Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus - mojego nie ma prawie caly tydzień , w weekendy jest i mu to obojętne:) mamy gusta podobne, on bardziej czuję klimat z zewnątrz domu niż w środku:)

 

co do sprzątania, prania, mycia razem - przy dziecku wszystko się zmienia:) no i nas razem prawie nigdy w tyg nie ma :)

stąd ja wymyślam - on realizuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany.. :eek: Ivy, mam nadzieje, ze wszystko ok.. ? :confused: :hug:

 

w efekcie tak, ale lekarce nie spodobało sie EKG a mama troche z sercem ma problemy i dała skierowanie do szpitala żeby jej zrobili od reki wszystkie badania i wykluczyli stan okolo zawałowy ..byliśmy od 21 do 3 w nocy czekając na wyniki :bash:..a tam życie płynie swoim torem...każdy ma czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł dziewczynki :bye:

Jestem pilną uczennicą i wszystko nadrobiłam (czyli jakieś 15 stron:bash:)

 

ja do mojego mówię " w kwestii wyposażenia - rządzisz na poziomie -1" ,

czyli garaź, pokój rekreacyjny i kotłownia.

 

sprzeciwu nie ma - bo jak jest - to przecież musiałoby go interesować mycie okien, zasłony, prasowanie itp :D

 

Magda mój też sobie urządzał garaż i kotłownie :D

 

Ja wszystkie twoje posty dokładnie czytam i od razu robię listę zakupów kosmetycznych- coś fajnego jeszcze polecasz??? Nigdy nie używałam takich olejków nie olejków bo jakoś w nie nie wierzyłam :mad: (miałaś pokazać swoje włosy :D)

 

Ja też z tych krótkich- 160cm- i mam na tym punkcie fioła, dlatego cały czas chodzę w obcasach a przy małym dziecku to nie jest za wygodnie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesska włosy to z domu bo w pracy zdjęc nie mam - a na codzień i tak mam uczesaną "palmę" czyli wysoko na czubie kucyk, okręcam wokół + gumka w lekkim nieładzie hehe:) chyba dlatego jak kupuję fajki to muszę dowód dać

 

ale serię alterra polecam do włosów całą - a olejki ( 3 rodzaje) stoją gdzie balsamy bo są do ciała ( ale ja olejuje włosy, twarz i inne) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa :bash: Ivy trzymam kciuki żeby było dobrze.

 

Marjelko a ja jak byłam w lyceum to miałam 88 biust, 58 talię i 90 biodra :p ale podkreślam, miałam, jak ważyłam 12 kg mniej niż teraz :lol2:

 

Masz kobiece piękne kształty:yes: Ja takich nigdy nie miałam :mad: talia =biodra:sick:

Choć w czasach studenckich mało co nie zrobiłam kariery w reklamie bielizny :cool: ale to dzięki kształtnej pupie , którą kiedyś miałam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...