Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Venus_m

    9186

  • reni1980

    2840

  • Magda_lena85

    1749

  • london23

    1546

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też wielozadaniowec -często się dziwię, że mój chłop zdąży zrobić jedną rzecz ja w tym czasie 10 innych:mad::mad:

Mój problem niestety polega też na tym, że ja go nie popuszczam do wielu rzeczy, bo myślę że sama zrobię lepiej:sick:

 

:yes: - u mnie podobnie. Teraz, jak musiałam trochę poleżeć, taki bałagan się zrobił w ciągu trzech (!) dni :eek:, że powiedziałam: "Dość!" i wstałam - chata jeszcze nigdy nie była tak zapuszczona, a najlepsze jest to, że mąż miał wolne i naprawdę latał wokół mnie, dziecka i domu jak kot z pęcherzem :lol2:. To chyba kwestia organizacji, bo ja ogarnęłam wszystko w jedno popołudnie i jeszcze znalazłam czas na położenie sobie maseczki :D, ale też np. jak ja idę do pokoju małego po czapeczkę na spacerek, to rozglądam się wokół, co zabrać na górę, a na górze, co znieść na dół, a on lata dziesięć razy w tą i z powrotem, a w końcu i tak o połowie zapomina :roll: i jeszcze przy okazji obiad w kuchni mu wykipi :lol2:, bo zajęty czapeczką nie pamięta, że coś postawił na płytce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, Reni i jak tam tarasik? piwko smakowało wybornie pewnie:)

 

Ilonka - hej:) mam nadzieję, ze wszystko ok - dziecko ładnie śpi a mamusia ma czas dla siebie i fm:)

 

coś mnie wzięło dziś na gotowanie do pracy

i zrobiłam kasze jaglanną z cukinią, czosnkiem i pietruszką - dobre wyszło :)

Edytowane przez Magda_lena85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj makaron zbożowy z pomidorami świeżymi i suszonymi + oliwki czarne i zielone z papryką + czoch + przyprawy :yes:

 

Siedziałam 1,5 h z czepkiem na głowie i grzałam odżywkę, ale włosy mam mięciutkie i pachnące - muszę częściej robić sobie czas dla siebie :yes: bo w wolnej chwili szukam czegoś do domu a mąż nawet nie chce spojrzeć co wyszperałam :( :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko moja kochana przyszło mi dziś Twoje lustro:wiggle:

 

Jest ok, ładne frezowania, kształt, bardzo się cieszę, że przyszło w całości, moje oko osoby dość pedantycznej zauważyło takie maleńkie niedociągnięcia w dwóch miejscach, ale myślę, że na ścianie to zniknie dla niewtajemniczonych pewnie będzie niewidoczne, zresztą na tym wcześniejszym lustrze też miałam małą skazę z boku, polecam te lustra z czystym sumieniem, myślę że będziecie zadowlone, Venusko jeszcze raz dziękuję:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Waszych pogaduszek o meskiej pomocy.... ostatnio mi moj gdzies przeczytal " Jak powiedzialem ze cos zrobie, to to zrobie. Nie trzeba mi przypominac co 6 miesiecy"

 

Moj gdzies tak posrodku, owszem trzeba przypominac czasem, ale czesto zbierze sie sam i wiele rzeczy swietnie robi :) w kuchni jednak tylko na konkretne prosby reaguje - proste, doslowne :D np. obierz cebule i pokroj w małą kostkę [ bo jak powiem że kostkę to będzie duża :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko ja tą skazę to mam na tym wcześniejszym lustrze z Mint Grey, tym mniejszym, jest to mało widoczne zarysowanie, w zasadzie to tylko ja o tym wiem /chyba;)/

 

W lustrze od Pani Agi właśnie tak jak piszesz na tym połączeniu sklejki mam jeden troszeczkę źle sklejony brzeg i jedno zejście się luster /elementów lustrzanych/ również niewiele odbiega od normy, ale są to maluteńkie niedociągnięcia, myśle że na ścianie znikną, zresztą to moje będzie wisiało w sypialni i to w zasadzie dla mnie lustro, z czego się bardzo cieszę, bo gdyby nie Ty i ta cena to pewnie jeszcze długo bym czekała na to lustro:D

teraz je jeszcze ktoś musi powiesić, bo mój mąż ma dwie lewe ręce do takich robót, :mad:

Justyna :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku L'biotica Biovax seria do włosów słabych ze skłonnością do wypadania :yes: moja koleżanka ma po niej taaaaaakie włosy :jawdrop: zazdroszczę co na nią spojrzę, no kudły bym najchętniej jej wyrwała z głowy :D efekty niestety dopiero po 6 miesiącach regularnego stosowania, a ja muszę co drugi dzień siedzieć w czepku i wygrzewać, bo ja po farbowaniach, prostowaniach mam siano :(

 

Nicol hehe znam to ;)

 

Anakris :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Venusko :hug:

Nie nadrobie pogaduch :(

Ale słyszałam o Hazelkowej wizycie :yes:

I juz czekam na efekt współpracy, bo na 100% będzie super :yes: :D

 

Ja dzisiaj cały dzięń podjadam :sick: zrobiłam makaron razowy, ze szpinakiem w sosie śmietanowym i wędzonym łososiem, do tego odrobina pomidorków i tak żre!!!! :mad:

 

Buziaki i miłego wieczoru życzę :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak :( ja już od miesiąca jadę, ale nie tak, raczej szybkie mycie i płukanie więc z efektów prawie zlikwidowane wypadanie włosów, bo wypadło mi 3/4 od farbowania itp

 

Karelajna wiesz że ja jestem i makaronowa i łososiowa i śmietanowa :lol2: i szpinakowa i pomidorkowa cholera, ale bym zjadła ;) dobrze że jadłam jogurt naturalny z otrębami i wkrojoną pomarańczą :hug: (mogą być każde inne owoce np maliny, 200 g).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...