cegła zamawiana w Cegielni Hoffmanowskiej 1/2 postarzanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...