Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andżela było o wszystkim i o niczym, najlepiej idź na pierwszą stronę i zobacz jakie lustro mam :rolleyes:

Jestem grzeczna dziewczynka, to poszłam ;)

I padłam.

Rewelacyjnie prezentuje się na ceglanej ścianie.

Tylko teraz musisz się dobrze nad konsolą zastanowić, żeby konkurencji nie było. Nie zazdroszczę :lol2:

 

Uwielbiam takie lustra. Z fazą i załamanymi lustrzanymi bokami.

Mój mąż nie :mad:

Się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżela było o wszystkim i o niczym, najlepiej idź na pierwszą stronę i zobacz jakie lustro mam :rolleyes:

 

Marjelka jeszcze zapomniałam się odnieść, że ja do lustra w tej ramie wzdycham od czasu otwarcia Mint Grey :yes: także dla mnie to lustro u Ciebie to był kamień milowy :yes:

 

Dla mnie to też był "must have" jak zobaczyłam u MarJel, jedno mam z MINT GREY, wieźliśmy je w bagażniku załadowanym po brzegi wracając z ferii, ja umierałam ze strachu czy je dowiozę, ale mam to mniejsze a chciałam większe, a cena mnie skutecznie odstraszała i jak Venus wypatrzyła to swoje okazyjne to ja się nie mogłam powstrzymać, dziś Pani Agnieszka je do mnie wysyła:D, Venus :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na niusa czy się podoba :wiggle:

 

Andżela to jak nie możesz się z mężem dogadać to czeba stanowczo powiedzieć "chyba żartujesz, że będziesz się do lustra czy do doniczki wtrącać" - mój mężu się odrobinę już z tym ogarnął i nawet w sprawie konsoli powiedział, że ma się mi podobać bo widzi jak mi dym z musku idzie jak o tym myślę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Magda a ja bym tak nie mogła :no: chociaż to bardzo częsta relacja. Mój mąż chce mieć sporo do powiedzenia w kwestii tego jak mieszka i ja to też muszę uszanować, a jak chciał żebym uprała zasłony a ja nie chciałam bo prasowanie to obiecał że sam wyprasuje, tylko żebym do pralki włożyła :D

 

Okna też myjemy razem, a sprzątanie domu tylko w duecie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też kręcił nosem na to lustro, ale jak już kupiłam a poźniej zawisło na ścianie /powieszone przez moich stolarzy/ to miał taką minę i bardzo mnie pochwalił:D

 

To lustro chyba każdemu się podoba, powiedziałabym że nawet panowie bardziej zwracają na nie uwagę, nie wiem dlaczego:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż to cierpliwy człek, który wiele zniesie, bo mi się podoba.

Ale są rzeczy, z którymi on by się po prostu źle czuł. Więc ustępuję i zbieram argumenty ;)

 

Mnie moje 163 cm wystarcza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...