Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W donicach na tarasie mam posadzone małe świerki w odmianie sanders blue. Podobno powinny nawet przetrwać zimę - zobaczymy :) to jakaś karłowata odmiana świerku, jak przetrwa to za kilka lat przesadzimy po prostu do ziemii. Bardzo lubimy iglaki i mamy ich sporo. Gorzej przy koszeniu :lol2: bo igły mnie lecą na nogi :rotfl: ale i tak wolę to jak grabienie liści :)

 

Dziewczynki drogie szukam wykonawców na metalowe, kute balustrady zewnętrzne do balkonów? Czy ktoś może się podzielić namiarem? Znalazłam fajny model i chcę chociaż wycenić żeby wiedzieć na czym stoję i czy mąż ma pracować 3x ciężej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Dżasta się odchudza :lol2:

 

Wczoraj miałam kryzys, pierwszy po prawie 2 tygodniach diety na której jem i faktycznie chudnę. Napisałam więc przebiegle do męża czy mógłby wracając zajechać po kawałek ciasta, stwierdził że zbyt jest zmęczony.

‪#‎ByleBatonZeSpołemMnieNieZaspokoi‬

Zdesperowana układałam już w głowie plan półgodzinnego spaceru w jedną stronę byle tylko zjeść ciastko o którym marzę cały dzień.

‪#‎aZaWytrwałośćCośMiSięwKońcuNależy‬

Nakarmiłam więc męża, nalałam herbaty i czekam aż do niego dotrze, że to ciasto dziś to must have.

W końcu pyta czy jedziemy - też mi pytanie!

Wpadam do środka i od razu przyklejam się do gabloty z ciastami, oczy mam jak baran przed rzeźnią.

Całą drogę spieram się, że nie dam nawet kęsa swojego, mimo że jakiś większy dostałam na pierwsze oko ;)

‪#‎OczywiścieJakJużOchłonęłamDałamSkubnąć

Jem i dociera do mnie, że o matko cukier morderca nie ma serca, a po drugie to nie moja pora na przekąskę...

Przypominam sobie o czym czytałam w książce, że jak już grzeszyć to na całego i cieszyć się tym, żeby dużo endorfin się uwalniało i wiesz co?

Dziś na wadze nie ma nawet śladu po tym wczorajszym ciasteczku <3

‪#‎Niesłychane‬

‪#‎ZwykleMiałamKiloNaPlusie‬ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zdjęć :mad:

 

Obraz nam spadł, uszkodził ścianę w dwóch miejscach i rama do wymiany :bash:

 

To żeś się spisała, nie powiem http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-69.gif

Na rzepy wieszałaś? Ścianę i ramę odtłuściłaś? No ja nie wiem, nie wiem.. ;)

 

Melduję, że deska przetrwała już wiele, jedyne co to to że zostają na niej rysy od noża, ale ogólnie fantastico :wiggle:

 

Ja też swoją jestem zachwycona :) Tyle, że moja przyszła zaimpregnowana. Nic, a nic śladów nie ma, buraki były krojone, pomidory rozpaćkane, rysek nie widać wcale, rewelacja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja za duża jest do normalnego używania. Polozyłam ją w rogu kuchni na łączeniu blatów jako ochronę przed zalaniem. Niestety w jednym miejscu zauważyłam wybrzuszenie i mam nadzieję, źe deska uchroni przed kolejnym. Czajnik na niej stoi i miska z owocami.

Mogłam od razu kupić małą do krojenia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliśmy dziś zlot foodtrucków :wiggle: trudno zrobiłam sobie dyspensę 2-dniową, ale taką na maksa :yes: z sushi, lodami i ciastem....za to z siłownią :lol2:

 

Byliśmy także na targach Domove...ale kaszana :rolleyes: trwało to jakieś 5 minut, no może 7! :lol2:

Jak już tak jeździliśmy to zahaczyliśmy jeszcze o targi Home Days , akurat wystawcy się zbierali...ale udało nam się coś fajnego przytachać do domu :wiggle: ciągle zapominam jak to się nazywa, podobne do globusa ale nim nie jest ...astrolabium? jakoś tak :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga powoli wkraczamy w fazę ogród :yes:

 

Ostatnio odwiedziliśmy firmę, która układała nam taras z kostki żeby wycenić zrobienie opaski wokół domu. W znacznej części będzie prawie niewidoczna jakieś 2-3 kosteczki i zastanawiamy się czy w związku z tym inwestować w Libet :rolleyes: do ścieżki i podjazdu jeszcze pewnie kawał czasu :lol2: (uwielbiam wykańczać się na raty :lol2: ) zakładam, że z naszym szczęściem zanim się za to weźmiemy to kostka z opaski będzie już wycofana ze sprzedaży.

 

Może ktoś z Was pokaże jak jest u niego?

Może kurczę nie ma co przepłacać (120-150 zł/m2 na gotowo) tylko zrobić jakąś po taniości?

 

zatem SZARA KOSTKA NA OPASKĘ POSZUKIWANA :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...