Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ludzie :o jakie ja mam siniaki na brzuchu :o :lol2:

 

W najbliższym czasie muszę się wstrzymać z domowymi wydatkami, bo uznałam że jedziemy na wakacje :rolleyes: zresztą teraz pierwszeństwo mają duże zakupy jak podbitka, balustrady balkonowe czy kostka wokół domu - kiedy ja na to uzbieram to nie wiem :lol2:

 

Zaglądacie na blog naszej Luizy? :hug: Luiza zrobiła ostatnio przemeblowanie.... i ja też już wytrzymać nie mogłam żeby czegoś u siebie nie poprzestawiać. Zmiany zachodzą w salonie. Na początku uznałam, że jest źle i zbieram siły na kolejną jazdę figurową po salonie, ale....trochę pokombinowałam przód, tył, lewo, prawo i zaczyna to wyglądać fajnie :yes:

 

Teraz męczę konsolę z X - to jest najtrudniejszy element aranżacyjny w naszym domu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki psikus że nie będzie :lol2:

 

latałam z tymi meblami jak wściekła, ustawiłam sofę pod oknem na przeciwko fotele czyli tyłem do wejścia. Wyglądało to nawet ciekawie bo stolik z X powędrował na ścianę skośną pod obraz :yes: no ale dekoder do przestawienia bo niewygodnie, tv oglądać pod kątem no do ogarnięcia powiedzmy, ale niemożność pracy na lapie bo słońce w ekran świeci to już była przesada :mad:

 

Dziś z kolei ustawiłam sofę skośnie równolegle do ściany skośnej, nie był to najlepszy pomysł.

 

Następnie sofę ustawiłam tyłem do wejścia a fotele przestawiłam pod okno. Wizualnie wyglądało to super, ale sofa jest za masywna, aby stać w drzwiach i ze sztukaterią wyglądała jakoś dziwnie :o

 

Także tego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny od dawien dawna śledzę Wasz wątek i wnętrza i postanowilam do Was napisac moze wasze doswiadczenie i styl mnie poratuje. Juz od 4 lat szukam stolu plus krzesla oczywiscie i jeszcze komoda na korytarz otwarty. Ale postanowialam wyjsc od stolu. Niestety jestem ksiazkowym przykladem ze jak juz sie zamieszka to z czasem nawet stary obdarty stol po sasiadach nie przeszkadza. Wszystko bylo proste gdyby nie a) maly metraz salonu b) bardzooo liczna rodzina c) moje wieczne niezdecydowanie. Szukam stolu rozkladanego i malego 120x80 i tutaj zaczynaja sie schody. Poczatkowo mialbyc bialy lub czarny lakier ale poniewaz mam takie meble na wyposazeniu to stwierdzilam ze lepiej isc pod panel stary dab, bo jednak to ma byc stol codziennie eksploatowany i rysek niezniese :) Podobają mi sie stoly na nogach ludwikach wydaja mi sie lekkie w takim stylu jak na zdjeciu.

12096.jpg

Niestety nie mogę znaleźć gotowca, nie mam znajomego stolarza ktoremu moglabym w tej materii zaufac i tak to juz moje 3 lub 4 podejscie do poszukiwan. Rezultatow brak a flustracja rosnie, ze nikt nie mysli o malych wnetrzach. Poza Wlochami ich meble rozkladane ze stolikow rowniez mialam swego czasu na tapecie ale ceny powalaja. Moze poradzcie mi w tej kwestii bo juz naprawde chcialabym stol miec tymbardziej ze moj oprych podrosl i mam nadzieje ze nowe meble nie ucierpia juz bardzo od jego aut i pojazdow wszelkiej masci.

PS podobaja mi sie tez industrialne meble na stalowych nogach ale kwestia praktyczna czyli rozkladanie stolu w tej kwestii musi zwyciezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...