Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zawsze uważałam że brązowe okna są piękne, i twoje zdjęcia mnie w tym upewniły. A jaką piękną zieleń masz za oknem :)

 

Pralnia full wypas. Aż zaczęłam żałować że ja jej mieć nie będę. My połączyliśmy tamte 2 pokoje i będzie gościnny, a może w przyszłości dla 2 dzidzi.

 

Super jest ta wasza konsekwencja w urządzaniu. Też chciała bym ją mieć niestety za dużo różnych stylowo rzeczy mi się podoba i czarno to widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Świat nie widział ,teraz Venus to Ty masz cuda na patyku, zaje......ście:) gratuluję, a pralni to Ci szczególnie gratuluję jest prze prze cudna. a na panieńskim to musiało być super, to teraz nic tylko czekać do soboty:) a krzesełka też ślicznie się prezentują.mam jedno wsteczne pytanie, odnośnie kuchni na jakiej wysokości masz piekarnik i mikrofalę, bo ostatnio ktoś mi doradził, żebym nie montowała mikrofali powyżej piekarnia, bo przy wyciąganiu czegoś z niej można się oblać i oparzyć a przy dzieciach to już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko blat w pralni taki sam jak w kuchni czyli decha 3,8 mm obklejana jakimś laminatem białym (skórka pomarańczy). Warunek konieczny to blat kanciasty bez zaokrągleń ;)

 

Ulcia u nas piekarnik zaczyna się na wysokości 42 cm od podłogi (12 cm cokół i 30 cm szuflada), nad nim jest mikrofala i mi jest wygdnie, poza tym mam niedaleko barek więc z odstawieniem nie ma problemu, wyciągam na lini wzroku więc nie ma szans się oblać. Gdybym natomiast piekarnik chciała mieć od wysokości blatu (88 cm cm) to na pewno mikrofala byłaby obok a nie nad nim bo wtedy na bank byłabym poparzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem krzesła nie tracą przy brązowym stole, z białym mam trochę wątpliwości bo jak biały to na pewno lakier...a ja obrusów nie lubię (panieński to wyjątek bo blat stołu masakryczny :D ). Wiem, że pasuje i biały i brązowy, z brązem na pewno nie będzie za dużo...ale ciągle myślę bo wyceny na brązowy stół 3,5 - 4,5 tysiąca ... :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały gotowy wychodzi w granicach 1500 zł ;)

 

Aga fajnie że jesteś ;) Po zamówieniu krzeseł miałam już wątpliwości...ale jak je postawiłam przy stole to już wiedziałam że to jest ten moment na który czekałam odkąd zaczęłam się udzielać na forum muratora :D (czyli moje marzenie o krzesłach "a to w ogrodniczym białych plastikowych za 10 zł już nie można" się spełniło :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem, że powinnam się skupić na skończeniu jadalni ale ja ciągle myślę o sypialni i nie mogę przeforsować białych listew przysufitowych :( Zresztą mam za dużo pomysłów, chcę żeby było spójnie ale równie dobrze mogę tam mieć belki na wierzchu i meble ala prowansja :bash:

 

Apropo listew może mi pomożecie? :) Bo luby z rysunków technicznych (tymi ręcami stworzonych) nie może pojąć o co mi chodzi. Może macie zdjęcia listew przysufitowych i ich połączenia przy oknie a dokładniej odsunięcia od ściany i ukrycia szyny do zasłon? Każdy wie o co mi chodzi prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie zdjęcia listew przysufitowych i ich połączenia przy oknie a dokładniej odsunięcia od ściany i ukrycia szyny do zasłon? Każdy wie o co mi chodzi prawda? :D

 

Mówisz, masz ;)

U mnie (niestety zdjęcie zrobione jeszcze przed malowaniem, bo oczywiście ściana za listwą nie jest biała) wygląda to tak:

 

IMAG0325.jpg

 

U mnie jest delikatnie, tylko na szerokość karnisza, ok.12 cm. Ale można tą 'skrzynkę' większą zrobić i bardziej listwę od ściany odsunąć. U mnie listwy nie są z tych bardzo szerokich, więc większa odłegłość jakoś mi nie pasowała.

 

Zapraszam do mnie na str.19 i 20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...