Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękny ten PRL-owski fornir :D. Fajnie jakbyś jakoś więcej tej łazienki objeła, tak poglądowo ;)

 

Fiona koffana. Mój M zgodził się na 'anglika' (będzie za 100 lat), a ja musiałam przystać na Haskiego (również za 100 lat) :lol:

Uwielbiam Twoją i Yokasi kicie. Proszę dużo fotek z damami w roli głównej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest "dostojne" spojrzenie, mrożące to ma mama Fionki, bo ma lodowe oczy :)

 

O mamo :rolleyes: takie lodowe muszą być niesamowite.

 

Ale na tej fotce Fionka patrzy zupełnie jak moja kicia gdy mówię "tuńczyka dziś nie będzie :p"

 

Edit: o na tej

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P5103869.jpg

spojrzenie w stylu " jak to tuńczyka nie będzie http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/military/smileys-military-325036.gif"

Edytowane przez TwoOfUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusku łazienka BOSKA :jawdrop: Czy blat pod umywalke oblozony jest plytkami? (piekny ten szary kolorek) Mozesz podac jakie masz plytki w tej lazience? (biale ,szare itp )

Szczeze powiedziawszy nie jestem zwoenniczka kotow (sama nie wiem czemu ) ale ile razy ogladam Twoja kicie zaczynam sie zastanawiac czy nie sprawic sobie do nowego domu takiego bobaska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko ten przycisk to jakiś taki normalny standardowy do Geberitu, nie Grohe. Był jeszcze taki z dwoma ale o różnej wielkości i dlatego wolałam pojedyńczy. Zresztą ja lubię porządnie spłukać :lol:

 

Na pewno nie był drogi :) Nasz jest biały z chromowaną obwódką wokół przycisku.

 

ano właśnie widzę, że biały ze srebrną obwódka :) fajnie wygląda. Ja przycisku grohe nie szukam ;) właśnie geberit ewentualnie kludi bo w podobnej cenie znalazłam. Wasz super wygląda i muszę go poszukać w sklepie.

 

Do czego to doszło, żeby zachwycać się przyciskiem do kibelka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie tak bronić forniru :lol2: i nie każdemu musi się podobać i kojarzyć tak samo. Mnie to ni grzeje ni ziębi co kto ma w domu :) ważne żeby właścicielowi się podobało :yes:. W połączeniu z bielą wygląda OK, w Twojej łazience Venus mi się nawet podoba :p.

 

Fionka prześliczna. Prze! Duża panna a jeszcze dzieciak :D. Lola własnie na mnie zasnęła a od dwóch dni uciekała przede mną, nie dała się dotknąć, głaskać, mały diabełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusku łazienka BOSKA :jawdrop: Czy blat pod umywalke oblozony jest plytkami? (piekny ten szary kolorek) Mozesz podac jakie masz plytki w tej lazience? (biale ,szare itp )

Szczeze powiedziawszy nie jestem zwoenniczka kotow (sama nie wiem czemu ) ale ile razy ogladam Twoja kicie zaczynam sie zastanawiac czy nie sprawic sobie do nowego domu takiego bobaska ;)

 

Kakusku :hug: dziękuję. Płytek niestety nie pamiętam, na pewno ta blatowa i podłogowa (to jedna i ta sama) to gres chyba lapatto w kolorze antracytowym z takimi świecącymi przecierkami kupione w Galerii Venis, nie wiem czy nie Porcelanosy, a pudełek na pewno już nie mam. 115 zł za m2 chyba. Ścienne gdzieś na oko kupione pamiętam że nazywały się Snow White ale to oznaczenie koloru. Firmy nie pamiętam. Podłogowe 60x60 ścienne 30x60.

 

Co do kici, to fajnie wygląda na zdjęciach. Mnie Fiona dziś denerwuje, włazi na blat kuchenny a nie wolno. W końcu zrobiłam tak jak by podobno matka zrobiła kotu, wzięłam za skórę na karku (nie cierpię tego robić i na to patrzeć jak ktoś tak robi brrrrr) i zawarczałam na nią, a jakie MIAUUUUUUUUUUUUU usłyszałam. Niewątpliwie kotek ma swoje plusy i minusy, ja zdecydowanie potrafię jej te minusy wybaczyć, ale wkurzam się średnio raz dziennie :)

 

ano właśnie widzę, że biały ze srebrną obwódka :) fajnie wygląda. Ja przycisku grohe nie szukam ;) właśnie geberit ewentualnie kludi bo w podobnej cenie znalazłam. Wasz super wygląda i muszę go poszukać w sklepie.

 

Do czego to doszło, żeby zachwycać się przyciskiem do kibelka :p

 

Pszczółko :lol: tak to jest jak się zaczyna wykończeniówka, później trochę przechodzi....chociaż ja już byłam obojętna do sofy w salonie i co? zamówiłam i anulowałam...to chyba jednak nie przechodzi :)

 

Nie musicie tak bronić forniru :lol2: i nie każdemu musi się podobać i kojarzyć tak samo. Mnie to ni grzeje ni ziębi co kto ma w domu :) ważne żeby właścicielowi się podobało :yes:. W połączeniu z bielą wygląda OK, w Twojej łazience Venus mi się nawet podoba :p.

 

Fionka prześliczna. Prze! Duża panna a jeszcze dzieciak :D. Lola własnie na mnie zasnęła a od dwóch dni uciekała przede mną, nie dała się dotknąć, głaskać, mały diabełek.

 

Z Lolą to macie wesoło :lol:

 

Yoka możesz pisać jak uważasz, ten wątek nigdy nie miał służyć wypisywaniu wyłącznie pochwał. Jak sama napisałaś to nie jest tak że coś nie pasuję, tylko Tobie się nie podoba aż tak jak mi. Wielu rzeczy to forum mnie nauczyło. Swoje zdanie trzeba mieć :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusku dziekuje.Plytki baldecor maja w nazwie snow white wiec moze to wlasnie te Twoje :rolleyes:

Wyobrazam sobie jak potrafi broic taki maly kociak ale jak nie wybaczyc takiemu szaraczkowi :) U nas w domu nie bylo nigdy kotow oprocz dachowcow ktore byly przyprowadzane gdy na jesien pojawiala sie jakas przyblakana myszka ;) Moja babcia miala natomiast w bloku 3 kociaki i pamietam ze tak fajne mruczaly lezac na kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...