Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rybia łuske do gabinetu, samochody synowi (no nie mam serca tak lekceważyć jego pasji by nic motoryzacyjnego nie dac), i córce coś ale jeszcze nie wiem ;)

 

W sumie miałam nadzieję że z innej firmy miałaś szablony bo mam wrażenie że tylko oni w Polsce zauważyli że szablon malarski to nie tylko bambus, cień wieszaka i chińskie znaczki ;) ale może się nie doszukalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla córki nic znaleźć nie mogę. I ogólnie skupiają się raczej na "marokańskich" wzorach. Wiem że modne i barzo ładne ale jakoś do pokoju dziewczynki który nie jest stylizowany na komnatę małej księżniczki nie pasuje :/

Na Etsy jest tego od groma ale ceny są.... 2x więcej za przesyłkę niż za sam szablon raczej je dyskfalifikuje . Myślałam czy nie spróbować czegoś sama opracować i dać do introligatorni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kropki też nie :/ Tak samo jak romby, zygzaki. Ona jest już DUŻA. W końcu za chwile 6 lat, toż to nie dziecko i nie chce dziecięcych wzorów (chociaż chciałaby serduszka ale na to ja się nie zgadzam :p )... myślałam żeby tez jej tam dać rybią łuskę ale też nie. To będzie największa ściana, dodatkowo na niej będzie zabudowa z drewna sosnowego bez plecówek więc będzie też wzorem dla półek. Nie może być równa, tak jakby trochę ręcznie malowana. Coś jakby

il_570xN.648729098_150v.jpg

il_570xN.789176260_hx2n.jpg

albo takie il_570xN.855300900_90hf.jpg

Nie bardzo mam pomysłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko a kropki? ja poważnie rozważałam :yes: ale chciałam pomieszać te większe z mniejszymi i gradientowo pomalować :rolleyes: o matko ale byłoby ślicznie :yes:

 

Myślałam o stłoczeniu ich u góry i rozsypaniu w dół :yes:

 

ale bombowy pomysł! zrobie tak może w pokoju młodszej :-)

 

Aniko chciałabym pomóc, ale nie mam pomysłów na razie. Pokoje moich córek już są "urządzone", a moja starsza 4latka się*za bardzo wnętrzami nie interesuje, póki co, więc nawet nie kombinowałyśmy za bardzo, nad wzorami się nie zastanawiałam. Poszłam na łatwiznę- kupiłam tapetę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na jednej ścianie będziemy mieć tapetę ;) ja się zakochałam, córce się bardzo podoba ale właśnie ona jest problemem bo narzuca styl. To są jakby rysunkowe ramki z rysunkowymi obrazami w środku więc reszta nie może być już od linijki

A styl glamour niestety do mojego dziecka nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkaleena dzięki :yes: zainspirowała mnie walentynkowa torebka od Lilou :rolleyes: :wiggle: ale mąż prosił, żeby nie robić tej ściany po babsku to odpuściłam :lol2:

 

Aniko pokaż ten pokój, co tam już jest :popcorn: coś wymyślimy. A wiesz że Stencils robi też szablony na zamówienie?

 

Idę robić na śniadanie gofry :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm gofry ;) smacznego :)\

 

Tam narazie niewiele jest :D Są niezbędne meble (łóżko, biurko a krzesła już nie ma bo córka wyniosła do jadalni i musimy kupić nowe), regał na książki który stamtąd wyleci i zabawki walające się WSZĘDZIE - bo nie ma szafek ;)

Na krótszej ścianie z zagłówkiem łóżka i drzwiami będzie ta tapeta:

http://www.bellaarte.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_9d283878a5c4e339e1e79aef2bf65a8d.jpg

Po drugiej stronie krótszej ścianie, nad biurkiem i obok okna tarasowego taka tapeta

http://amazingdecor.pl/wp-content/uploads/2016/03/6dbe542a2460d9644ec7dd0a5a3ba7dd-550x705.jpg - wyraźne i KATEGORYCZNE polecenie córki odnośnie tego kota ;) to tapeta magnetyczna więc będzie sobie coś do niej przyczepiać. Od kilku miesięcy na nią poluje bo jak mamy pieniądze to jej nie ma a jak nie mamy to dwa sklepy w polsce które je sprowadzają akurat nie mają :]

A ściana na której ma być szablon będzie wypełniony takimi regałami (mniej więcej)

fe782e9d27ae75e1ff2f670b30dd9b75.jpg

Tylko bez tylnych ścianek, tak że ten wzór będzie widać.

