Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie :) Chciałabym pokazać nasze schody wykonywane na raty, balustrada wykonana i zamontowana w zeszły wtorek przez sprawdzonego Fachowca z naszego forum p. Dariusza Laska. Schody zostały zamontowane już trzy lata temu, jednak dzięki solidności ich wykonania zdecydowaliśmy się powrócić do p. Dariusza w temacie balustrady, niżej prezentuję efekt końcowy:

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/balustrada-schodowa-new-york-style-classic-grafitowa18-700x1056_zps5098b0b6.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/balustrada-schodowa-new-york-style-classic-grafitowa33-700x1056_zps48354f57.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/balustrada-schodowa-new-york-style-classic-grafitowa34-700x463_zpsab9638ae.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/balustrada-schodowa-new-york-style-classic-grafitowa36-700x1056_zps083ca69d.jpg

 

http://i1273.photobucket.com/albums/y403/venuska02/balustrada-schodowa-new-york-style-classic-grafitowa39-700x1056_zpsf3e96cf2.jpg

 

piękna balustrada,

chciałabym podobna u siebie, czy mogłabyś napisać jakiej grubości są te pionowe pręty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Venus

 

Trzy lata podglądam Cibie Venuska i w końcu czas się ujawnic oficjalnie na Twoim wątku, muszę to z siebie wyrzucic dom masz piękny,cudowny dla mnie najlepszy :yes: wszystko dopracowane,dopieszczone - po prostu wymiata. Gratuluję gustu.Jestem na etapie zmiany u siebie salonu i gdybyś zechciała rzucic swoim fachowym okiem na mój chaos i pomóc w aranżacji - byłabym wdzięczna.Twoje rady dla mnie będą bezcenne - a Twoje pomieszczenia inspiracją do zmian na lepsze. Podoba mi się u Ciebie bardzo :D,najchętniej skopiowałabym wszystko (jeśli pozwolisz) tylko problem w rozmieszczeniu i ułożeniu tego w całośc na swoim gruncie.Twój stół i ghosty śnią mi się po nocy,choc powiem szczerze boję się tych krzeseł, że nie wytrzymają przy naszej rodzince i 4 zwierzakach.Jak sprawdzają sie w użytkowaniu? my z mężem nie należymy do drobnych ludzi i M. od razu zapowiedział,że będzie się bał siadac by nie uszkodzic - biję się z myślami kupic nie kupic a może kupic 4 ghosty i dwa czołowe inne tylko jakie?Może coś doradzisz..Zapraszam do siebie tylko się nie przestrasz. Ubierz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka ojej dziękuję i witam :hug:

 

Hmn Ghosty po 4 latach mają rysy, ale i tak kupiłabym je raz jeszcze. Ich mycie to bajka no i co najwyżej wycieram kurz i paluchy, nie mam siedliska bakterii w tapicerce. U mnie teściowie są sporych rozmiarów, a krzesła wytrzymywały 6-ciogodzinne z nimi posiadówki - sofy jeszcze nie było to obowiązkowo trzeba było siedzieć przy stole :lol:

 

Masz swój wątek? Chętnie doradzę, w miarę możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ven, proszę się natychmiast poprawić i przedstawić przynajmniej koncepcję na ścianę TV! :D

 

Co do sofy - nie sposób się dziwić, jest piękna... Przy okazji mam pytanie (a Ty masz przetestowane na pewno wszystkie modele MintGrey'owych sof) - która ma najmniej odkształcalne siedziska?

Tłumaczę, o co chodzi - mój małżonek nie używa sofy inaczej, jak tylko w pozycji leżącej. Najczęściej na boczku. Lewym. W tej pozycji ogląda, podjada, popija - normalnie Neron. :bash: OK, przy gościach jakoś się powstrzymuje, ale goście to nie są na co dzień, a jego polegiwanie i owszem. Obecnie mamy sofę długości ok. 160 cm, z czego siedzisko to ok 130 cm. Siedzisko to dwie poduchy, wypełnione porządną gąbką, twarde, niemal "kanciaste". Otóż środek ciężkości leżącego małżonka wypada dokładnie na złączeniu owych poduch, skutkując ich regularnym odkształcaniem. W dół. :sick: Oczywiście co rusz je przekładam, ale dobrze nie jest. Gwoli ścisłości trzeba też dodać, że sofy (gdyż owa wysiedziana ma siostrę, mniej sfatygowaną, używaną przez mnie w bardziej cywilizowany sposób) mają już swoje lata (co najmniej 10), są w ekoskórze.

 

Mają być wymienione. Założenie podstawowe - nowa musi być co najmniej 3-osobowa, w obiciu materiałowym, nie odkształcać się od wiadomych praktyk w temacie polegiwania na boczku, no i dla małżonka istotna jest szerokość i kształt podłokietnika... żeby mógł sobie na nim miseczkę postawić... :sick: Niech mu będzie, niech coś ma.

I teraz pytanie za 100 punktów - czy którakolwiek w MintGrey'owych sof nada się dla powyższego przypadku?... ;)

 

Pozdrowienia ciepłe,

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lui yhy :popcorn: :p

 

Sprout a to żeś mnie zabiła :lol2: Ciężko pisać o odkształcalności, u nas to wiadomo ekspozycja, a ja bardzo chciałabym w Mincie leżeć na boczku :lol: Jeżeli mąż chciałby odstawić miskę na podłokietniku to pewnie model Morgan, tylko nie mam pewności czy podłokietniki nie są w tym wypadku za wysokie - natomiast sofa, przewygodna :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ven, dziękuję :hug:

 

Model Morgan z MG? Nie ma go na stronie sklepu - chyba, że nie potrafię znaleźć? Znalazłam za to wiele "morganów" innych producentów, choćby tu (przypadkowy wybór), ale to wygląda dokładnie jak obecny mebel i dokładnie takim być nie może z opisanych powyżej przyczyn. Nie wiem, co z tym fantem zrobić, będę myśleć dalej.

A co do polegiwania na boczku w MG - zadbaj o wpisanie tego do zakresu Twoich obowiązków. Abyś była w stanie udzielić potencjalnemu klientowi (np. piszącej te słowa) wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie nurtujące go pytania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...