Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa widziałam, super :wiggle:

 

Aniu :lol2: Nie będzie na tej naszej ścianie nic szczególnego - miałam napisać na blogu, ale kiedy znajdę czas na posta nie wiem, a tutaj szybko można rzucić hasło. Plan jest taki zrywamy cegłę, gładzimy ścianę i pewnie milion rzeczy wokoło :lol: robimy sztukaterię :wiggle: zabudowa będzie tylko dolna. Symetrycznie będą dwie lampy stołowe zapalane włącznikiem na ścianie (zlecanie prucia ścian to już moja specjalność).

 

P.S. Odnośnie balustrady czy innych rzeczy to ja koła na nowo nie wymyślam, chociaż określenie proporcji jedynie po inspiracji zajmuje ogrom czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu oj niektóre z modeli brałabym w ciemno :yes: ale u nas na rynku ciężko o dobre proporcje, z kolei robienie na zamówienie to zaraz cena z kosmosu :( Poza tym mąż stwierdził, że on uwielbia te hokery które posiadamy. Owszem są bardzo wygodne, estetycznie też ok, powiedzmy że nie rzucają się w oczy :p Tylko mnie się marzy coś amerykańskiego ofc :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, uważam że nowy pomysł na ścianę tv jest świetny. Ostatnio wpadłam na zdjęcie korytarza projektu Zienia ze sztukaterią i pomyślałam jak wytwornie to wygląda, a Ty świetnie to dostosowałaś do Waszego domu :)

Jeśli chodzi o hokery, to nie wiem czy jesteś zarejestrowana na Houzee, są tam obecnie dwie kampanie z hokerami, jedna kończy się jutro a druga za tydzień, może coś Ci się spodoba. Ja natomiast czekam na lampę od nich, mam nadzieję, że będzie taka jak na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzustaa dzięki :hug: Nie znałam tej strony, już poszperałam ale niestety nic dla nas ;)

 

Małgoś, Aniko sprawa z hokerami nie jest prosta, to są zupełnie inne stelaże, roboty podobno więcej (tak każdy tapicer mówi) i dlatego mamy na rynku głównie nieproporcjonalne straszydła :lol: Może coś namierzę, nie spieszy mi się aż tak, a i mąż prosi żebym dała mu chwilowo spokój z nimi (powtarza tak od 2 lat :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej :) Co tam u Was?

 

My walczymy z przeziębieniami, drapie mnie w gardle na zakręcie i mam ciągle wrażenie że jestem głodna, kiedy nie jestem :lol2: Byliśmy w Ikea kupić to czego w zeszłym roku dla nas zabrakło czyli poduchy na taras, dokupiłam jeszcze 2 elementy i powoli będziemy działać :wiggle: Koniecznie muszę kupić donice i jakieś rośliny...polecacie coś całorocznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aniu efekt już jest :yes: opłakany :lol2: cegła zdarta, zbieramy wyceny i ogólnie to się nam nie chce i nie mamy czasu. Prawie kupiłam w tym tygodniu stolik kawowy u siebie w pracy, ale akurat postanowiłam go sprzedać :lol2: Najpierw się nachwalę, doradzę a w finale smuteczek, bo miało być dla mnie :lol2:

 

Vesi uuuu to trochę wstyd bo ja bukszpany mam sztuczne :lol2: a Ty mówisz że one całoroczne :rolleyes: Na taras chyba zaryzykuję z hortensjami, donice pojechałam kupić bo nigdy do Obi nie jest mi po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...