 

 

Jakoś tak boje się że wyjdzie koszmarnie drogie takie zamówienie indywidualne :] a w chwili gdy każdy z tych elementów który sobie wymyśliłam jest już drogi, jest jeszcze pokój syna z gołymi ścianami, 2 pudełkami i łóżku po siostrze to mi trochę go szkoda i chciałabym to jakoś załatwić do 100-150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko ta rysowana tapeta bardzo mi się podoba :wiggle: ale czy dobrze rozumiem, że chcesz w jednym pokoju mieć aż 3 dekoracyjne ściany? :jawdrop: Jeżeli córcia bardzo chce kotka to jasne, ale wtedy resztę ścian zrobiłabym po prostu gładką,a ewentualnie plecki mebelków wypełniła jakimś wzorem :rolleyes:

 

a my dalej znęcamy się nad pokojem komputerowym :popcorn: aktualnie temat biurka :o tfu biurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jest mały i będzie nad biurkiem, gubił się wśród biurkowych akcesoriów, tapeta jak widać to swoista "galeria", galeria - tylko prawdziwa - będzie nad regałami a ściana z szablonem ma nawiązywać do tej tapety, stąd moje rozterki bo ani kropki, ani rybia łuska ani romby tutaj nie pasują - czyli nie będzie 3 wzorów - będzie jeden styl, tylko urozmaicony. Wiem że teraz jest moda na szaro, buro, ponuro i bez ciekawych akcentów ale my rodzinnie tak nie możemy. Córka ma na razie białe ściany i kompletnie nie chce przebywać w swoim pokoju. To nie prawda że lepiej człowiek skupia się gdy nie ma nic "co rozprasza uwagę", na dłuższą metę takie pomieszczenia po prostu męczą i nudzą a już kompletnie pozbawiają kreatywności. Nie bez powodu artyści mają chaos we wnętrzach (wiem bo wychowałam się w takiej rodzinie i rodzice mieli głównie takich znajomych)

 

Venus - Tutaj mój gabinet aka pokój komputerowy

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?233168-Dom-naszych-marz-eee-kompromis%C3%B3w-%29&p=7127229&viewfull=1#post7127229

na razie biurka a ozdabiać będę później ;) ale na ścianie z oknem najprawdopodobniej będzie właśnie rybia łuska

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko tu nie chodzi o to co modne, bo ja nie bardzo wierzę w te uporządowane, minimalistyczne dziecięce pokoje wyłącznie z zabawkami eko :lol2: nasze będzie miało rozpiździaj (jeżeli będzie chciało) i zamierzam na to pozwolić, ja byłam na przykład strasznym bałaganiarzem a teraz wiem jak dbać o własny dom :yes:

 

Ten kotek będzie mały? Myślałam że rozmawiamy o dużym kotku na całą ścianę :rolleyes: Chyba najlepsza metoda na ten pokój to po prostu spokój w dążeniu do celu :yes: Wtedy na pewno nie przedobrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, tapeta z rysowanymi portretami jest świetna, ale nie wyobrażam sobie do niej, na sąsiedniej ścianie żadnego wzoru z szablonu :no: Piszesz, że będą na tej ścianie stały regały z całą ich zawartością, a nad nimi prawdziwa galeria. To już i tak będzie się tam sporo działo ;) Ale pewnie masz w głowie wizję tego pokoju i wiesz, jaki efekt chcesz osiągnąć :) Mi by było szkoda tej tapety na krótką ścianę, która i tak jest okrojona przez zagłówek łóżka i drzwi wejściowe. Myślałaś, żeby ją dać na większą ścianę z regałami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra machnęłam małe zakupy do domu :yes: :lol2: a miałam mieć szlaban :rolleyes:

 

http://lp2.hm.com/hmprod?set=source[/environment/2016/6PC_0027_004R.jpg],width[4110],height[4806],x[1276],y[50],type[FASHION_FRONT]&hmver=0&call=url[file:/product/main] małe doniczki na sukulenty (czy ja to dobrze napisałam? :lol: )

 

http://scandiloft.pl/2189-large_default/zota-tarka-bloomingville.jpg

złotą tarkę do kuchni :rolleyes: nie wiem czy tylko do ozdoby czy użytku, wyjdzie w praniu :lol2: :p

 

No i wielka prośba do Was.... :rolleyes:

 

HELP POMOCY!!!

 

Szukam deski kuchennej wyglądającej jak marmur Calacatta bądź Statuario białej z żyłami :rolleyes:

Biegałam już ostatnio po nagrobkowych :sick: ale mała deska z Calacatty 400 zł :bash: no dobra pal licho, mogłabym zapłacić jakby była na lata. Ale to był prawdziwy kamień czyli chłonny :bash: a ja potrzebuję czegoś praktycznego :rolleyes: rozważę każdą propozycję, nawet zakup płytki ściennej rektyfikowanej na brzegach :lol2:

 

images?q=tbn:ANd9GcRXEmvp9lYoEY6AW4el2k_beS1jsSWRIqthek7PK8CAbOmmBMr0

 

Anybody? :rolleyes: :confused::confused::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...